ثبت شرکت در ایلام

ثبت شرکت در ایلام

ثبت شرکت در ایلام

ثبت شرکت در ایلام موضوع این مقاله است. از جمله شهرهای مرزی ایران شهر ایلام می‌باشد که بخش وسیعی از تجارت ایران و عراق از طریق مرزهای این استان انجام می‌پذیرد.
شهر ایلام دارای موقعیت استراتژیک مهمی می‌باشد زیرا بیشتر داد و ستدهای تجاری ایران در جهان با کشور عراق است و بخش قابل توجهی از تجارت ایران و عراق از طریق مرزهای ایلام انجام می‌گیرد. با توجه به دلایلی که ذکر کردیم ثبت شرکت در ایلام نیز به دلیل همین چشم انداز ویژه، بسیار مورد توجه اکثر شرکت‌های حقیقی و حقوقی قرار گرفته است.
به صورت کلی می‌توان هر نوع شرکتی را در شهر ایلام به ثبت رسانید. شرکت‌های تجاری همانند شرکت‌های سهامی عام و خاص، شرکت با مسئولیت محدود، شرکت تضامنی، شرکت نسبی، شرکت تعاونی، شرکت مختلط سهامی و مختلط غیر سهامی، از جمله شرکت‌های تجاری هستند که قابلیت ثبت در ایلام را دارند.
همچنین امکان ثبت شرکت‌های غیر تجاری و موسسات حقوقی و غیره نیز در شهر ایلام وجود دارد. موسسات گوناگون با توجه به اینکه چه موضوعی را برای فعالیت خود انتخاب می‌کنند، دارای روش ثبتی متفاوتی نیز خواهند بود اما شرکت‌های تجاری تقریباً دارای مراحل ثبتی یکسانی هستند.
در این مقاله مهم‌ترین شرکت‌های تجاری، شرایط ثبت این شرکت‌ها و نیز مراحل و مدارک ثبت را به شما آموزش خواهیم داد تا شما بتوانید با ثبت شرکت در ایلام به صورت کامل آشنا شوید.
در صورتی که شما عزیزان نیز نیاز به ثبت فوری شرکت در استان ایلام دارید، می‌توانید این کار را به کارشناسان مجرب موسسه شریف بسپارید. همچنین به جهت بهره‌مندی از مشاوره رایگان می‌توانید با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید.
آدرس موسسه شریف نیز به نشانی: خیابان ولیعصر- پایین‌تر از بهشتی- بین دل آرا و دل آویز -پلاک ۲۰۷۳- واحد جنوبی می‌باشد.

ثبت شرکت در ایلام

ثبت شرکت در ایلام موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

ثبت شرکت و پتانسیل‌های استان ایلام

از جمله اولویت‌های سرمایه‌گذاری در استان ایلام، سرمایه‌گذاری در گسترش گیاهان دارویی با توجه به ارزآوری و ارزش اقتصادی بالای آن می‌باشد. همچنین از دیگر طرح‌های اجرا شده در این استان که می‌تواند سرمایه‌گذاران را به این زمینه جذب نماید، طرح پرورش ماهی در قفس در پشت سدهای استان می‌باشد.
نزدیک بودن به شهرهای عراق، وجود امنیت بسیار بالا در مرز و نیز استقبال تجار و بازرگانان از خروجی بین‌المللی مهران، باعث شده است تا این خروجی به مهم‌ترین محل مراوده‌های صادراتی ایران – عراق تبدیل گردد. همچنین این استان دارای ظرفیت‌های ویژه‌ای در حوزه گردشگری به دلیل برخورداری از یک میلیون و ۷۰۰ هزار هکتار مرتع و جنگل می‌باشد.
1. در استان ایلام ۱۵ شهرک و نواحی صنعتی با مساحتی بیش از ۸۰۰ هکتار وجود دارد.
2. وجود مرز بین‌المللی مهران و دسترسی آسان‌تر به بازار مصرف کشور عراق
3. دارا بودن دشت‌های مستعد به جهت ایجاد صنایع تبدیلی و غذایی به خصوص کشت و صنعت
4. دارا بودن نیروی کار ارزان و فارغ التحصیل دانشگاه، با توجه به گسترش واحدهای دانشگاهی و نیز افزایش رشته‌های فنی، آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای در سطح استان ایلام و نیز دسترسی آسان و مناسب به نیروی کار جوان
5. در این استان به دلیل وجود مرز بین‌المللی مهران امکان سرمایه‌گذاری بر روی صنایع نوین و تکنولوژی‌های رقابت‌پذیر و صادراتی وجود خواهد داشت.
6. امکان صادرات فنی مهندسی به عراق با توجه به گسترش یافتن ساخت و ساز طولانی مدت در کشور عراق و نیز اعلام آمادگی مسئولان این کشور وجود دارد.
7. در این استان قابلیت‌های معدنی در رابطه با کانی‌های غیرفلزی همانند شن و ماسه، شیل و مارن، آلوویم آهکی، سنگ گچ، سنگ آهک، کلسیت و غیره وجود دارد.
8. ارزش افزوده بخش صنعت و معدن به میزان 41 میلیارد و 715 میلیون ریال می‌باشد.

ثبت شرکت و پتانسیل های استان ایلام

ثبت شرکت در ایلام موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

شرکت با مسئولیت محدود و سهامی خاص در ایلام

برای این که بتوانید ثبت شرکت با مسئولیت محدود را به انجام برسانید، لازم است حداقل دو نفر شریک داشته باشید و با ارائه حداقل سرمایه و تنظیم اسناد و اوراق ثبتی و درخواست نمودن در سایت اداره مالکیت صنعتی، می‌توانید این نوع شرکت را به ثبت برسانید. شرکت از نوع مسئولیت محدود باید تحت نام ویژه‌ای به ثبت برسد و به دلیل مسئولیت محدود به مبلغ سهم الشرکه اعضا از جمله شرکت‌های پرطرفدار در اداره ثبت شرکت‌های ایلام می‌باشد.
از جمله معتبرترین شرکت‌های معرفی شده در قانون تجارت می‌توان به شرکت های سهامی خاص اشاره نمود زیرا در شرکت سهامی خاص هیئت مدیره شرکت حتما از سهامداران هستند. همچنین مسئولیت هر سهامدار نیز با توجه به میزان ارزش سهم او تعیین می‌شود و نیز در این شرکت حداقل باید دو بازرس جهت نظارت بر امور هیئت مدیره تعیین شود. توجه داشته باشید که شرکت‌های سهامی خاص قبل از به ثبت رسیدن باید ۳۵ درصد از مبلغ تعیین شده به جهت سرمایه‌گذاری را در حساب شرکت مورد نظر واریز نمایند.

شرکت با مسئولیت محدود و سهامی خاص در ایلام

ثبت شرکت در ایلام موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

شرکت‌های بازرگانی، پیمانکاری، خدماتی در ایلام

از جمله مهم‌ترین اقداماتی که لازم است در شرکت‌های تجاری صورت پذیرد، تعیین موضوع شرکت می‌باشد و به همین خاطر لازم است تا اعضای شرکت با توجه به فعالیتی که دارند موضوع شرکت را تعیین نمایند. در صورتی که حوزه فعالیت شرکت تجارت و یا دادوستد باشد، عنوان بازرگانی به شرکت داده می‌شود. در صورتی که فعالیت شرکت مورد نظر به صورت پروژه‌ای باشد و برای انجام فعالیت‌های فنی و مهندسی تعیین شده باشد، در این صورت شرکت در قالب شرکت پیمانکاری خواهد بود. همچنین در صورتی که شرکت تجاری، خدماتی را برای فروش ارائه می‌نماید، تحت عنوان موسسه غیر تجاری نام خواهد گرفت.
بازرگانی: در زمینه خرید و فروش،  واردات و صادرات کالاهای مجاز بازرگانی (همچنین می‌توانید نوع کالا را نیز در موضوع فعالیت ذکر کنید).
پیمانکاری: فعالیت در حوزه ساخت و ساز، تاسیسات، پیمانکار عمومی، پیمانکار ساختمان و غیره می‌باشد.
خدماتی: امور خدماتی دارای دسته‌بندی‌های گوناگون می‌باشند و شما می‌توانید بر اساس نوع خدماتی که ارائه می‌نمایید، موضوع شرکت را تعیین نمایید.

شرکت های بازرگانی، پیمانکاری و خدماتی در ایلام

ثبت شرکت در ایلام موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

مدارک و مراحل ثبت شرکت در ایلام

برای ثبت انواع مختلف شرکت‌ها به مدارک گوناگونی نیاز خواهید داشت. مدارکی همانند کارت ملی و شناسنامه کلیه اعضا، تقاضانامه و اساسنامه شرکت و سایر مدارک را لازم است به دقت جمع‌آوری نموده و به اداره ثبت شرکت‌ها ارائه نمایید .در صورتی که در رابطه با جمع‌آوری و تنظیم مدارک خود نیاز به راهنمایی دارید می‌توانید با شماره تماس 02188557402  تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان موسسه ثبتی شریف بهره‌مند گردید.
پس از اینکه مدارک ثبت شرکت را آماده کردید، لازم است به جهت ثبت شرکت در ایلام به سامانه اداره ثبت شرکت‌ها به نشانی اینترنتی http://irsherkat.ssaa.ir  مراجعه نموده و نسبت به تکمیل اطلاعات لازم اقدام فرمایید و سپس مدارک مورد نیاز را در این سامانه بارگذاری نمایید. اولین مرحله از مراحل ثبت شرکت در ایلام که از طریق سامانه انجام می‌پذیرد، تکمیل اطلاعات فرد متقاضی می‌باشد.
در ادامه مطلب مراحل مربوط به درج نمودن اطلاعات شخص متقاضی بیان شده است:
1. در صورتی که شخص متقاضی ایرانی می‌باشد شماره ملی و در صورتی که خارجی می‌باشد شماره گذرنامه خود را وارد نماید. در مرحله بعد باید نوع شرکت را از این نظر که شعبه خارجی است یا نمایندگی یک شرکت خارجی مشخص نماید.
2. در مرحله بعد باید اطلاعات مربوط به نام متقاضی شامل نام و نام خانوادگی وارد گردد.
3. در مرحله بعدی لازم است سمت شخص متقاضی مبنی بر اینکه اصیل است و یا وکیل، وارد گردد.
4. در این مرحله باید اطلاعات مربوط به امضا‌کننده دفتر درج شود. (یعنی فردی که اطلاعات شرکت را در اداره ثبت شرکت‌ها تایید می‌نماید.)
5. در این مرحله باید سمت امضا‌کننده دفتر از این جهت که از مدیران است یا شرکا یا سهامداران یا وکیل رسمی مشخص شود و سپس بر روی کلید گام بعدی کلیک نمایید.
پس از اینکه اطلاعات فرد متقاضی به درستی وارد شد، لازم است تا سایر مراحل ثبت شرکت در ایلام در سامانه ثبت شرکت‌ها با توجه به مراحل نام برده شده در زیر صورت پذیرد:
1. باید ۵ نام انتخابی برای شرکت مورد نظر به ترتیب اولویت وارد شود. پس از اینکه نام شرکت را انتخاب کردید یک کد رهگیری به شما داده خواهد شد.
2. در این مرحله لازم است موضوع شرکت بر اساس نوع فعالیت شرکت و نیز مدت آن درج شود. در ابتدا انتخاب نوع فعالیت بالاتر و سپس مدت فعالیت با توجه به اینکه محدود یا نا محدود باشد و در صورتی که محدود است تعیین حداکثر مدت فعالیت به ماه.
3. در این مرحله باید آدرس مرکز اصلی شرکت به همراه کد پستی با یک تلفن ثابت درج گردد. تعیین نمودن میزان سرمایه شرکت، تعیین نمودن تعداد و ارزش سهم برای شرکت، انتخاب کردن گزینه وجود یا عدم وجود مجوز برای آن دسته از فعالیت‌هایی که نیاز به مجوز از ارگان یا سازمان خاصی دارند و وارد نمودن شماره مجوز و تاریخ مجوز در صورت نیاز به وجود مجوز.
4. درج نمودن مشخصات اعضای شرکت: مشخصات اشخاص حقیقی شامل نام، نام خانوادگی، نام پدر، شماره شناسنامه و غیره و نیز شناسه ملی برای اشخاص حقوقی، کد پستی برای افراد حقیقی و حقوقی و نیز شماره ثبت برای افراد حقوقی، تکمیل کردن فیلد تاریخ شروع سمت، مدت تصدی، تاریخ پایان یافتن اعتبار سمت و غیره، مشخص نمودن وضعیت حق امضا و در آخر کلیک کردن بر روی دکمه ثبت سمت شخص. تکمیل اطلاعات مرتبط با نماینده قانونی، نماینده مورد نظر، نوع نمایندگی، مستند نمایندگی، شماره و تاریخ مستند نمایندگی و نیز تاریخ شروع و پایان نمایندگی در صورتی که نماینده وجود داشته باشد. ثبت نمودن اطلاعات مرتبط با تاسیس شعبه در صورتی که شعبه وجود داشته باشد، در ابتدا لازم است کدپستی شعبه، شماره تماس واحد ثبتی شعبه، نشانی شعبه و در آخر ثبت شعبه انجام پذیرد. در صورتی که هنوز از سمت سهامداران برای این موضوع تعیین تکلیفی صورت نپذیرفته باشد تا زمان روشن شدن تکلیف شعب شرکت، گزینه مرتبط با نداشتن شعبه را انتخاب کنید. تکمیل نمودن اطلاعات مرتبط با سال مالی شرکت و اطلاعات روزنامه شرکت با انتخاب از فهرست روزنامه شرکت. تایپ اطلاعات متن اظهارنامه، اساسنامه و شرکت‌نامه شرکت مورد نظر، انتخاب نمودن گزینه تایید مدارک مورد نیاز، پذیرش نهایی و دریافت رسید پذیرش اینترنتی. لازم است تا مدارک تایید شده و پرینت شده از طریق سامانه به وسیله کلیه اعضای شرکت به امضا برسند. پس از اتمام مراحل، سامانه به شما یک شماره ثبت خواهد داد که جهت چاپ در روزنامه به این شماره نیاز خواهید داشت.
5. ارسال نمودن مدارک تقاضای ثبت شرکت از طریق پست: پس از اینکه پذیرش اینترنتی به وسیله سامانه انجام شد و تاییدیه پذیرش را دریافت نمودید، لازم است تا نسخه اصلی صورت‌جلسات تنظیم شده و ضمائم آن‌ها را امضا کنید و به وسیله باجه‌های پست به صورت سفارشی به آدرسی که در تاییدیه پذیرش ذکر شده است ارسال نمایید.
6. حضور در اداره ثبت: بعد از اینکه درخواست ثبت شرکت شما در دو نسخه با ضمایم به متصدی ثبت ارائه گردید، یک نسخه از آن را در پرونده ضبط کرده و مندرجات آن را در دفتر مخصوص ثبت شرکت‌ها به ثبت خواهد رسانید و متصدی نام برده شده نسخه دوم آن را با قید کردن تاریخ و شماره ثبت پس از امضا و مهر به فرد متقاضی ارائه می‌نماید و صاحبان امضای مجاز لازم است دفتر مخصوص را امضا کنند. ثبت در دفتر مزبور همانند ثبت سند در دفترخانه اسناد رسمی می‌باشد زیرا با توجه به ماده ۵ اصلاح آیین‌نامه ثبت شرکت‌ها، اداره ثبت شرکت‌ها در ایلام و اداره ثبت شرکت در شهرستان‌ها در ثبت شرکت نامه قایم مقام دفتر خانه‌های رسمی هستند.
7. درج نمودن آگهی در روزنامه رسمی کشور ایران: در حقیقت آخرین مرحله از مراحل ثبت شرکت در ایلام صدور آگهی ثبت شرکت در روزنامه رسمی می‌باشد. مطابق با ماده ۱۹۷ قانون تجارت در مدت زمان یک ماهه از تشکیل هر شرکت، لازم است خلاصه شرکت‌نامه و منضمات آن بر طبق آیین‌نامه وزارت دادگستری اعلان شود.

مدارک و مراحل ثبت شرکت در ایلام

ثبت شرکت در ایلام موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

روزنامه رسمی ثبت شرکت چیست؟

در حقیقت روزنامه رسمی شرکت سندی می‌باشد که پس از صادر شدن آگهی تاسیس شرکت لازم است اخذ شود.  زمانی که آگهی تاسیس شرکت صادر می‌شود، در قسمت بالا سمت راست آگهی شماره‌ای درج شده که ابتدای شماره با سال ثبت شرکت مورد نظر شروع می‌شود. برای پرداخت روزنامه رسمی لازم است در سایت قوه قضاییه ثبت نام به عمل آورید و به جهت پرداخت هزینه روزنامه رسمی شرکت اقدام کنید.
حدودا یک ماه بعد از زمان پرداخت، روزنامه رسمی شرکت به آدرس شرکت پست خواهد شد. البته توجه داشته باشید که این روزنامه هم از جمله اسناد رسمی شرکت می‌باشد. توجه داشته باشید که ثبت کردن شرکت تنها وارد کردن اطلاعات در یک سامانه نمی‌باشد. قوانین شرکت‌ها بسیار نامحدود است و در بعضی از موارد ممکن است محدود باشد. در صورت کلی لازم است تا برای ثبت شرکت از قوانین و شرایط آن اطلاع یابید تا بتوانید این فرآیند را به‌خوبی به انجام برسانید.
به این نکته توجه داشته باشید که شرکت شما باید دارای قواعد خاصی باشد و همان‌گونه که اثر انگشت هر فرد منحصر به فرد می‌باشد، موارد ثبت برای هر نوع شرکتی نیز مخصوص به همان شرکت است و نمی‌توان این قوانین را برای شرکت‌های مشابه پیشنهاد کرد.
حال که با مراحل ثبت شرکت در ایلام آشنا شدید، در صورتی که قصد دارید شرکت خود را در ایلام به ثبت برسانید می‌توانید این کار را به کارشناسان مجرب موسسه ثبتی شریف بسپارید تا بتوانید شرکت خود را در کم‌ترین زمان ممکن و با مناسب‌ترین قیمت به ثبت برسانید. در صورتی که در زمینه ثبت شرکت در ایلام و یا سایر مناطق نیاز به مشاوره دارید می‌توانید با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان موسسه شریف بهره‌مند گردید.
همچنین آدرس موسسه شریف به نشانی: خیابان ولیعصر- پایین‌تر از بهشتی- بین دل آرا و دل آویز- پلاک ۲۰۷۳- واحد جنوبی می‌باشد.

روزنامه رسمی ثبت شرکت چیست

ثبت شرکت در ایلام موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

هزینه و مدت زمان ثبت شرکت در ایلام

به طور معمول به جهت انجام امور مرتبط با ثبت شرکت به بیش از ۲۰ روز زمان نیاز خواهید داشت اما پروسه کلی ثبت شرکت ممکن است بیش از یک ماه زمان لازم داشته باشد. در حقیقت بخش متغیر و دارای نوسان در تعیین زمان ثبت شرکت مرتبط با آمادگی شرکا و فرآیند آماده کردن مدارک است. در صورتی که شما بتوانید در یک بازه زمانی ده روزه کلیه مدارک را تهیه نمایید و مجمع موسسین را برگزار کنید، حدوداً در یک بازه زمانی یک ماهه می‌توانید شرکت خود را به ثبت برسانید.
توجه داشته باشید که این زمان دقیق نمی‌باشد و به صورت حدودی بیان شده است و اگر در پرونده شما نقصی وجود داشته باشد و یا اطلاعات نادرستی را به سامانه شرکت‌ها داده باشید، احتمالاً به زمان بیشتری به جهت ثبت شرکت خود نیاز خواهید داشت.
به صورت کلی هزینه ثبت شرکت در ایلام نیز همانند سایر شهرستان‌ها می‌باشد. در حقیقت هزینه ثبت شرکت با در نظر گرفتن هزینه‌هایی همانند حق کارشناسی و ثبت، هزینه‌های مربوط به آگهی و تمبر، برابر اصل مدارک و غیره تعیین نمی‌گردد و لازم است تا هزینه‌های وکالت ثبت را هم به هزینه‌های نام برده شده اضافه کنید.
موسسه ثبتی شریف با دارابودن کارشناسان و متخصصان با تجربه در کم‌ترین زمان ممکن و با مناسب‌ترین تعرفه، ثبت یک شرکت حرفه‌ای را برای شما انجام خواهند داد. در صورتی که در رابطه با ثبت شرکت، ثبت برند و لوگو و دریافت کارت بازرگانی نیاز به مشاوره دارید می‌توانید از طریق شماره تماس 02188557402 با کارشناسان این موسسه در ارتباط باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

هزینه و مدت زمان ثبت شرکت در ایلام

ثبت شرکت در ایلام موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

آدرس اداره و واحدهای ثبتی ایلام

آدرس سازمان ثبت شرکت‌ها در ایلام به نشانی: بلوار مدرس- هانیوان- خیابان ۱۵خرداد واحدی در سازمان ثبت اسناد و املاک ایلام می‌باشد که می‌توانید ارسال و دریافت اوراق را از این سازمان به آدرس نام برده شده دریافت نمایید.
همچنین واحدهای اداره ثبت شرکت‌های استان ایلام نیز عبارتند از:
1. اداره ثبت شرکت در دهلران
2. اداره ثبت شرکت در چرداول
3. اداره ثبت شرکت در ایوان
4. اداره ثبت شرکت در آبدانان
5. اداره ثبت شرکت در دره شهر
6. اداره ثبت شرکت در مهران
7. اداره ثبت شرکت در ملکشاهی
8. اداره ثبت شرکت در بدره
9. اداره ثبت شرکت در سیروان

مزیت سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در ایلام

همان‌طور که می‌دانید ثبت شرکت دارای مزیت‌های گوناگونی می‌باشد که در این قسمت از مقاله به بیان این مزیت‌ها خواهیم پرداخت. در حقیقت هر شخصی می‌تواند یک روز تصمیم بگیرد که شرکت خود را تاسیس نماید. فعالیت و اموری که باید انجام شود، از جمله تولید یا خدمات باید با میزان سود آن در نظر گرفته شود. با اینکه می‌توان بدون ثبت کردن شرکت هم در دنیای تجارت فعالیت کرد، اما به دلایل مختلفی که ذکر خواهیم کرد ثبت نمودن شرکت یک روش هوشمندانه به جهت انجام امور تجاری می‌باشد.
زمانی که شما در ابتدای کسب و کار خود قرار دارید، ممکن است ثبت شرکت چندان مسئله مهمی به نظر نرسد. اما اگر شما قصد دارید که از مزایای گوناگون پرداخت مالیات، حفظ سرمایه  و وسعت دادن فعالیت‌های خود بهره‌مند شوید، لازم است فعالیت‌های تجاری خود را در قالب یک شرکت به انجام برسانید. از جمله مزیت‌های ثبت شرکت در ایلام می‌توان به محافظت از برند، مدیریت کردن هزینه‌ها و کسب اعتبار اشاره نمود.
با توجه به اینکه استان ایلام دارای پتانسیل و مزیت‌های طبیعی می‌باشد، این استان به جهت سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در بخش‌های گوناگون نفت و گاز (شرکت‌های پیمانکاری)، گردشگری، عتبات و زیارات (شرکت‌های بوم‌گردی) و نیز معادن طبیعی (شرکت‌های استخراجی)  و کشاورزی و دامداری (شرکت‌های تولید و خدمات کشاورزی) به نوعی منحصر به فرد می‌باشد.
از جمله مزیت‌های ویژه آن به اربعین حسینی و اقتصادی بودن آن با حضور و تردد بیش از ۴ میلیون نفر در این ایام و دیگر روزهای سال از مرز بین‌المللی مهران می‌توان اشاره نمود. در حقیقت اربعین یک مزیت ویژه اقتصادی برای ایلام و اشخاصی می‌باشد که به ثبت شرکت و ثبت موسسات فرهنگی هنری می‌پردازند.
درحقیقت جذب نمودن سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی حضور به صورت شخصیت حقوقی ثبت شرکت در سطوح گوناگون باعث می‌شود که این استان دارای رونق اقتصادی چشم‌گیری باشد. همچنین با توجه به اینکه شهرستان مهران به عنوان منطقه آزاد تجاری عنوان شده است، سرمایه‌گذاران و افراد بومی استان که دارای توان مالی بیشتری هستند می‌توانند شرکت‌های خود را در این استان به ثبت برسانند و از همین امسال شروع به فعالیت‌های اقتصادی در این استان کنند؛ در این صورت می‌توانند سود قابل توجهی کسب کنند.
همچنین شرکت‌ها و انواع هلدینگ‌های نیمه دولتی و وابسته به دولت، با توجه به اساس وظیفه خود که کار محرومیت‌زدایی را عهده‌دار می‌باشند، می‌توانند در استان ایلام اقدام به سرمایه‌گذاری نمایند زیرا وظیفه این شرکت‌ها این است که با انجام سرمایه‌گذاری باعث محرومیت‌زدایی از مناطق کم‌برخوردار شوند.

مزیت سرمایه گذاری و ثبت شرکت در ایلام

ثبت شرکت در ایلام موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

سخن پایانی

در این مقاله در رابطه با ثبت شرکت در ایلام، اطلاعاتی را خدمت شما عزیزان قرار دادیم.
از جمله مطالبی که در این مقاله ذکر شده می‌توان به ثبت شرکت و پتانسیل‌های استان ایلام، شرکت با مسئولیت محدود و سهامی خاص در ایلام، شرکت‌های بازرگانی، پیمانکاری، خدماتی در ایلام، مدارک و مراحل ثبت شرکت در ایلام، روزنامه رسمی ثبت شرکت چیست؟ هزینه و مدت زمان ثبت شرکت در ایلام، آدرس اداره و واحدهای ثبتی ایلام، مزیت سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در ایلام و غیره اشاره نمود.
در رابطه با موقعیت جغرافی شهر ایلام باید بگوییم که این شهر از شرق با استان لرستان و از سمت شمال با کرمانشاه و از جنوب با خوزستان دارای مرز می‌باشد. همچنین در مرز غربی استان ایلام نیز کشور عراق قرار دارد که این مرز گسترده‌ترین مرز کشور با عراق می‌باشد و همین امر موجب گسترش تجارت و رونق اقتصاد در میان دو کشور ایران و عراق شده است و به همین دلیل تقاضای افراد برای ثبت شرکت در ایلام دارای افزایش چشم‌گیری بوده است.
از جمله متداول‌ترین شرکت‌ها برای ثبت در استان ایلام، شرکت با مسئولیت محدود و شرکت سهامی خاص می‌باشد.
در صورتی که شما عزیزان نیز برای سرمایه‌گذاری در استان ایلام، قصد ثبت شرکت در این استان را دارید، بهتر است این کار را به کارشناسان و متخصصان این حوزه بسپارید.
کارشناسان مجرب موسسه شریف در کم‌ترین زمان و با مناسب‌ترین تعرفه ثبتی، ثبت شرکت مورد نظر شما را به انجام می‌رسانند. در صورتی که در رابطه با ثبت شرکت در ایلام و ثبت شرکت در سایر مناطق سوالاتی دارید می‌توانید با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید و با بهره‌مندی از مشاوره رایگان موسسه شریف، پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.
همچنین آدرس موسسه شریف نیز به نشانی: خیابان ولیعصر- پایین‌تر از بهشتی- بین دل آرا و دل آویز- پلاک ۲۰۷۳- واحد جنوبی می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *