ثبت شرکت در ارومیه

ثبت شرکت در ارومیه

ثبت شرکت در ارومیه

ثبت شرکت در ارومیه موضوع این مقاله است. با توجه به اینکه شهرستان ارومیه از جمله مناطق خوش آب و هوای ایران می‌باشد، ثبت شرکت در ارومیه با توجه به موقعیت مکانی این شهرستان و همچنین از لحاظ گردشگری به دلیل وجود دریاچه ارومیه، بسیار مهم می‌باشد. همچنین لازم به ذکر است که شهرستان ارومیه دهمین شهر پرجمعیت ایران می‌باشد و از جنبه موقعیت جغرافیایی در یک چهارراه تجاری قرار دارد و به همین علت تقاضای ثبت شرکت در ارومیه بسیار بالا می‌باشد.
در تعریف شرکت می‌توان این‌گونه بیان نمود که زمانی که افرادی شامل دو یا چند نفر کنار هم جمع می‌شوند تا با همکاری و مشارکت یکدیگر مجموعه‌ای به عنوان یک شرکت به وجود آورند، به این مجموعه شرکت گفته می‌شود. در این مجموعه یک هدف مشترک دنبال می‌شود که این هدف درآمدزایی می‌باشد. به جهت جلوگیری از ایجاد اختلاف نظر، عدم تعهد نسبت به مسئولیت‌ها و وظایف افراد در شرکت لازم است که در میان افراد قرار داد و یا قراردادهایی منعقد شود و شرکت قانونی به ثبت برسد تا  افراد خارج از شرکت نیز با تکیه بر این قرارداد‌های رسمی و ثبت شده و یا شرکت ثبت شده از چارچوب کاری مجموعه شما آگاهی یابند. همچنین  ثبت شرکت در ارومیه باعث حصول اطمینان همه اشخاصی می‌شود که به نوعی با شرکت سروکار دارند. در صورتی که تا پایان این مقاله با ما همراه شوید به هیچ تحقیق دیگری در رابطه با ثبت شرکت خود احتیاج نخواهید داشت و می‌توانید جواب تمامی سوالات خود را در این مقاله پیدا کنید.
درصورتی که شما هم قصد ثبت شرکت در ارومیه را دارید بهتر است این کار را به مشاوران و متخصصان مجرب بسپارید تا در حداقل زمان ممکن و با مناسب‌ترین قیمت این کار را برای شما به انجام برسانند. کارشناسان مجرب موسسه ثبتی شریف با بهره‌گیری از تجارب خود در این زمینه می‌توانند شرکت شما را در کم‌ترین زمان به ثبت برسانند. همچنین به جهت بهره‌مندی از مشاوره رایگان این موسسه می‌توانید با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید.
آدرس موسسه شریف نیز به نشانی: خیابان ولیعصر- پایین‌تر از بهشتی- بین دل آرا و دل آویز- پلاک ۲۰۷۳- واحد جنوبی می‌باشد.

ثبت شرکت در ارومیه

ثبت شرکت در ارومیه موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

استراتژی ورود به ارومیه برای سرمایه‌گذاران

به صورت کلی دو نوع استراتژی به جهت ورود سرمایه‌گذاران خارجی در استان آذربایجان غربی وجود دارد که شامل ثبت شرکت یا ایجاد شعبه /دفتر رابط می‌باشد.
ساده‌ترین و نیز سریع‌ترین نوع استراتژی برای اتباع خارجی و شرکت‌های خارجی ادغام نمودن یک شرکت سهامی خاص می‌باشد. سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی تا سقف ۱۰۰ درصد در یک شرکت سهامی خاص و یا شرکت محدود تحت مسیر خودکار انجام می‌پذیرد و به هیچ مجوز دولت مرکزی نیز نیازمند نمی‌باشد به همین خاطر ادغام نمودن یک شرکت با مسئولیت محدود خصوصی به عنوان یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به یک شرکت خارجی و یا سرمایه‌گذاری مشترک، به عنوان ارزان‌ترین، ساده‌‌ترین و سریع‌ترین استراتژی ورود برای شرکت‌های خارجی و اتباع خارجی به کشور محسوب می‌گردد.
توجه داشته باشید که ثبت شعبه، دفتر رابط یا دفتر پروژه به تایید دولت نیاز خواهد داشت به همین خاطر هزینه و زمان لازم برای ثبت شعبه، دفتر رابط یا دفتر پروژه برای یک شرکت خارجی بسیار بیشتر از هزینه و زمان مربوط به تاسیس یک شرکت سهامی خاص می‌باشد. به علاوه اتباع خارجی این امکان را نخواهند داشت که شعبه، دفتر رابط یا دفتر پروژه افتتاح نمایند به همین خاطر این گزینه به یک استراتژی ورود به ایران فقط به شرکت‌های خارجی محدود می‌گردد.

استراتژی ورود به ارومیه برای سرمایه گذاران

ثبت شرکت در ارومیه موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

مزایای ثبت شرکت در ارومیه

هنگامی که یک شرکت به ثبت می‌رسد کلیه قراردادهایی که در بین شرکا منعقد می‌گردد، جنبه رسمی و قانونی دارند و با گذر زمان هیچ یک از شرکا نخواهند توانست همانند اسناد غیر رسمی از وجود اساسنامه و شرکت‌نامه و تصمیم‌گیری‌های دیگری که به ثبت می‌رسد، اظهار بی‌اطلاعی نمایند و یا به اشکالاتی که در رابطه با اسناد غیر رسمی امکان دارد وارد گردد استناد نمایند.
شرکت می‌تواند منشا آثار و اعمال و مصدر معامله‌های مالی و اقتصادی گردد.
هنگامی که یک شرکت منحل می‌شود و یا ورشکسته می‌شود، با توجه به مقررات و قوانین خاصی به اوضاع مالی شرکت مورد نظر رسیدگی خواهد شد. از نظر افرادی که با شرکت معامله‌ای انجام می‌دهند ثبت شرکت یک موضوع مهم و با اهمیت می‌باشد که در صورت عدم ثبت شرکت قادر به انجام معامله نمی‌باشند.
افرادی که با شرکت قرارداد مهمی را عقد می‌نمایند لازم است اطلاع داشته باشند که دارایی و سرمایه شرکت چقدر است و مدیران شرکت تا چه اندازه دارای اختیار هستند و در آخر قدرت و توانایی این شخصیت حقوقی تا چه میزان می‌باشد.
توجه داشته باشید که در هر شرکتی مواد مهم و لازم شرکت در روزنامه‌های کثیرالانتشار چاپ و منتشر خواهد شد تا همه افراد بتوانند از آن باخبر شوند. علاوه بر آن به گونه‌ای که در بیشتر مناطق متداول است، هر فرد خارجی اگر در ظاهر ذی‌نفع نباشد هم قادر خواهد بود به پرونده‌ای که به جهت ثبت شرکت تشکیل شده است مراجعه نماید و از محتویات پرونده اطلاعات لازم را کسب نماید.

مزایای ثبت شرکت در ارومیه

ثبت شرکت در ارومیه موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

ثبت انواع شرکت در ارومیه

شما می‌توانید نوع شرکت خود را با توجه به زمینه فعالیت خود و برنامه کاری آینده خود انتخاب نمایید. همچنین شما بر طبق قانون قادر خواهید بود هر نوع شرکتی را در هر شهری که مایل هستید راه اندازی و تاسیس نمایید. بر اساس جدیدترین آمار ثبت شرکت در ارومیه و آذربایجان غربی، بیشترین تعداد نوع شرکت را در سال‌های اخیر شرکت‌هایی با مسئولیت محدود و سهامی خاص داشته‌اند.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ارومیه

از جمله بهترین شرکت‌ها در استان آذربایجان غربی، شرکت با مسئولیت محدود می‌باشد. شرکت‌هایی با مسئولیت محدود دارای شرایط ثبت آسانی می‌باشند و به آسانی می‌توان با حداقل شرکای ممکن و با سرمایه اولیه اندک اقدام به ثبت شرکت با مسئولیت محدود نمود.

ثبت شرکت سهامی عام و خاص در ارومیه

به جهت ثبت شرکت سهامی عام و خاص در ارومیه لازم است که شرایط ذکر شده در زیر را دارا باشید:
برای شرکت سهامی عام تعداد موسسین و سهام‌داران اولیه شرکت حداقل ۵ نفر و برای شرکت‌های سهامی خاص حداقل ۳ نفر می‌باشد. حداقل سرمایه اولیه برای شرکت سهامی عام مبلغ ۵ میلیون ریال و حداقل سرمایه اولیه برای شرکت سهامی خاص یک میلیون ریال می‌باشد. لازم است تا کلمه (شرکت سهامی عام) و یا (شرکت سهامی خاص) در کلیه اوراق و اسناد، اطلاعیه‌ها و آگهی‌های شرکت، بدون داشتن فاصله، قبل و یا بعد از نام شرکت وجود داشته باشد. همچنین لازم است حداقل ۲۰ درصد سرمایه شرکت سهامی عام به وسیله موسسین تعهد شده و حداقل ۳۵ درصد این مبلغ در یک حساب بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس، نزد یکی از بانک‌ها سپرده‌گذاری گردد. در رابطه با شرکت سهامی خاص این مبلغ به میزان ۳۵ درصد سرمایه شرکت می‌باشد. لازم است تا اولین مدیران و بازرسان شرکت انتخاب شوند. مدارک لازم شامل: اظهارنامه ثبت شرکت، طرح اساسنامه آن، طرح اعلامیه پذیره‌نویسی سهام، (تنها برای شرکت‌های سهامی عام) به مرجع ثبت شرکت‌ها ارسال شوند.

شرایط ثبت شرکت تعاونی در ارومیه

به جهت ثبت نمودن شرکت تعاونی در ارومیه لازم است شرایط نام برده شده در زیر وجود داشته باشد:
برای ثبت شرکت تعاونی، حداقل سرمایه اولیه به میزان ۱۰ میلیون تومان و برای ثبت شرکت تعاونی خاص به حداقل سرمایه اولیه به میزان یک میلیون تومان نیاز خواهید داشت. لازم است تا حداقل ۳۵ درصد از مبلغ سرمایه اولیه شرکت به حساب شرکت واریز گردد و سرمایه غیر نقدی شرکت به وسیله کارشناس رسمی مقوم  و ارزش‌گذاری شود. حداقل تعداد اعضا در این نوع شرکت‌ها هفت عضو می‌باشد. موسسین شرکت لازم است تا با قوانین و مقررات این تعاونی‌ها آشنایی داشته باشند؛ در غیر این صورت لازم است در کلاس‌های اداره تعاون شرکت نمایند. لازم است تا دریافت مجوز از اداره تعاون و مراجع مربوطه نیز انجام گیرد.

شرایط ثبت شرکت غیر سهامی در ارومیه

برای ثبت شرکت غیرسهامی در ارومیه لازم است شرایط نام برده شده در زیر را دارا باشید:
تعداد موسسین و شرکای اولیه شرکت حداقل دو نفر شریک می‌باشد که این تعداد در شرکت‌های مختلط سهامی حداقل ۳ نفر خواهد بود. لازم است شرکت‌نامه در دو نسخه تکمیل شود و به وسیله کلیه شرکا به امضا برسد. باید سرمایه نقدی شرکت به حساب شرکت واریز شود و پرداخت گردد. سرمایه غیر نقدی شرکت هم باید به وسیله کارشناس رسمی مقوم و ارزش‌گذاری گردد و تحویل داده شود. مدیران و در رابطه با برخی از شرکت‌ها، هیات نظار نیز باید انتخاب شوند.

تاسیس یا ثبت شرکت پیمانکاری در ارومیه

در حقیقت منظور از ثبت شرکت پیمانکاری در ارومیه ثبت نمودن یک شرکت می‌باشد که مسئولیت تهیه، حمل، نصب و اجرای یک طرح را عهده‌دار باشد. در حقیقت موضوع فعالیت شرکت هم باید مرتبط باشد و در آن کلمه پیمانکاری ذکر شود. به جهت ثبت نمودن شرکت فنی مهندسی در ارومیه و یا همان شرکت پیمانکاری، ثبت نمودن شرکت سهامی خاص معمولاً مناسب‌تر خواهد بود زیرا این قالب ثبتی در شرکت پیمانکاری اعتبار بیشتری را دارا می‌باشد.

مقدمات ثبت شرکت دانش بنیان در ارومیه

شرکت دانش بنیان شرکتی می‌باشد که با محوریت علمی، افراد نخبه را دور هم جمع می‌کند تا به جای تولید کالا اطلاعات مفید و به روزی را برای جامعه تولید نمایند. شرکت دانش بنیان می‌تواند در هر یک از قالب‌های ثبت شرکت به ثبت برسد و سپس زیر نظر معاونت فناوری نهاد ریاست جمهوری، عنوان شرکت دانش بنیان را به خود بگیرند. در حقیقت شرکت دانش بنیان از تسهیلاتی همانند اجاره ارزان قیمت محل شرکت در پارک‌های رشد و فناوری به جهت حمایت از تولید علم و نبوغ برخوردار خواهند شد.

ثبت موسسه خدماتی در ارومیه

ثبت نمودن یک موسسه خدماتی در ارومیه همانند ثبت شرکت با مسئولیت محدود می‌باشد. در موسسه‌های خدماتی کالا و تجارت آن به هر شکلی موضوع فعالیت نمی‌باشد بلکه ارائه نمودن خدمات موضوع فعالیت آن است. برای مثال موسسه ثبتی شریف با ارائه خدمات حقوقی و ثبتی در سراسر ایران یک موسسه خدماتی و غیر تجاری محسوب می‌گردد. البته توجه داشته باشید که منظور از غیرتجاری عدم درآمدزایی نمی‌باشد و تاکید بر روی محتوای فعالیت است. البته برخی از موسسات همانند خیریه‌ها دارای درآمدزایی نمی‌باشند و این نوع از موسسات تنها خدمات عام المنفعه را ارائه می‌نمایند.

ثبت انواع شرکت در ارومیه

ثبت شرکت در ارومیه موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

مدارک ثبت شرکت در ارومیه

همان‌طور که اطلاع دارید به جهت ثبت شرکت در ارومیه و دیگر شهرهای ایران لازم است مدارک گوناگونی را ارائه نمایید. در حقیقت این مدارک با توجه به اینکه موسسین و شرکای شرکت اشخاص حقیقی هستند و یا حقوقی متفاوت می‌باشد و همچنین تعداد مدارک و شرایط مدارک نیز بستگی به نوع شرکت دارد. برای مثال شرکت‌نامه برای ثبت انواع شرکت‌های تجاری مورد نیاز خواهد بود اما برای ثبت شرکت به شکل سهامی عام، خاص یا تعاونی همیشه نیاز به ارائه شرکت‌نامه نخواهد بود.
به صورت کلی به جهت ثبت شرکت به مدارک نام برده شده در زیر نیاز خواهید داشت:
1. کپی مدارک شناسایی شامل شناسنامه و کارت ملی
2. گواهی عدم سوء پیشینه (که در مرحله اول تعیین نام الزامی نمی‌باشد)، فرم درخواست گواهی عدم سوء پیشینه که به وسیله موسسه ارائه می‌گردد.
3. در صورتی که شرکت مهندسی باشد ارائه نمودن مدارک لازم در زمینه فعالیت الزامی می‌باشد. ارائه نمودن مجوز یا تاییدیه ارگان و یا وزارت‌خانه مربوط به موضوع فعالیت (برای موضوعاتی که نیاز به مجوز دارند).
4. ثبت نام نمودن در سامانه ثنا
در حقیقت بهترین روش برای کسب اطلاع دقیق از مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در ارومیه و دیگر شهرهای کشور دریافت مشاوره از کارشناسان و متخصصان این حوزه می‌باشد که شما می‌توانید این مشاوره را به صورت رایگان از موسسه شریف دریافت نمایید.
همچنین دارا بودن عدم سوء پیشینه برای اعضای شرکت در فرایند ثبت شرکت ضروری می‌باشد.
شما عزیزان می‌توانید جهت اطلاع دقیق از مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت خود، از مشاوره رایگان موسسه ثبتی شریف بهره‌مند گردید. به جهت ارتباط با کارشناسان این موسسه می‌توانید با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید. همچنین آدرس موسسه شریف به نشانی: خیابان ولیعصر –پایین‌تر از بهشتی- بین دل آرا و دل آویز- پلاک ۲۰۷۳- واحد جنوبی می‌باشد.

مدارک ثبت شرکت در ارومیه

ثبت شرکت در ارومیه موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

مراحل سریع ثبت شرکت در ارومیه

در این قسمت از مقاله مراحل ثبت شرکت در ارومیه را به اطلاع شما عزیزان می‌رسانیم. مراحل سریع ثبت شرکت در ارومیه شامل موارد زیر می‌باشد:
1. مراجعه نمودن به سایت اداره ثبت شرکت‌ها به آدرس اینترنتی ir و سپس کلیک کردن بر روی دکمه ثبت تاسیس و انتخاب نمودن نوع شرکت. به جهت انتخاب نوع شرکت خود می‌توانید از مشاوره رایگان موسسه ثبتی شریف بهره‌مند شوید و با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید.
2. تکمیل نمودن فیلدهای مربوط به مشخصات عمومی شرکت شامل آدرس، شماره تلفن و کد پستی، تاریخ شروع فعالیت شرکت و عمر آن و درج نمودن اطلاعات شخص شما به عنوان متقاضی ثبت شرکت در ارومیه و شخص تایید کننده مدارک نزد اداره ثبت به همراه مشخصات هویتی وی.
3. لازم است قبل از اقدام به جهت ثبت شرکت مورد نظر خود کدپستی صحیح محل شرکت خود را از اداره پست منطقه استعلام و دریافت نمایید.
4. وارد نمودن پنج نام برای شرکت مورد نظر، به انتخاب خود و بر اساس اولویت که اول ردیف اسم را انتخاب کرده، اسم شرکت را وارد نمایید و سپس با زدن دکمه ثبت آن نام ذخیره خواهد شد و به سراغ ردیف بعدی برای ثبت نام شرکت بروید و به همین ترتیب اجازه خواهید داشت تا ۵ نام انتخابی را برای شرکت مورد نظر در نظر بگیرید و در سامانه مذکور درج نمایید.
5. تایپ تمامی فعالیت‎های شرکت در باکس ذیل گزینه‌های ارائه شده برای انتخاب موضوع فعالیت شرکت شامل عمومی، حق العملکاری و غیره و کلیک کردن بر روی دکمه گام بعدی.
6. درجه نمودن میزان سرمایه اسمی یا سرمایه در نظر گرفته شده برای ابتدای کار شرکت مورد نظر. منظور از سرمایه اسمی سرمایه مفروض می‌باشد و لازم نیست که آن سرمایه را دارا باشید مگر در برخی از شرکت‌ها همانند ثبت شرکت سهامی خاص که ۳۵ درصد از سرمایه واریز خواهد شد؛ به همین خاطر در این مرحله فقط سرمایه مفروض خود را درج نمایید.
7. در اینجا لازم است اطلاعات اشخاص و یا شرکای شرکت مورد نظر شامل کد ملی، شماره شناسنامه، آدرس، کد پستی، تلفن ثابت و تلفن همراه را درج نمایید. در قسمت وسط نیز مشخصات سهم الشرکه اعضا و سپس در نهایت حق امضا داران را مطابق نمونه درج نمایید. البته لازم است کلیه این موارد را از قبل مشخص نمایید و بر سر این موارد با اعضای شرکت به توافق رسیده باشید.
8. در صورتی که شرکت دارای شعبه می‌باشد، لازم است در این مرحله وارد نمایید و اگر شرکت دارای شعبه نمی‌باشد به مرحله بعدی بروید و به جهت چاپ آگهی کثیرالانتشار یک روزنامه را انتخاب نمایید.
9. در این مرحله نوبت به فراهم نمودن اسناد شرکت می‌رسد که با توجه به نوع شرکت مورد نظر اسناد متفاوت می‌باشد. اما برای همه آن‌ها صورت‌جلسه و اساسنامه لازم است که در این مراحل باید بارگذاری نمایید. همچنین مشخصات ویژه شرکت خود و موسسان آن را وارد نمایید.
10. در مرحله آخر لازم است بر روی دکمه پایان فرایند ثبت کلیک نموده و از رسید ثبت‌نام در سامانه ثبت شرکت‌ها یک نسخه پرینت تهیه کنید و نزد خود نگه‌داری نمایید.

مراحل ثبت شرکت در ارومیه

ثبت شرکت در ارومیه موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

هزینه ثبت شرکت در ارومیه

از جمله مسائل مهمی که علاوه بر مدارک ثبت شخصیت حقوقی در ارومیه لازم است جهت ثبت شرکت در ارومیه مورد بررسی قرار بگیرد، هزینه ثبت شرکت می‌باشد که این هزینه برای ثبت شرکت‌های گوناگون متفاوت است بنابراین در ادامه مطلب به توضیح هزینه ثبت شرکت در ارومیه خواهیم پرداخت. هزینه ثبت شرکت در ارومیه شامل موارد نام برده شده در زیر می‌باشد:
هزینه حق الثبت شرکت مبلغ ۱۰ هزار تومان، هزینه ابطال حق تمبر شرکت، نیم در هزار سرمایه، هزینه چاپ آگهی تاسیس شرکت در روزنامه رسمی و کثیرالانتشار از مبلغ ۲۶۰ هزار تومان شروع می‌شود، هزینه تعیین نام شرکت مبلغ ۵۰ هزار تومان است، هزینه گواهی عدم سوء پیشینه حدوداً مبلغ ۱۱۰ هزار تومان می‌باشد در روش مراجعه حضوری به دفاتر پلیس + ۱۰ ، و نیز۲۰ هزار تومان از طریق سامانه ثنا.
همچنین توجه داشته باشید که هزینه سرمایه اولیه شرکت به جهت تشکیل و ثبت اینترنتی تاسیس شخصیت حقوقی که برای انواع گوناگون شرکت‌های تجاری متفاوت می‌باشد با این توضیح که حداقل سرمایه لازم برای شرکت سهامی عام ۵ میلیون ریال می‌باشد که لازم است موسسین ۲۰ درصد آن را تعهد نموده و حداقل ۳۵ درصد مبلغ تعهد شده را پرداخت نمایند، حداقل سرمایه لازم برای شرکت سهامی خاص مبلغ یک میلیون ریال می‌باشد که لازم است موسسین حداقل ۳۵ درصد آن را پرداخت نمایند، حداقل سرمایه لازم برای ثبت شرکت تعاونی عام ۱۰۰ میلیون ریال می‌باشد و برای شرکت تعاونی خاص این مبلغ ۱۰ میلیون ریال است که لازم است یک سوم آن پرداخت شود. در رابطه با دیگر شرکت‌ها نیز حداقل سرمایه به جهت تشکیل شرکت در قانون تجارت تعیین نشده است.

هزینه ثبت شرکت در ارومیه

ثبت شرکت در ارومیه موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

دریافت مدارک المثنی برای شرکت در ارومیه

بعد از اینکه شرکت به ثبت رسید، ممکن است به دلایل گوناگونی مدارک شرکت مفقود و یا مخدوش شود. در این صورت لازم است چه کاری انجام شود؟ اصلاً آیا به این مدارک نیاز دارید؟ در جواب این سوال باید گفت که بله؛ زیرا به جهت انجام هرگونه تغییر در شرکت و همچنین امور مالیاتی نیاز به مدارک شرکت‌ها خواهید داشت آن هم اصل مدارک و نه کپی مدارک. اما سوال اینجاست که در این صورت لازم است چه اقدامی انجام شود؟
لازم است تا در این خصوص درخواست المثنی‌ مدارک ثبت شرکت را بدهید.
این درخواست در ابتدا باید به صورت کتبی نوشته شود و به وسیله کلیه اعضای شرکت امضا و تایید شود. در مرحله بعد باید یک شخص با نامه نمایندگی از جانب دیگران، با این دو برگه به اداره ثبت شرکت مربوطه مراجعه نماید و نسبت به تکمیل فرم تقاضای المثنی در آنجا اقدام نماید و پس از طی کردن روال اداری از روی مدارک موجود در بایگانی اداره ثبت، یک نسخه المثنی از مدارک ثبتی شرکت به همراه مهر اداره ثبت برای شما صادر خواهد شد و زمانی که مجددا به آنجا مراجعه نمایید این مدارک به شما تحویل داده خواهد شد.

دریافت مدارک المثنی برای ثبت شرکت در ارومیه

ثبت شرکت در ارومیه موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

واحدهای ثبتی در استان آذربایجان غربی

با توجه به اینکه در مراحل ثبت هر نوع شرکتی لازم است تا مدارک و اسناد به واحد ثبت شرکت‌ها ارائه شود، متقاضی ثبت شرکت در ارومیه نیز لازم است مدارک خود را به آدرس ارومیه- فلکه خیرین- اداره ثبت اسناد و املاک آذربایجان غربی پست کند. همچنین واحدهای ثبت شرکت‌ها در استان آذربایجان غربی نیز عبارتند از:
1. اداره ثبت شرکت در مهاباد
2. اداره ثبت شرکت در بوکان
3. اداره ثبت شرکت در خوی
4. اداره ثبت شرکت در میاندوآب
5. اداره ثبت شرکت در سردشت
6. اداره ثبت شرکت در سلماس
7. اداره ثبت شرکت در پیرانشهر
8. اداره ثبت شرکت در نقده
9. اداره ثبت شرکت در تکاب
10. اداره ثبت شرکت در شاهین دژ
11. اداره ثبت شرکت در چالدران

واحدهای ثبتی در استان آذربایجان غربی

ثبت شرکت در ارومیه موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

سخن پایانی

در این مقاله در رابطه با ثبت شرکت در ارومیه اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم.
از جمله مطالبی که در این مقاله عنوان شد می‌توان به: استراتژی ورود به ارومیه برای سرمایه‌گذاران، مزایای ثبت شرکت در ارومیه، ثبت انواع شرکت در ارومیه، مدارک ثبت شرکت در ارومیه، مراحل سریع ثبت شرکت در ارومیه، هزینه ثبت شرکت در ارومیه، دریافت مدارک المثنی برای شرکت در ارومیه، واحدهای ثبتی در استان آذربایجان غربی و غیره اشاره نمود.
در صورتی که قصد سرمایه گذاری در ارومیه را دارید ثبت شرکت در ارومیه بهترین روش برای سرمایه‌گذاری در این شهر می‌باشد. با توجه به اینکه شهر ارومیه از جمله مهم‌ترین شاهراه‌های تجاری کشور ایران محسوب می‌گردد و در حال حاضر بخش وسیعی از اقتصاد این شهر وابسته به بازرگانی می‌باشد، با ثبت شرکت بازرگانی در ارومیه می‌توانید جایگاه کسب و کار خود را تثبیت نمایید و درآمدزایی مطمئنی داشته باشید.
توجه داشته باشید که برای ثبت شرکت در ارومیه لازم است مراحل متعددی را طی نمایید که این مراحل دارای پیچیدگی‌های خاصی می‌باشد به همین جهت لازم است تا ثبت شرکت خود را به افراد متخصص در این زمینه بسپارید.
شما عزیزان می‌توانید ثبت شرکت مورد نظر خود را به کارشناسان و متخصصان مجرب موسسه ثبتی شریف بسپارید. کارشناسان این موسسه ثبت شرکت مورد نظر شما را در حداقل زمان ممکن و با مناسب‌ترین قیمت به انجام می‌رسانند. جهت دریافت مشاوره رایگان در این زمینه می‌توانید با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید و با کارشناسان موسسه شریف ارتباط برقرار کنید.
همچنین آدرس موسسه شریف نیز به نشانی: خیابان ولیعصر- پایین‌تر از بهشتی- بین دل آرا و دل آویز- پلاک ۲۰۷۳- واحد جنوبی می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *