ثبت شرکت در اهواز

ثبت شرکت در اهواز

ثبت شرکت در اهواز

ثبت شرکت در اهواز موضوع این مقاله است. از جمله استان‌های صنعتی و با اهمیت کشور ایران، استان خوزستان می‌باشد که مرکز آن شهر اهواز است. شهر اهواز از لحاظ جمعیت رتبه هفتم را در میان شهرهای ایران دارا می‌باشد. این شهر دارای وسعت بسیار زیادی می‌باشد. شهر اهواز با توجه به اینکه به جنوب کشور نزدیک است و همچنین در نزدیک خلیج فارس و کشور عراق قرار دارد، دارای موقعیت جغرافیایی ویژه و منحصر به فردی می‌باشد. در حقیقت از جمله مناطق پرمخاطب و پرمتقاضی جهت ثبت شرکت استان خوزستان و به خصوص شهر اهواز در جنوب کشور می‌باشد.
در صورتی که در رابطه با ثبت شرکت در اهواز نیاز به دریافت اطلاعاتی دارید بهتر است تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا بتوانید پاسخ کلیه سوالات خود را دریافت نمایید.
همچنین می‌توانید از مشاوره رایگان موسسه شریف بهره‌مند شوید و با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید تا بتوانید مشاوره لازم را از کارشناسان و متخصصان این موسسه دریافت نمایید.
آدرس موسسه شریف نیز به نشانی: خیابان ولیعصر – پایین‌تر از بهشتی- بین دل آرا و دل آویز- پلاک ۲۰۷۳- واحد جنوبی می‌باشد.

ثبت شرکت در اهواز

ثبت شرکت در اهواز موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

چرا ثبت شرکت در اهواز؟

شهر اهواز مرکز استان خوزستان می‌باشد و از لحاظ وسعت در استان خوزستان سومین شهر است. شهر اهواز در جنوب غربی کشور ایران قرار دارد و از جمله مناطق نفت‌خیز کشور به شمار می‌رود. شهر اهواز دارای آب و هوای گرم و خشکی می‌باشد؛ اما در زمینه‌های گوناگون کشاورزی، دامپروری، پرورش طیور و غیره دارای فرصت‌های زیادی به جهت راه اندازی کسب و کار می‌باشد. در حقیقت کلان شهر اهواز دارای کارخانجات و واحدهای گوناگون تولیدی در زمینه‌های تاسیساتی، صنعتی و غیره می‌باشد. مردم شهر اهواز از ملیت‌های گوناگون شامل عربی، فارسی و لهجه‌های گوناگون دیگر تکلم می‌کنند. با توجه به اینکه ملیت‌های گوناگونی در شهر اهواز وجود دارد این مورد را می‌توان از جمله مزیت‌های ثبت شرکت محسوب نمود.
پرآب‌ترین رودخانه کشور که رودخانه کارون می‌باشد از شهر اهواز عبور می‌کند و این رودخانه منبع اصلی تامین آب آشامیدنی کشور ایران می‌باشد. در حقیقت عبور این رودخانه می‌تواند به کشاورزی شهر نیز رونق فراوانی ببخشد به همین جهت ثبت نمودن شرکت در اهواز می‌تواند یک انتخاب بسیار مناسب باشد.
به جهت انجام و آغاز یک فعالیت تجاری و غیرتجاری در استان خوزستان بهتر است تا از طریق ثبت شرکت در اهواز اقدام نمایید. زیرا در صورتی که شرکت خود را به ثبت برسانید می‌توانید نظم بسیار زیادی را به فعالیت‌های خود ببخشید و کلیه فعالیت‌های خود را به صورت قانونی انجام دهید.
همچنین با ثبت شرکت خود در اهواز می‌توانید اعتماد افراد، نهادها و دولت را به دست آورید و نیز امکان حضور در انواع مزایده‌ها و مناقصه‌ها را خواهید داشت. به جهت دریافت نمایندگی لازم است شرکت خود را به ثبت برسانید و این امر در ایجاد سابقه برای شرکت مورد نظر نیز تاثیر فراوانی دارد.

چرا ثبت شرکت در اهواز

ثبت شرکت در اهواز موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

انواع موضوع ثبت شرکت اهواز

برای ثبت هر نوع شرکتی لازم است در ابتدا موضوع فعالیت شرکت مشخص باشد. در حقیقت مطابق مواد قانونی، شرکت مجاز به فعالیتی خارج از انتخاب موضوع شرکت نخواهد بود.

ثبت شرکت سهامی خاص در اهواز

در حقیقت شرکت‌های سهامی خاص با هدف به انجام رساندن امور تجاری و عملیات بازرگانی شکل می‌گیرند و حداقل تعداد اعضا در این نوع از شرکت‌ها پنج نفر می‌باشد. از این پنج نفر سه نفر از اعضای اصلی می‌باشند و دو نفره باقیمانده که بازرس نامیده می‌شوند، نباید در شرکت سهام‌دار اصلی باشند. قبل از ثبت نمودن شرکت سهامی خاص در اهواز لازم است تا زمینه کاری و فعالیت شرکت و مقدار سهام هر کدام از سهام‌داران به صورت کاملاً واضح، مشخص گردد.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اهواز

در شرکت‌هایی با مسئولیت محدود اعضای شرکت بر اساس مبلغ سرمایه‌گذاری که در شرکت دارند، در شرکت مورد نظر دارای مسئولیت می‌باشند و بر اساس میزان سرمایه و سهام خود در شرکت، مسئول دیون، قروض و بدهی‌های شرکت مورد نظر می‌باشند. تشکیل این نوع از شرکت‌ها با دارا بودن دو یا چند نفر عضو اصلی برای انجام عملیات تجاری صورت می‌پذیرد. در شرکت‌ها با مسئولیت محدود نقل و انتقال سهام تنها از طریق دفاتر اسناد رسمی امکان‌پذیر می‌باشد و در هنگام ثبت شرکت در اهواز ذکر کلمه “با مسئولیت محدود” ضروری است؛ که در غیر این صورت قوانین شرکت‌هایی از نوع تضامنی برای شرکت اعمال می‌شود.

ثبت شرکت نسبی در اهواز

از جمله انواع شرکت‌های تجاری شرکت نسبی می‌باشد. این نوع از شرکت‌ها در حوزه‌های تجاری و بازرگانی دارای فعالیت می‌باشند. در حقیقت در شرکت نسبی ارکان اصلی شرکت شامل مدیران و شرکای شرکت هستند و شرکا همانند ضامن می‌باشند. انتخاب مدیران شرکت نسبی از بین شرکایی که در شرکت سرمایه‌گذاری کرده‌اند صورت می‌پذیرد و لازم است تا حداقل یک نفر هم به عنوان مدیر انتخاب شود. به جهت ثبت شرکت نسبی در اهواز حداقل به دو نفر در ابتدای تاسیس نیاز خواهید داشت و نوع فعالیت سهام‌داران در شرکت با توجه به مقدار سهامی که در شرکت قرار داده‌اند، تعیین می‌شود؛ به این صورت که هر فرد سهام‌دار تنها می‌تواند به نسبت مقدار سهام خود در امور شرکت تصمیم‌گیری نماید.

ثبت شرکت تعاونی در اهواز

برای ثبت شرکت‌های تعاونی پیچیدگی‌ها و شرایط خاصی در مقایسه با سایر شرکت‌ها وجود دارد و به جهت ثبت شرکت‌های تعاونی لازم است از اداره تعاون مجوز دریافت نمایید. در شرکت‌های تعاونی سهام شرکت در میان اعضای شرکت تقسیم خواهد شد و به جهت ثبت شرکت تعاونی به حداقل هفت نفر نیاز خواهید داشت که این موضوع باید در اساسنامه شرکت ذکر شود.

ثبت موسسه غیرتجاری در اهواز

در صورتی که بیزینس شما در زمره امور تجاری قرار نمی‌گیرد، لازم است تا به ثبت موسسه غیر تجاری بپردازید که شامل موسساتی همانند موسسات آموزشی، حقوقی، بهداشتی، نظافت و غیره می‌باشد. همچنین ثبت موسسه غیرانتفاعی نیازی به واریز مبلغی از سرمایه شرکت نخواهد داشت.

ثبت شرکت پیمانکاری در اهواز

به جهت ثبت شرکت پیمانکاری می‌توانید از موضوعاتی که در چارچوب امور پیمانکاری قرار می‌گیرند انتخاب نمایید. در صورتی که موضوع فعالیت شرکت در امور پیمانکاری باشد، می‌تواند در دسته بندی شرکت سهامی خاص ثبت گردد. این نوع شرکت را می‌توان فقط برای یک پروژه پیمانکاری نیز ثبت نمود.

ثبت شرکت بازرگانی در اهواز

به طور معمول شرکت‌های بازرگانی با امور مربوط به تجاری مرتبط می‌باشند. دسته بندی فعالیت شرکت‌های بازرگانی شامل واردات و صادرات، خرید و فروش می‌باشد. همچنین دسته‌بندی امور بازرگانی را می‌توانید در ترکیب موضوعات دیگر و شرکت‌های دیگر نیز قرار دهید.

ثبت شرکت خدماتی در اهواز

در حقیقت امور مربوط به خدمات شرکت‌های تجاری دارای دامنه گسترده‌ای نمی‌باشد. شما می‌توانید در موارد عام و خدماتی همانند حسابداری و حسابرسی، شرکت خدماتی خود را به ثبت برسانید. به جهت تنظیم این موضوع حتما لازم است با کارشناسان موسسه شریف مشورت نمایید و از مشاوره رایگان ما بهره‌مند شوید.
به جهت ارتباط با کارشناسان این موسسه می‌توانید با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید. همچنین آدرس موسسه شریف به نشانی: خیابان ولیعصر- پایین‌تر از بهشتی- بین دل آرا و دل آویز- پلاک ۲۰۷۳- واحد جنوبی می‌باشد.

انواع موضوع ثبت شرکت اهواز

ثبت شرکت در اهواز موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

شرایط و مدارک اولیه ثبت شرکت در اهواز

با توجه به اینکه شرکت‌های گوناگونی به جهت ثبت شرکت وجود دارد، کسب نمودن اطلاعات جامع و کافی در خصوص نوع شرکت ضروری می‌باشد.
در صورتی که قصد دارید ثبت شرکت سهامی خاص را به انجام برسانید لازم است دارای شرایط ذکر شده در زیر باشید:
1. به حداقل سه نفر به عنوان هیئت مدیره شرکت نیاز خواهید داشت.
2. لازم است دو نفر بازرس در شرکت مورد نظر وجود داشته باشد.
3. اشخاص در این نوع از شرکت لازم است حداقل سرمایه اولیه ای به میزان ۱۰۰ هزار تومان داشته باشند.
4. لازم است حداقل ۳۵ درصد از میزان سرمایه اولیه شرکت موردنظر به حساب شرکت در نزد بانک واریز گردد.
به جهت ثبت شرکت در اهواز از نوع مسئولیت محدود لازم است شرایط ذکر شده در زیر را دارا باشید:
1. به حداقل دو نفر به عنوان شریک نیاز خواهید داشت.
2. برای تاسیس شرکت از نوع مسئولیت محدود باید حداقل دارای 100هزار تومان به عنوان سرمایه اولیه باشید.
شرایط و مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت مسئولیت محدود در اهواز در زیر ذکر شده است:
1. کارت ملی کلیه سهام‌داران شرکت
2. فتوکپی برابر اصل شناسنامه مدیران و شرکای شرکت
3. تقاضانامه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در دو نسخه و تکمیل نمودن آن به وسیله کلیه سهامداران شرکت
4. دو نسخه از اساسنامه شرکت و امضای آن به وسیله سهامداران شرکت
5. یک نسخه صورت‌جلسه مجمع عمومی موسسین و هیئت مدیره
6. ارائه نمودن مجوزهای لازم
7. تاییدیه هیئت مدیره اشخاص حقوقی سهام‌دار، مبنی بر غیر دولتی بودن آن
8. معرفی نمودن نمایندگی شرکت در صورتی که سهام‌داران و اعضای هیئت مدیره، حقوقی باشند.
9. ارائه نمودن تصویر روزنامه رسمی آگهی تاسیس و یا آخرین تغییرات آن
مدارک لازم به جهت ثبت شرکت سهامی خاص در اهواز در ادامه نام برده شده است:
1. دو نسخه از اساسنامه شرکت تکمیل گردد و به امضای سهام‌داران شرکت برسد.
2. تکمیل نمودن دو نسخه اظهارنامه شرکت سهامی خاص
3. ارائه نمودن دو نسخه صورت‌جلسه مجمع عمومی و موسسین
4. تعیین نمودن اولین مدیران و بازرسان شرکت
5. اصل و کپی کارت ملی کلیه اعضای هیئت مدیره و سهام‌داران و بازرسان شرکت
6. ارائه نامه معرفی نماینده و ارائه کپی آخرین روزنامه رسمی شخص حقوقی در صورتی که اعضای هیئت مدیره یا سهام‌داران حقوقی هستند.
7. ارائه نمودن کپی برابر اصل پاسپورت در صورتی که سهام‌داران از افراد خارجی حقیقی در شرکت حضور داشته باشند.
8. ارائه نمودن گواهی بانکی مبنی بر پرداخت حداقل ۳۵% سرمایه اولیه شرکت مورد نظر
به جهت ثبت شرکت از نوع تعاونی در اهواز به مدارک نام برده شده در زیر نیاز خواهید داشت:
1. ۴ نسخه از اساسنامه تصویب شده در اولین مجمع عمومی عادی
2. مجوز دریافتی از اداره تعاون
3. ۳ نسخه دعوت‌نامه تشکیل اولین مجمع عمومی عادی
4. 3 نسخه از صورت‌جلسه اولین مجمع عمومی عادی مبنی بر تصویب اساسنامه و انتخاب اولین هیئت مدیره
5. 3 نسخه از رسید پرداخت سرمایه شرکت به صندوق تعاون
6. 3 نسخه از لیست اسامی و مشخصات اعضای هیئت مدیره
مدارک لازم به جهت ثبت شرکت در خوزستان از نوع شرکت نسبی در زیر نام برده شده است:
1. ۲ نسخه از شرکت‌نامه شرکت که به امضای کلیه اعضا رسیده باشد.
2. دو نسخه از تقاضانامه شرکت با امضای کلیه شرکا
3. دو نسخه از صورت‌جلسه با امضای کلیه شرکا
4. کارت ملی و شناسنامه کلیه شرکای شرکت
5. نام و مشخصات مدیر و یا مدیران شرکت
6. دو نسخه از اساسنامه شرکت
7. مجوز فعالیت از مراجع قانونی ذیربط
مدارک لازم به جهت ثبت موسسه غیر انتفاعی در زیر نام برده شده است:
1. اظهارنامه موسسه (شامل نام موسسه، تابعیت، مرکز اصلی فعالیت، اسامی موسسان، دارایی نقدی و غیرنقدی موسسه، مراکز شعبه و نیز موضوع فعالیت)
2. دریافت نمودن 2 نسخه تقاضانامه ثبت موسسه از اداره ثبت شرکت اهواز و تکمیل نمودن و امضای آن به وسیله شرکای شرکت
3. تنظیم نمودن اساسنامه شرکت حداقل در دو نسخه و امضای کلیه صفحات آن به وسیله شرکا
4. تنظیم دو نسخه از صورت‌جلسه مجمع موسسین
5. فتوکپی و اصل مدارک شناسایی شرکای شرکت
6. ارائه نمودن مجوزهای لازم در رابطه با موضوع فعالیت موسسه مورد نظر
7. انتخاب نمودن و معرفی یک روزنامه رسمی اهواز و کثیرالانتشار که تاسیس، تغییرات و آگهی‌های شرکت مورد نظر به صورت خلاصه در آن درج شود.
8. اصل وکالت‌نامه امضا شده به وسیله وکیل در صورتی که ثبت موسسه توسط شخص وکیل شرکت صورت گرفته باشد.
9. تاییدیه پرداخت هزینه‌های ثبت موسسه غیرتجاری

شرایط و مدارک اولیه ثبت شرکت در اهواز

ثبت شرکت در اهواز موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

سامانه ثبت شرکت در اهواز

به جهت ثبت شرکت در اهواز در ابتدای کار می‌توانید مراحل را به صورت آنلاین طی نمایید. لازم است در ابتدا کسب و کار خود را بررسی نمایید و از میان شرکت‌های موجود برای کسب و کار خود مناسب‌ترین شرکت را انتخاب نمایید. آدرس اینترنتی سامانه ثبت شرکت‌ها به نشانی irsherkat.ssaa.ir  می‌باشد. لازم است در این سامانه اطلاعات هویتی افراد و شرکت مورد نظر را وارد نمایید.
اسامی انتخاب خود برای شرکت را به ترتیب اولویت در قسمت اظهارنامه مربوط به ثبت نام شرکت درج نمایید و در انتظار تایید نام بمانید. پس از اینکه تایید نام صورت گرفت، لازم است موضوع فعالیت شرکت خود را در قسمت مربوط به موضوع فعالیت وارد نمایید.
بعد از انجام دو مرحله فوق، منتظر صادر شدن آگهی شرکت خود باشید و آگهی را از اداره ثبت شرکت‌های اهواز اخذ نمایید.
در صورتی که شما مراحل ثبت شرکت مورد نظر خود را به کارشناسان مجرب موسسه شریف بسپارید، کارشناسان این موسسه بدون اتلاف وقت، ثبت شرکت مورد نظر شما را به انجام خواهند رساند. جهت دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید.
همچنین آدرس موسسه شریف به نشانی: خیابان ولیعصر- پایین‌تر از بهشتی- بین دل آرا و دل آویز- پلاک ۲۰۷۳- واحد جنوبی می‌باشد.

سامانه ثبت شرکت در اهواز

ثبت شرکت در اهواز موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

گام‌های تاسیس شرکت در اهواز

  1. مرحله اول: از جمله مهم‌ترین و اصلی‌ترین نکاتی که لازم است آن را به صورت دقیق انجام برسانید، انتخاب نام مناسب برای شرکت است. توجه نمایید که نام انتخابی برای شرکت باید منحصر به فرد و ویژه شرکت شما باشد بدین صورت که از قبل شرکتی با موضوع فعالیت شما با این نام به ثبت نرسیده باشد. به جهت انتخاب یک نام مناسب می‌توانید از مشاوره کارشناسان موسسه شریف بهره‌مند شوید.
  2. مرحله دوم: در این مرحله لازم است انواع مدارک و مجوزهایی که لازم دارید را جمع آوری نمایید و به اداره پست شهرخود ارسال کنید. بهتر است این کار را تنها با پست مورد اعتماد اداره ثبت شرکت‌های استان خوزستان، اهواز انجام دهید. نیازی نیست که شما به صورت حضوری به اداره ثبت شرکت‌های اهواز پردیس مراجعه نمایید. پس از ارسال مدارک لازم است منتظر باشید تا مدارک شما به تایید برسند.
  3. مرحله سوم: پس از اینکه مدارک شما به تایید رسید، لازم است به دنبال ثبت آگهی در روزنامه رسمی باشید. با انجام این کار به اطلاع عموم مردم می‌رسانید که شرکتی با نام و مشخصات مشخصی را قرار است به ثبت برسانید. در این مرحله در صورتی که شرکتی خاص به نام انتخابی شما اعتراض داشته باشد، می‌تواند وارد عمل شود و اعتراض خود را وارد نماید. البته احتمال چنین کاری بسیار کم می‌باشد زیرا برای انتخاب نام حساسیت بسیار بالایی وجود دارد.
  4. مرحله چهارم: اگر به نام انتخابی شرکت شما اعتراضی وجود نداشته باشد، شماره ثبت به شرکت شما داده خواهد شد. در این مرحله شرکت شما به صورت کاملاً قانونی به ثبت رسیده است اما یک قدم دیگر هم برای نهایی کردن کارها وجود دارد.
  5. مرحله پنجم: لازم است در این مرحله یک آگهی دیگر را در یکی از روزنامه‌های کثیرالانتشار به چاپ برسانید. این آگهی تنها به جهت اطلاع‌رسانی می‌باشد و جنبه دیگری ندارد. در این مرحله شما می‌توانید فعالیت‌های خود را آغاز نمایید. ممکن است فعالیت‌های اقتصادی در شهر اهواز در ابتدای کار اندکی سخت به نظر برسد، اما انجام این فعالیت‌ها در آینده سود مالی چشمگیری را برای شما به دنبال خواهد شد.
گام های تاسیس شرکت در اهواز

ثبت شرکت در اهواز موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

هزینه ثبت شرکت در اهواز

ممکن است در رابطه با هزینه ثبت شرکت در اهواز سوالاتی داشته باشید. در صورتی که می‌خواهید از هزینه ثبت شرکت در اهواز اطلاع ‌یابید، باید به این نکته توجه داشته باشید که نمی‌توان هزینه ثابتی را برای ثبت شرکت در نظر گرفت زیرا این هزینه با توجه به فاکتورهای گوناگونی دارای نوسان می‌باشد.
از جمله فاکتورهای قابل بررسی در بحث هزینه ثبت شرکت، سرمایه شرکت می‌باشد. به هر میزان که سرمایه شرکت بیشتر باشد، هزینه ثبت شرکت مورد نظر نیز افزایش خواهد یافت. همچنین با توجه به نوع شرکتی که قصد دارید آن را به ثبت برسانید هزینه آن متفاوت می‌باشد. برخی از هزینه‌ها همانند هزینه تشکیل پرونده، پوشه، پست و غیره در همه شرکت‌های ثبتی ثابت می‌باشد که لازم است آن‌ها را پرداخت نمایید.
اگر فرآیند ثبت شرکت خود را به موسسات و شرکت‌های مخصوص بسپارید، لازم است هزینه ای را که این موسسات دریافت می‌نمایند را نیز محاسبه کنید. هزینه هر موسسه با توجه به خدماتی که ارائه می‌دهد متفاوت می‌باشد. در این صورت حتما متوجه شده‌اید که چرا نمی‌توان مقدار هزینه ثابتی را برای ثبت شرکت در اهواز در نظر گرفت.

هزینه ثبت شرکت در اهواز

ثبت شرکت در اهواز موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

واحدهای ثبتی و آدرس اداره ثبت خوزستان

واحدهای اداره ثبت شرکت‌های استان خوزستان در زیر نام برده شده است:
1. اداره ثبت شرکت واقع در آغاجاری
2. اداره ثبت شرکت واقع در دزفول
3. اداره ثبت شرکت واقعدر آبادان
4. اداره ثبت شرکت واقعدر ماهشهر
5. اداره ثبت شرکت واقع در خرمشهر
6. اداره ثبت شرکت واقعدر اندیمشک
7. اداره ثبت شرکت واقعدر سلیمان
8. اداره ثبت شرکت واقعدر بندر امام خمینی
9. اداره ثبت شرکت واقعدر ایذه
10. اداره ثبت شرکت واقعدر شوش
11. اداره ثبت شرکت واقعدر شوشتر
12. اداره ثبت شرکت واقعدر بهبهان
13. اداره ثبت شرکت واقعدر شادگان
14. اداره ثبت شرکت واقعدر دشت آزادگان
15. اداره ثبت شرکت واقعدر باغ ملک
16. اداره ثبت شرکت واقع در هویزه
همان‌طور که به آن اشاره شد، مراحل اولیه در ثبت شرکت در اهواز به صورت آنلاین و اینترنتی انجام می‌پذیرد اما به جهت تحویل اوراق لازم است تا حتماً به صورت حضوری به آدرس اداره ثبت شرکت‌های این شهر مراجعه نمایید.
آدرس به نشانی: استان خوزستان- اهواز پردیس- بلوار گلدیس- اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری می‌باشد .
کد پستی و شماره تماس آن نیز در زیر ذکر شده است:
کد پستی :۶۱۳۹۶۴۳۵۴۶
شماره تماس :۳۲۲۳۸۰۳۳ – ۰۶۱

واحدهای ثبتی و آدرس اداره ثبت خوزستان

ثبت شرکت در اهواز موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

سخن پایانی

دراین مقاله در رابطه با ثبت شرکت در اهواز اطلاعاتی را خدمت شما عزیزان ارائه دادیم. از جمله مطالبی که در این مقاله عنوان شد می‌توان به عناوین زیر اشاره نمود:
چرا ثبت شرکت در اهواز؟ انواع موضوع ثبت شرکت در اهواز، شرایط و مدارک اولیه ثبت شرکت در اهواز، سامانه ثبت شرکت در اهواز، گام‌های تاسیس شرکت در اهواز، هزینه ثبت شرکت در اهواز، واحدهای ثبتی و آدرس اداره ثبت خوزستان و غیره.
همان‌طور که اطلاع دارید شهر اهواز مرکز استان خوزستان می‌باشد که این استان از جمله استان‌های صنعتی و مهم ایران به شمار می‌رود. با توجه به اینکه شهر اهواز دارای موقعیت جغرافیایی ویژه‌ای می‌باشد، می‌تواند یک انتخاب بسیار مناسب جهت ثبت شرکت باشد. همچنین این شهر در جنوب غربی کشور واقع شده است و از جمله مناطق مهم و نفت‌خیز کشور به شمار می‌رود که دارای فرصت‌های مناسب بسیار زیادی برای انواع گوناگون کسب و کارها می‌باشد. شما می‌توانید به جهت انجام فعالیت‌های تجاری و یا غیرتجاری خود ثبت شرکت خود را در اهواز به انجام برسانید تا بتوانید به سود مناسبی دست یابید.
ثبت شرکت در اهواز و سایر مناطق دارای مراحل گوناگونی می‌باشد که لازم است این مراحل به درستی صورت پذیرد تا از اتلاف وقت و هزینه جلوگیری به عمل آید. در صورتی که ثبت شرکت خود را به کارشناسان و متخصصان موسسه شریف بسپارید، کارشناسان این موسسه در کم‌ترین زمان ممکن و با مناسب‌ترین تعرفه، ثبت شرکت شما را به انجام می‌رسانند.
جهت دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید. همچنین آدرس موسسه شریف به نشانی: خیابان ولیعصر- پایین‌تر از بهشتی- بین دل آرا و دل آویز- پلاک ۲۰۷۳- واحد جنوبی می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *