ثبت شرکت در اردبیل

ثبت شرکت در اردبیل

ثبت شرکت در اردبیل

ثبت شرکت در اردبیل موضوع این مقاله است پس در صورتی که شما قصد ثبت شرکت در اردبیل را دارید، بهتر است تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.
اردبیل در قسمت شمال غرب کشور ایران قرار دارد و این شهر مرکز استان اردبیل محسوب می‌گردد. از جمله روش‌های رایج و پربازده که به جهت سرمایه‌گذاری اغلب به کار گرفته می‌شود، ثبت شرکت می‌باشد. شما عزیزان نیز در صورتی که قصد سرمایه‌گذاری در اردبیل را دارید می‌توانید اقدام به ثبت شرکت در اردبیل نمایید. فرایند ثبت شرکت دارای روند اداری مخصوص می‌باشد؛ برای مثال از جمله مراحل اداری که در اردبیل نیز صورت می‌پذیرد نظارت بر مجموعه است. این موضوع بدین معنا می‌باشد که به جهت آسان نمودن کار افراد متقاضی در هر یک از بخش‌ها و شهرستان‌های استان اردبیل به نسبت نیاز ادارات ثبت شرکت مربوط به آن منطقه احداث شده است که مجموعه همه آن‌ها زیر نظر اداره کل ثبت شرکت‌های استان یعنی اداره ثبت شرکت اردبیل در حال فعالیت می‌باشند.
فرایند ثبت شرکت از جمله اقدامات مهم و اساسی به جهت انجام امور و فعالیت‌های تجاری، خدماتی تولیدی و غیره می‌باشد که با ثبت نمودن شرکت خود تا حد امکان از هرگونه سوء استفاده‌های احتمالی جلوگیری خواهید کرد و می‌توانید از مزیت‌های بیشمار آن بهره‌مند گردید. افراد متقاضی تاسیس شرکت در ابتدا لازم است اطلاعات و آگاهی‌های لازم را از فرایند و مراحل ثبت شرکت مورد نظر خود کسب نمایند و سپس جهت ثبت شرکت در اردبیل اقدام کنند. همچنین می‌توانید جهت ثبت شرکت خود در اردبیل و سایر مناطق از از مشاوره‌های رایگان کارشناسان مجرب موسسه شریف بهره‌مند شوید. شما عزیزان می‌توانید جهت اطلاع از شرایط و روند ثبت شرکت در اردبیل و نیز دریافت اطلاعات رایگان در این زمینه با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید و سوالات خود را از کارشناسان و متخصصان مجرب موسسه شریف بپرسید.

 همچنین آدرس موسسه شریف به نشانی: خیابان ولیعصر- پایین‌تر از بهشتی -بین  دل آرا و دل آویز -پلاک ۲۰۷۳- واحد جنوبی می‌باشد.

ثبت شرکت در اردبیل

ثبت شرکت در اردبیل موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

شرایط اقتصادی شهر اردبیل

در این قسمت از مقاله در ابتدا اطلاعاتی را در زمینه وضعیت اقتصادی استان اردبیل خدمت شما عزیزان ارائه می‌نماییم و سپس به بیان اطلاعات مربوط به ثبت شرکت در اردبیل می‌پردازیم. بهره مندی از این اطلاعات می‌تواند یاری‌رسان شما باشد تا بتوانید موضوع شرکت مورد نظر خود را به بهترین شکل ممکن انتخاب نمایید. در حقیقت استان اردبیل یک استان مرزی می‌باشد و با کشورهای همسایه دارای مرز مشترک می‌باشد به همین خاطر تجارت در استان اردبیل دارای رونق بسیار زیادی می‌باشد. در اینجا تجارت به معنای واردات و صادرات کالا است. تجارت در این استان از طریق شهرهای مرزی صورت می ‌ذیرد و در حقیقت در این شهرها هم دارای رونق بیشتری می‌باشد. ممکن است عده‌ای گمان کنند که تنها تجارت در این شهر دارای رونق می‌باشد اما این‌گونه نیست و لازم است به این موضوع اشاره نماییم که سایر موضوعات همانند شرکت‌های خدماتی و عمرانی نیز در این شهر دارای رونق بسیار زیادی هستند و شما عزیزان می‌توانید با راه‌اندازی این شرکت‌ها نیز به درآمد مناسب و قابل توجهی دست یابید.

شرایط اقتصادی شهر اردبیل

ثبت شرکت در اردبیل موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

شرایط ثبت شرکت در اردبیل

از جمله مواردی که لازم است به آن توجه ویژه داشته باشید و قبل از هر اقدامی به بررسی آن بپردازید، شرایط تاسیس شرکت در شهر اردبیل می‌باشد. لازم است این موضوع را مدنظر قرار دهید که شرایط متناسب با نوع شرکت متفاوت می‌باشد بدین معنا که برای تاسیس هر نوع شرکتی لازم است شرایط خاصی را مد نظر قرار دهید. در ادامه مطلب به بیان شرایط ویژه تاسیس هر نوع از شرکت‌ها خواهیم پرداخت.

شرایط شرکت سهامی خاص

 1. در شرکت سهامی خاص لازم است حداقل سه نفر را به عنوان هیئت مدیره شرکت معرفی نمایید.
 2. در این نوع شرکت لازم است حداقل دو نفر را به عنوان بازرس تعیین و معرفی نمایید.
 3. در شرکت سهامی خاص باید حداقل مبلغ ۱۰۰ هزار تومان را به عنوان سرمایه اولیه شرکت خود در نظر داشته باشید.
 4. در شرکت سهامی خاص باید حداقل ۳۲ درصد از سرمایه اولیه شرکت را در حساب بانکی به نام شرکت واریز نمایید.

شرایط شرکت با مسئولیت محدود

 1. در شرکت با مسئولیت محدود لازم است حداقل دو نفر را به عنوان شریک معرفی نمایید.
 2. در این نوع شرکت باید حداقل مبلغ ۱۰۰ هزار تومان را به عنوان سهم الشرکه در نظر داشته باشید.

شرایط ثبت شرکت تعاونی

 1. با توجه به اینکه شرکت تعاونی دارای شرایط خاص و پیچیدگی‌هایی در مقایسه با سایر شرکت‌ها می‌باشد، از لحاظ تقاضا در رتبه سوم قرار دارد. نخستین شرطی که برای تاسیس شرکت تعاونی باید دارا باشید این است که شما باید از اداره تعاون مجوز لازم را دریافت نمایید.
 2. تعداد اعضایی که برای شروع لازم است در اساسنامه درج شود ۷ نفر می‌باشد.
 3. نخستین اساسنامه شرکت تعاونی لازم است در جلسه مجمع عمومی شرکت تعاونی مورد تایید قرار بگیرد. در حقیقت شرکت‌های تعاونی با سهامی دارای نقاط مشترکی می‌باشند. در شرکت تعاونی باید سهام شرکت مابین اعضای تعاونی تقسیم گردد.

شرایط ثبت شرکت تضامنی

 1. به طور معمول شرکت‌های تضامنی دارای تقاضای زیادی نمی‌باشند و از نظر تعداد بسیار کم‌تر از سایر شرکت‌ها هستند. علت طرفدار کم برای شرکت‌های تضامنی نیز وجود موارد محدود در موضوعات می‌باشد که می‌توان با آن موضوعات شرکت تضامنی را تاسیس نمود.
 2. در انواع شرکت‌های تضامنی مدت زمان محدود برای انتصاب مدیران تعیین نمی‌شود و نیازی به وجود بازرس در بین اعضای هیئت مدیره در شرکت‌های تضامنی نخواهد بود.
 3. در این نوع از شرکت‌ها لازم است حداقل دو نفر به عنوان شریک وجود داشته باشند و لازم است تا حتماً نام یکی از این شریکان در نام شرکت نیز وجود داشته باشد.

شرایط ثبت شرکت نسبی

 1. در حقیقت شرکت‌های نسبی از جمله انواع شرکت‌های تجاری محسوب می‌گردند و در فعالیت‌های تجاری و بازرگانی دارای فعالیت می‌باشند. رکن‌های اساسی شرکت‌های نسبی شرکا و مدیران شرکت می‌باشند.
 2. شرکا در شرکت‌های نسبی همانند ضامن می‌باشند و در قبال شرکت مورد نظر ضمانت دارند و مدیران شرکت نیز از بین شرکایی که در شرکت سرمایه گذاری انجام داده‌اند، انتخاب می‌شوند. لازم است حداقل یک نفر به عنوان مدیر مشخص گردد و در حوزه اختیارات وظیفه خود ریاست برنامه‌های کلان شرکت را عهده دار شود.
شرایط ثبت شرکت در اردبیل

ثبت شرکت در اردبیل موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

مدارک لازم برای ثبت شرکت در اردبیل

به جهت ثبت شرکت در اردبیل پس از اینکه تشریفات اینترنتی ثبت انجام پذیرفت، لازم است مطابق مقررات نحوه ثبت شخصیت حقوقی سامانه جامع ثبت شرکت‌ها، نماینده قانونی شخص حقوقی و یا وکیل آن، برای ارسال مدارک فیزیکی به مرجع ثبت شرکت‌ها اقدام نماید.
در ادامه مطلب مدارک لازم به جهت ثبت انواع شرکت در اردبیل نام برده خواهد شد.

مدارک لازم برای ثبت شرکت سهامی عام در اردبیل

برای ثبت شرکت سهامی عام در اردبیل لازم است مدارک  نام‌برده شده را دارا باشید. این مدارک شامل: مدارک مرحله تشکیل و تحصیل اجاره پذیره‌نویسی، دو نسخه از طرح اعلامیه پذیره نویسی همراه با امضای تمام موسسین، دو نسخه از اظهارنامه ثبت شرکت مورد نظر، دو نسخه از طرح اساسنامه، کپی برابر اصل مدارک هویتی موسسین شرکت، اصل گواهی بانکی با تصریح تعهد حداقل ۳۵ درصد سرمایه و پرداخت نمودن حداقل ۲۰ درصد آن، اصل مجوز دریافتی از مراجع مربوطه و نیز اصل مجوز اولیه سازمان بورس و اوراق بهادار

مدارک مرحله ثبت شرکت‌های سهامی عام

دو نسخه از اساسنامه تصویب شده مجمع عمومی موسس، دو نسخه از صورت‌جلسه مجمع عمومی موسس شرکت مبنی بر تصویب اساسنامه، انتخاب نمودن مدیران و بازرسان اولیه و تعیین روزنامه‌های کثیرالانتشار، دو نسخه از صورت‌جلسه هیئت مدیره، گواهی عدم سوء پیشینه مدیران و بازرسان شرکت، اصل گواهی بانکی با تصریح تعهد حداقل ۳۵% سرمایه و نیز پرداخت حداقل ۲۰ درصد سرمایه، گواهی کارشناس رسمی در مورد تقویم سرمایه غیر نقدی و اصل مجوز ثانویه سازمان بورس و اوراق بهادار.

مدارک لازم برای ثبت شرکت سهامی خاص در اردبیل

مدارک لازم به جهت ثبت شرکت سهامی خاص در اردبیل شامل موارد زیر می‌باشد:
دو نسخه اساسنامه و اظهارنامه شرکت مورد نظر، دو نسخه از صورت‌جلسه مجمع عمومی موسس و هیات مدیره، کپی برابر اصل مدارک هویتی موسسین شرکت، اصل گواهی بانکی با تصریح پرداخت حداقل ۳۵ درصد از سرمایه شرکت و گواهی کارشناس رسمی در مورد تقویم سرمایه غیر نقدی، اصل مجوز دریافتی از مراجع مربوطه و نیز گواهی عدم سوء پیشینه مدیران و بازرسان شرکت.

مدارک لازم برای ثبت شرکت با مسئولیت حدود، تضامنی و نسبی در اردبیل

جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود، تضامنی و نسبی در اردبیل لازم است مدارک نام برده شده در زیر را ارائه نمایید:
دو نسخه از اساسنامه و شرکت‌نامه، ۲ نسخه تقاضانامه، دو نسخه از صورت‌جلسه مجمع عمومی موسس و هیات مدیره، اصل مجوز دریافتی از مراجع مربوطه، کپی برابر اصل کلیه مدارک هویتی تمامی شرکا و مدیران و هیئت نظار و گواهی عدم سوء پیشینه مدیران شرکت.

مدارک لازم برای ثبت شرکت تعاونی در اردبیل

مدارک لازم جهت ثبت شرکت تعاونی در اردبیل شامل موارد زیر می‌باشد:
۳ نسخه از اساسنامه به همراه مهر اداره تعاون، دو نسخه از صورت‌جلسه مجمع عمومی اول و هیئت مدیره، ۲ نسخه تقاضانامه شرکت، ۲ نسخه شرکت‌نامه، اصل گواهی بانکی با تصریح پرداخت حداقل ۳۵% سرمایه شرکت، کپی برابر اصل مدارک هویتی مدیران، اصل مجوز دریافتی از اداره تعاون مربوطه، گواهی عدم سوء پیشینه مدیران شرکت.

مدارک لازم برای ثبت شرکت مختلط سهامی و غیر سهامی در اردبیل

به جهت ثبت شرکت مختلط سهامی و غیر سهامی در اردبیل لازم است مدارک نام برده شده در زیر را ارائه نمایید:
دو نسخه از شرکت‌نامه و اساسنامه، ۲ نسخه تقاضانامه، دو نسخه از صورت‌جلسه مجمع عمومی موسس و هیئت مدیره، ارائه نام شریک یا شرکای ضامن که دارای سمت مدیریت می‌باشند، اصل مجوز دریافتی از مراجع مربوطه، کپی برابر اصل مدارک هویتی کلیه شرکا، مدیران و هیئت نظار و گواهی عدم سوء پیشینه مدیران.

مدارک لازم برای ثبت شرکت در اردبیل

ثبت شرکت در اردبیل موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

سامانه ثبت شرکت در اردبیل

توجه داشته باشید از زمانی که مرجع ثبت شرکت‌ها، به عنوان یکی از زیر مجموعه‌های سازمان ثبت اسناد و املاک کشور تصمیم به راه اندازی و تاسیس سامانه ثبت شرکت در اردبیل گرفته است، برای افراد متقاضی ثبت شخصیت حقوقی در اردبیل این امکان فراهم شده است تا در صورتی که شرایط لازم را دارا می‌باشند با مراجعه به این سامانه، بر طبق مقررات نحوه ثبت شرکت سایت، به جهت ثبت نمودن شخصیت حقوقی مورد نظر خود اقدام کنند.
در حقیقت سامانه ثبت شرکت در اردبیل همان سامانه جامع ثبت شرکت‌ها می‌باشد که به عنوان یکی از زیر مجموعه‌های سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به آدرس اینترنتی irsherkat.ssaa.ir به افراد متقاضی ساکن اردبیل خدماتی را ارائه می‌نماید و افراد متقاضی می‌توانند با مراجعه به بخش ثبت تاسیس شخصیت حقوقی سایت، هزینه‌های لازم را پرداخت نمایند و شرکت خود را به ثبت برسانند.
البته توجه داشته باشید که امکانات و خدمات این سامانه محدود به ثبت شرکت در اردبیل نمی‌باشد بلکه حتی ثبت صورت‌جلسه تغییرات، ثبت اینترنتی پذیرش اظهارنامه پلمپ دفاتر قانونی، ثبت اینترنتی اطلاعات عمومی شخصیت حقوقی، اظهارنامه دفتر ثبت تجاری، درخواست کد فراگیر، پیگیری نمودن درخواست و انصراف دادن از درخواست نیز، از جمله امکانات دیگر سامانه ثبت شرکت‌ها در اردبیل می‌باشد.

سامانه ثبت شرکت در اردبیل

ثبت شرکت در اردبیل موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

مراحل و زمان ثبت شرکت در اردبیل

در نخستین مراحل ثبت شرکت در اردبیل لازم است تا مدارک شناسایی کلیه اعضای شرکت جمع آوری گردد و نیز اقدام به تعیین موضوع فعالیت شرکت و اعضای هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت نمایید. در مرحله بعدی باید در سامانه الکترونیکی ثبت شرکت‌ها ثبت‌نام انجام دهید و تایید نام شرکت متقاضی اوراق ثبتی شرکت به همراه امضاء کلیه صفحات به وسیله اعضا و سهامداران به اداره ثبت در اردبیل ارسال شود تا اوراق ثبتی و آگهی تاسیس صادر شود.
در مرحله بعدی کارشناسان اجرایی به جهت ثبت‌نام روزنامه رسمی در سامانه اقدام به عمل می‌آورند و پس از مراحل ثبت روزنامه، همراه با اوراق ثبتی و آگهی تاسیس به فرد متقاضی تحویل داده خواهد شد. در حقیقت مدت زمانی که نیاز دارید تا مراحل ثبت شرکت در اردبیل را به اتمام برسانید و آگهی تاسیس شرکت مورد نظر صادر گردد حدوداً ۲۰ الی ۲۵ روز کاری می‌باشد.
توجه داشته باشید که فرایند ثبت شرکت در اردبیل دارای مراحل اداری خاصی می‌باشد که لازم است کلیه این مراحل به صورت صحیح انجام پذیرد تا از هدر رفتن وقت و هزینه فرد متقاضی جلوگیری شود. به همین خاطر به جهت ثبت شرکت در اردبیل می‌توانید ثبت شرکت مورد نظر خود را به کارشناسان مجرب موسسه شریف بسپارید تا کارشناسان و متخصصان این موسسه با مناسب‌ترین قیمت و در کم‌ترین زمان ممکن ثبت شرکت مورد نظر شما را به انجام برسانند.
به جهت دریافت مشاوره رایگان در این زمینه می‌توانید با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید. همچنین آدرس موسسه ثبتی شریف: به نشانی خیابان ولیعصر- پایین‌تر از بهشتی- بین دل آرا و دل آویز- پلاک ۲۰۷۳- واحد جنوبی می‌باشد.

مراحل و زمان ثبت شرکت در اردبیل

ثبت شرکت در اردبیل موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

نکات مهم ثبت شرکت در اردبیل

در عناوین قبلی اطلاعاتی را در زمینه ثبت شرکت در اردبیل در اختیار شما عزیزان قرار دادیم. حال ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که به جهت ثبت شرکت در اردبیل لازم است چه نکاتی را مد نظر قرار دهید؟ البته پیشنهاد ما به شما این است که برای این کار با کارشناسان و متخصصین مجرب مشورت نمایید تا بتوانید آگاهی‌ها و اطلاعات لازم را در رابطه با این موضوع به دست آورید تا نتیجه نهایی برای شما رضایت بخش باشد.
به تخصص و تجربه خود توجه داشته باشید.
لازم است به این موضوع توجه داشته باشید که کار ساده‌ای نمی‌باشد، یعنی دقیقا کارهای شما شروع می‌شود؛ شما سرمایه‌ای را در نظر می‌گیرید و به دنبال روشی هستید که بتوانید سرمایه خود را افزایش دهید. به همین خاطر لازم است با نهایت دقت موضوع کاری مناسب خود را انتخاب نمایید. به این منظور لازم است تا به تخصص، مهارت‌ها و البته تجربه خود توجه بیشتری داشته باشید. در این حالت می‌توانید اطمینان حاصل نمایید که فعالیت شما سودده خواهد بود و سرمایه شما در مدت زمانی که در نظر گرفته‌اید قابلیت افزایش خواهد داشت.
به نیاز جامعه توجه داشته باشید.
برای اینکه بتوانید کسب درآمد داشته باشید لازم است تا به صورت دقیق نیاز جامعه را بررسی نمایید. لازم است به این نکته توجه داشته باشید که شما باید موضوعی را برای فعالیت خود برگزینید که دارای درآمد کافی برای شما باشد؛ بدین معنا که بتوانید مشتری‌های بیشتری را به سمت خود جذب نمایید. این موضوع دارای اهمیت بسیار زیادی می‌باشد به همین خاطر پیشنهاد ما به شما این است که قبل از انجام هر کاری به صورت دقیق در ابتدا نیاز شهر خود را بررسی نمایید و سپس با توجه به این نیاز و نیز با تکیه بر تخصص و تجارب خود موضوع خاصی را انتخاب نمایید. در این صورت می‌توانید اطمینان حاصل کنید که نتیجه نهایی برای شما همراه با سود و رضایت‌بخش خواهد بود.
با کارشناسی متخصص مشورت کنید.
در این مقاله ما اطلاعاتی را در رابطه با ثبت شرکت در اردبیل در اختیار شما عزیزان قرار دادیم اما لازم است به این نکته توجه داشته باشید که این اطلاعات و مطالب به هیچ عنوان کافی نمی‌باشد و شما نیاز دارید اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب نمایید به همین خاطر بهتر است که شما مشورت و مشاوره با افراد با تجربه و متخصص را فراموش نکنید.

نکات مهم ثبت شرکت در اردبیل

ثبت شرکت در اردبیل موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

قیمت ثبت شرکت در اردبیل

قیمت ثبت شرکت از جمله موضوعاتی می‌باشد که دارای طرفداران بسیاری است و طبیعتاً بسیاری از خوانندگان این مقاله نیز به دنبال اطلاعاتی در رابطه با قیمت ثبت شرکت در اردبیل هستند. به این نکته توجه داشته باشید که ثبت شرکت در اردبیل دارای قیمت ثابتی نمی‌باشد و این قیمت با توجه به پارامترهای گوناگون تعیین می‌شود. در ادامه مطلب فاکتورهای تاثیر‌گذار در قیمت ثبت شرکت در اردبیل را بیان خواهیم کرد تا ابهامات خود را در این زمینه رفع نمایید.
1. اجاره کردن دفتر و تجهیزات
اجاره یا خرید دفتری که بتوانید فعالیت‌های شرکت را در آن به انجام برسانید و نیز تجهیزاتی که نیاز دارید، هزینه‌هایی را برای شما به همراه دارد که هم با توجه به محل دفتر شما، متراژ آن و همچنین کیفیت تجهیزات که خریداری می‌نمایید، این هزینه متفاوت خواهد بود و به طور دقیق نمی‌توان مبلغی را برای آن در نظر گرفت.
2. حق الثبت
همان‌طور که از نام آن نیز مشخص می‌باشد این مبلغ پولی می‌باشد که باید به اداره پرداخت کنید. اما در صورتی که سوال شما این است که این مبلغ چقدر است باید بگوییم که مبلغ حق الثبت با توجه به سرمایه اولیه شما تعیین می‌گردد اما جای نگرانی وجود ندارد زیرا این هزینه خیلی زیاد نمی‌باشد.
3. هزینه‌های جزئی اداره
لازم است تا هزینه‌هایی را برای خرید تمبر، خرید پوشه، خرید گیره و غیره در نظر داشته باشید که البته این هزینه‌ها جزئی می‌باشند و مبلغ بالایی نیستند.
4. روزنامه
لازم است تا شما در دو نوبت در روزنامه آگهی منتشر نمایید که یک نوبت از آن‌ها روزنامه رسمی است و نوبت دیگری یکی از روزنامه‌های کثیرالانتشار می‌باشد. لازم است به این نکته توجه داشته باشید که این آگهی‌ها هزینه‌هایی را برای شما به دنبال دارند که با توجه به اندازه کادر آگهی، اندازه فونت آگهی مورد نظر، رنگ فونت نوع روزنامه و غیره تعیین می‌گردد.
5. کارمزد شرکت‌های ثبتی
تاسیس و راه اندازی یک شرکت به هیچ عنوان کار ساده‌ای نمی‌باشد و در صورتی که تصور می‌کنید به تنهایی می‌توانید از عهده انجام این کار بر بیایید، باید بگوییم که این تصور اشتباه است. به همین جهت شما به شرکت‌های خدماتی نیاز خواهید داشت تا بتوانند این کار را برای شما انجام دهند. طبیعتاً برای اینکه کار خود را به این شرکت‌ها بسپارید لازم است تا مبلغی را به این شرکت‌ها پرداخت نمایید.

قیمت ثبت شرکت در اردبیل

ثبت شرکت در اردبیل موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

آدرس اداره ثبت شرکت‌های اردبیل

آدرس اداره ثبت شرکت‌های اردبیل به نشانی: استان اردبیل- بزرگراه شهدا- مابین قدس و جنب تالار میلاد (ساختمان قدیمی) می‌باشد.
کدپستی این اداره نیز 5613913935 و شماره تماس آن 04533258683 می‌باشد.
همچنین خدمات ثبتی در شهرستان‌های استان اردبیل نیز عبارتند از:
1. ثبت شرکت واقع در پارس‌آباد
2. ثبت شرکت واقع در خلخال
3. ثبت شرکت واقع در سرعین
4. ثبت شرکت واقع در بیله‌سوار
5. ثبت شرکت واقع در گرمی
6. ثبت شرکت واقع در کوثر
7. ثبت شرکت واقع در مشگین‌شهر
8. ثبت شرکت واقع در نمین
9. ثبت شرکت واقع در نیر

آدرس اداره ثبت شرکت های اردبیل

ثبت شرکت در اردبیل موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

مزایای ثبت شرکت در اردبیل

1. کسب فعالیت قانونی و رسمی:
مهم‌ترین مزیتی که ثبت شرکت به همراه دارد این است که شما دارای یک فعالیت رسمی و قانونی خواهید بود و همچنین می‌توانید اعتبار بیشتری را کسب نمایید. با ثبت نمودن شرکت مورد نظر فعالیت‌های شرکت تحت نظر و کنترل قانون قرار خواهد گرفت و همچنین تردید افراد حقیقی و حقوقی برای آغاز یک همکاری جدید به صورت کامل از بین خواهد رفت.
2. جلب اطمینان شخص ثالث و مسئولیت مشترک تمام شرکا:
در صورتی که یک شخص به تنهایی دارای فعالیت اقتصادی باشد مسئولیت مالی و حقوقی فعالیت‌های آن به عهده همان شخص خواهد بود، در صورتی که در یک شرکت به ثبت رسانده شده اعضای هیئت مدیره و شرکای شرکت نسبت به اعمال شرکت در برابر شخص ثالث مسئول می‌‎باشند و لازم است تا پاسخگو باشند. به این طریق مسئولیت‌ها تقسیم‌بندی می‌شوند و همه مسئولیت‌ها بر عهده یک شخص نخواهد بود که این موضوع می‌تواند به نفع شرکا باشد و باعث شود تا افراد اطمینان بیشتری را کسب نمایند و سایر شرکت‌ها بتوانند با شرکت ذکر شده دارای تعامل باشند.
3. تحت حمایت قانون:
در صورتی که شرکت خود را به ثبت برسانید کلیه جزئیات شامل میزان سرمایه، میزان سهام و غیره، به صورت مکتوب و قانونی در اساسنامه شرکت و اسناد دیگر قید خواهد شد. در صورتی که در میان اعضا و شخص ثالث (مشتری) مشکلی ایجاد شود، روند حل اختلاف این مشکل بسیار آسان‌تر از زمانی می‌باشد که شراکت شخصی باشد.
4. شرکت در مزایدات و مناقصات:
از جمله مزیت‌های دیگر به ثبت رساندن شرکت این است که شما با ثبت شرکت خود می‌توانید به شکل حضوری در مزایده و مناقصه‌ها شرکت نمایید و از مزیت‌های آن ها بهره‌مند گردید. شرکت در مزایده و مناقصه‌ها باعث می‌شود تا شما بتوانید با سایر شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ آشنا شوید و معاملات پرسودی را به انجام برسانید.
5. اخذ نمایندگی رسمی:
معمولاً شرکت‌های بزرگ و معتبر ترجیح می‌دهند تا به جهت جلوگیری از مشکلات قانونی با انواع شرکت‌های ثبت شده دارای همکاری باشند تا اشخاص حقیقی. برای داشتن نمایندگی انواع شرکت‌های بزرگ بهترین راه ثبت نمودن شرکت است.
6. ثبت سابقه شرکت:
پس از اینکه ثبت شرکت خود را به انجام برسانید، گذر زمان و فعالیت صادقانه شما باعث می‌شود تا اعتبار شرکت مورد نظر شما افزایش یابد. همچنین  این اعتبار موجب می‌شود که شرکت شما شناخته‌تر شود و احتمال همکاری شرکت شما با ارگان‌های بزرگ افزایش می‌یابد.
7. کسب مجوز، امتیاز و اعتبار:
با ثبت نمودن شرکت خود می‌توانید از مزیت‌های گوناگونی همچون انواع وام بانکی و مجوزهای مخصوص که دریافت آن‌ها از نهادهای دولتی برای انجام فعالیت‌های گوناگون لازم می‌باشد، بهره‌مند گردید.
8. اطلاع‌رسانی و کسب اعتماد:
از جمله مزیت‌های ثبت شرکت این است که شما با ثبت هر نوع شرکت تمام اطلاعات آن شامل نشانی، موضوع فعالیت، شعبه شرکت و غیره را در روزنامه رسمی کشور ثبت می‌نمایید و این اقدام موجب جلب اعتماد مشتریان و نیز افزایش اعتبار شرکت شما خواهد شد.

مزایای ثبت شرکت در اردبیل

ثبت شرکت در اردبیل موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

سخن پایانی

در این مقاله در رابطه با ثبت شرکت در اردبیل اطلاعاتی را خدمت شما عزیزان ارائه دادیم. از جمله مطالبی که در این مقاله عنوان شد می‌توان به موارد نام برده شده در زیر اشاره نمود:
شرایط اقتصادی شهر اردبیل، شرایط ثبت شرکت در اردبیل، مدارک لازم برای ثبت شرکت در سامانه ثبت شرکت در اردبیل، مراحل و زمان ثبت شرکت در اردبیل، نکات مهم ثبت شرکت در اردبیل، قیمت ثبت شرکت در اردبیل، آدرس اداره ثبت شرکت‌های اردبیل، مزایای ثبت شرکت در اردبیل و غیره.
همان‌طور که در متن مقاله نیز به آن اشاره شد، شما با ثبت شرکت می‌توانید به فعالیت‌های خود جنبه قانونی ببخشید و از مزیت‌های بیشمار آن بهره‌مند شوید. همچنین شما به جهت ثبت شرکت خود نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت زیرا مدتی است که اداره ثبت شرکت‌ها خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه می‌نماید. اما به جهت استفاده از امکانات گوناگون ثبت اینترنتی شرکت بهتر است تا از مشاوران با تجربه و متخصص استفاده نمایید. کارشناسان موسسه ثبتی شریف می‌توانند در این زمینه یاری‌رسان شما باشند.
توجه داشته باشید که فرایند ثبت شرکت در اردبیل یک فرایند تخصصی می‌باشد که لازم است به وسیله افراد متخصص و با تجربه انجام شود تا وقت و هزینه افراد متقاضی هدر نرود. بدین منظور می‌توانید ثبت شرکت مورد نظر خود را به کارشناسان مجرب موسسه ثبتی شریف بسپارید. کارشناسان این موسسه ثبت شرکت شما را در حداقل زمان ممکن و با مناسب‌ترین قیمت به انجام می‌رسانند؛ پس شما می‌توانید با خیال راحت این کار را به موسسه شریف بسپارید.
همچنین به جهت بهره‌مندی از مشاوره رایگان کارشناسان موسسه شریف می‌توانید با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید.
آدرس موسسه شریف نیز به نشانی: خیابان ولیعصر- پایین‌تر از بهشتی- بین دل آرا و دل آویز- پلاک ۲۰۷۳- واحد جنوبی می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *