ثبت شرکت در بندرعباس

ثبت شرکت در بندرعباس
  • ۲ بهمن, ۱۴۰۱
  • دیدگاه: 0
  • وبلاگ

ثبت شرکت در بندرعباس

ثبت شرکت در بندرعباس موضوع این مقاله است. در این مقاله در رابطه با ثبت شرکت در بندرعباس اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار خواهیم داد تا بتوانید در این زمینه اطلاعات لازم را کسب نمایید. استان هرمزگان از جمله استان‌های جنوبی ایران می‌باشد که در مجاورت تنگه هرمز قرار گرفته است. با توجه به اینکه این استان در مجاورت دریای عمان و خلیج فارس قرار دارد، از موقعیت جغرافیایی منحصر به فردی برخوردار است که باعث شده است در این استان بازرگانی و تجارت بین المللی دارای رونق بسیار زیادی باشد. ثبت نمودن شرکت در بندرعباس با موضوع واردات و صادرات بسیار متداول می‌باشد و افراد زیادی در این حوزه مشغول به فعالیت می‌باشند. همچنین انواع فعالیت‌های اقتصادی در زمینه‌های نفت و گاز نیز در استان هرمزگان رواج بسیاری دارد. توجه نمایید که بخش عمده‌ای از درآمد ساکنین این منطقه توسط ماهی‌گیری و کشاورزی تامین می‌شود. در ادامه مطلب در رابطه با انواع شرایط و مدارک ثبت شرکت در بندرعباس اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.
به جهت دریافت مشاوره رایگان در این زمینه می‌توانید با کارشناسان موسسه شریف ارتباط برقرار نمایید و با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید.
همچنین آدرس موسسه شریف به نشانی: خیابان ولیعصر- پایین‌تر از بهشتی- بین دل آرا و دل آویز- پلاک ۲۰۷۳- واحد جنوبی می‌باشد.

ثبت شرکت در بندرعباس

ثبت شرکت در بندرعباس موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

آشنایی با جغرافیای اقتصادی بندرعباس

مرکز استان هرمزگان بندرعباس می‌باشد که بزرگ‌ترین بندر ایران می‌باشد. نام قدیمی این شهر گمبرون است که از جمله مناطق تاریخی مهم ایران به شمار می‌رود. با توجه به اینکه این شهر دارای جاذبه‌های طبیعی گوناگون و آثار باستانی متعددی می‌باشد، بازدیدکنندگان فراوانی در هر سال به این شهر زیبا سفر می‌کنند. از جمله حوزه‌های رایج جهت ثبت شرکت در بندرعباس حوزه گردشگری می‌باشد و اشخاص بسیار زیادی در زمینه ارائه خدمات توریستی در بندرعباس فعالیت می‌کنند. همچنین فرودگاه بین المللی و هتل‌های شیک و بزرگ نیز توانسته است آسایش و آرامش خیال را برای فعالان اقتصادی و صاحبان کسب و کارهای گوناگون فراهم آورد. همچنین با توجه به اینکه این شهر به راه آهن سراسری کشور اتصال یافته است باعث شده است که دارای نقش بسزایی در تجارت و بازرگانی ایران باشد و همچنین منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس نیز در بخش غربی بندرعباس قرار گرفته است.

ثبت شرکت در بندرعباس

ثبت شرکت در بندرعباس موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

متداول‌ترین شرکت‌های ثبتی در بندرعباس

در صورتی که شما قصد ثبت شرکت تجاری را دارید در ابتدا لازم است از میان شرکت‌های سهامی عام و خاص، شرکت با مسئولیت محدود، شرکت تضامنی، شرکت نسبی، مختلط سهامی، مختلط غیر سهامی و تعاونی یک نوع را انتخاب کنید. انتخاب شرکت مناسب با توجه به میزان سرمایه شما، تعداد شرکا، نوع ارتباط شما با شرکا و نیز روش تامین سرمایه صورت می‌پذیرد. از جمله متداول‌ترین و پرمتقاضی‌ترین شرکت‌های ثبتی در بندرعباس شامل شرکت با مسئولیت محدود و شرکت سهامی خاص می‌باشد. در ادامه مطلب در رابطه با این نوع از شرکت‌ها اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

1. ثبت شرکت با مسئولیت محدود در بندر عباس

در حقیقت شرکت با مسئولیت محدود نوعی شرکت می‌باشد که در بین دو یا چند نفر به جهت انجام امور تجاری تشکیل می‌گردد. مسئولیت هر یک از شرکا در برابر قروض و دیون شرکت با توجه به مقدار سهم الشرکه‌ای می‌باشد که آن شخص در شرکت سرمایه‌گذاری کرده است. در حقیقت شرکت با مسئولیت محدود در مقایسه با شرکت‌های سهامی دارای تفاوت‌های می‌باشد که این تفاوت در این زمینه می‌باشد که در شرکت با مسئولیت محدود به هیچ وجه سهم الشرکه داده نمی‌شود و جز با رضایت عده‌ای از شرکا که سه چهارم سرمایه متعلق به آن‌ها باشد قابل نقل و انتقال نخواهد بود اما در شرکت‌های سهامی، سهام منتشر نگردیده و همچنین قابل نقل و انتقال می‌باشد. در شرکت‌هایی از نوع مسئولیت محدود در صورت پیش بینی در اساسنامه، با فوت، حجر، ممنوعیت قانونی و یا قضایی هر کدام از شرکا، شرکت منحل خواهد شد اما در شرکت‌های سهامی عام و خاص در چنین شرایطی شرکت به فعالیت خود ادامه خواهد داد.
شرایط ثبت شرکت بامسئولیت محدود:
1. باید حداقل دو نفر عضو وجود داشته باشد.
2. حداقل سرمایه‌ای به میزان 10.0000ریال مورد نیاز است.
3. تعهد با پرداخت کل سرمایه
مدارک لازم برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود:
1. کپی شناسنامه و کارت ملی تمامی اعضای شرکت
2. اصل گواهی عدم سوء پیشینه
3. امضای اقرارنامه
4. در صورت مجوزی بودن موضوع ارائه مجوز الزامی می‌باشد.
5. تنظیم وکالتنامه به نام وکیل در صورتی که امور به وسیله شخص وکیل انجام پذیرد.

2. ثبت شرکت سهامی خاص در بندر عباس

در شرکت‌های سهامی خاص کلیه سرمایه شرکت به وسیله موسسین تامین خواهد شد. برای شرکت‌های سهامی خاص حداقل سرمایه مبلغ یک میلیون ریال می‌باشد و تعداد موسسین نباید از سه نفر کم‌تر باشد. مسئولیت مدنی سهام‌دار در شرکت سهامی سرمایه‌گذاری کرده است.
شرایط ثبت شرکت سهامی خاص:
1. باید حداقل سه نفر عضو و دو نفر بازرس وجود داشته باشد.
2. لازم است حداقل ۳۵ درصد سرمایه به صورت نقدی پرداخت شود
3. حداقل سرمایه مبلغ 1000000ریال می‌باشد.
مدارک لازم برای ثبت شرکت سهامی خاص:
1. کپی کارت ملی و شناسنامه کلیه اعضای شرکت
2. امضای اقرارنامه
3. اصل گواهی عدم سوء پیشینه
4. دریافت مجوز در صورت مجوزی بودن موضوع
5. تنظیم نمودن وکالت‌نامه به نام وکیل در صورتی که امور به وسیله شخص وکیل انجام پذیرد.
6. بعد از اینکه مدارک نام برده شده را جمع آوری نمودید لازم است نسبت به تهیه مدارک ثبتی شرکت شامل شرکت‌نامه، تقاضانامه و اساسنامه اقدام فرمایید.

متداول ترین شرکت های ثبتی در بندرعباس

ثبت شرکت در بندرعباس موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

سایر شرکت‌های ثبتی در بندرعباس

ثبت شرکت دانش بنیان در بندر عباس

به جهت ثبت شرکت دانش بنیان در بندرعباس پیشنهاد ما به شما این است که در ابتدا شرکت سهامی خاص با حداقل یک عضو دکتر و یا هیئت علمی دانشگاه به ثبت برسانید و یا اعضا دارای اختراع ثبت شده باشند و در صورتی که دو شرط را با هم داشته باشید ثبت شرکت دانش بنیان آسان‌تر انجام خواهد شد. پس از ثبت شرکت زیر نظر نهاد فناوری ریاست جمهوری و با اعطای تسهیلاتی همانند امکان اجاره محل شرکت با قیمت ارزان در پارک‌های رشد و یا وام‌های کم بهره بنیاد ملی نخبگان به جهت پیشبرد علم و دانش این امکان را خواهید داشت شرکت علم محور خود را در بندرعباس به ثبت برسانید.

ثبت شرکت استارت آپ در بندر عباس

شرکت استارت آپ شرکت نوآور می‌باشد و با بهره‌گیری از فناوری روز و ایده‌های جدید و اپلیکیشن، سایت و نرم افزارهای به روز ایجاد می‌گردد همانند اسنپ و تپ سی و دیجی کالا که از جمله استارتاپ‌ها می‌باشند. جهت ثبت نمودن شرکت استارت آپ در بندرعباس می‌توانید با توجه به حجم کار خود شرکت با مسئولیت محدود و یا شرکت سهامی خاص ثبت نمایید.

ثبت شرکت پیمانکاری در بندر عباس

به طور معمول ثبت شرکت پیمانکاری در بندرعباس برای موضوعات فنی و مهندسی و ساختمانی و تاسیسات دارای کاربرد می‌باشد و یا شرکت‌های گریددار مانند آب، کشاورزی، مخابرات، ارتباطات راه دور و معدن. این نوع از شرکت‌ها نیز به طور معمول به شکل سهامی خاص به ثبت می‌رسند و می‌توانند برای گرید یا رتبه تعیین صلاحیت پیمانکاری اقدام نمایند.

ثبت شرکت تولیدی و صنعتی در بندر عباس

به طور معمول واژه تولید در موضوع فعالیت شرکت ذکر می‌شود و درصورتی که شرکت کوچک باشد در حد کارگاه می‌توان به شکل شرکت تولیدی با مسئولیت محدود آن را به ثبت رساند اما پیشنهاد ما این است که به جهت شرکت در مناقصات و ایجاد کارخانه از شرکت‌های سهامی بهره جویید و ثبت شرکت تولیدی و صنعتی خود در بندرعباس را به شکل سهامی خاص و یا سهامی عام به انجام برسانید.

سایر شرکت های ثبتی در بندرعباس

ثبت شرکت در بندرعباس موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در بندرعباس

توجه داشته باشید که هیچگونه تفاوتی از لحاظ مدارک و مراحل مورد نیاز در میان موسسات و ادارات ثبت شرکت‌ها در استان هرمزگان و نیز موسساتی که به صورت اینترنتی و آنلاین در تهران و سایر استان‌ها فعالیت می‌کنند وجود ندارد و در صورتی که شما قصد داشته باشید کلیه امور ثبتی شرکت خود را به صورت اینترنتی و آنلاین انجام دهید می‌توانید با در اختیار قرار دادن مدارک خود و با مناسب‌ترین تعرفه کلیه این امور را به انجام برسانید. برای اینکه بتوانید کسب و کار و یا شرکت خود را در بندرعباس به ثبت برسانید و از مزیت‌های گوناگون قانونی بهره‌مند شوید لازم است برای هر کدام از انواع شرکت‌ها که عبارتند از شرکت با مسئولیت محدود وسهامی خاص و انواع دیگر شرکت‌ها مدارک مورد نیاز را که برای هر کدام از این نوع شرکت‌ها متفاوت می‌باشد در اختیار مراجع ثبت کننده شرکت در استان بندرعباس و یا سامانه‌های رسمی آنلاین که در سراسر کشور دارای فعالیت می‌باشند قرار دهید. توجه داشته باشید که در صورتی که از راهنمایی‌ها و مشاوره‌های افراد متخصص در این حوزه استفاده نمایید با توجه به اینکه اطلاعات کامل از مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در بندرعباس را دارا می‌باشند شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن مدارک مورد نیاز را فراهم آورده و بدون نگرانی در رابطه با رد شدن مدارک و اعتبار آن‌ها به راحتی شرکت و کسب و کار خود را در حداقل زمان ممکن به ثبت برسانید.
شما عزیزان می‌توانید ثبت شرکت خود در بندرعباس و سایر مناطق را به کارشناسان مجرب موسسه شریف بسپارید تا بتوانید در کم‌ترین زمان ممکن و با مناسب‌ترین هزینه شرکت خود را به ثبت برسانید. همچنین به جهت بهره‌مندی از مشاوره رایگان موسسه شریف می‌توانید با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید. آدرس موسسه شریف به نشانی خیابان ولیعصر- پایین‌تر از بهشتی- بین دل آرا و دل آویز- پلاک ۲۰۷۳- واحد جنوبی می‌باشد.

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در بندرعباس

ثبت شرکت در بندرعباس موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

مراحل ثبت شرکت در بندر عباس

مرحله اول: در مرحله اول لازم است نوع و قالب شرکت را انتخاب نمایید. انتخاب نوع و قالب شرکت شما با توجه به اهداف اعضا در آینده و نوع فعالیت اشخاص، میزان مسئولیت هر کدام از شرکا و نیز تعداد افراد عضو صورت می‌پذیرد. برای این که بتوانید اطلاعات جامعی در رابطه با شرایط و ضوابط ثبت انواع شرکت‌ها کسب نمایید بهتر است به یک مشاوره اداره ثبت شرکت مراجعه نمایید. شما عزیزان با مراجعه به موسسه ثبت شریف می‌توانید از مشاوره‌های تخصصی در این زمینه برخوردار شوید و همچنین از طریق ارتباط با شماره تماس 02188557402 می‌توانید از مشاوره رایگان موسسه شریف بهره‌مند شوید.
مرحله دوم: بعد از اینکه نوع شرکت خود را انتخاب نمودید در اینجا لازم است میزان سرمایه خود را نیز تعیین نمایید. همچنین اینکه سرمایه به وسیله چه کسی و یا چه کسانی تامین می‌شود نیز بسیار اهمیت دارد. از جمله مهم‌ترین عوامل تجارت سرمایه می‌باشد و همچنین بزرگ‌ترین وسیله جلب منفعت نیز محسوب می‌گردد. لازم است تا هر شرکتی دارای سرمایه‌ای مشخص باشد تا بتواند نتیجه‌ای از عملیات خود که تجارت است برده و به سود و منفعت دست یابد. در حقیقت اهمیت شرکت‌های تجاری با توجه به سرمایه آن‌ها مشخص می‌شود. برای مقدار سرمایه حداکثری تعیین نشده است و شرکا در شرکت به هر میزانی که بتوانند ممکن است سرمایه خود را افزایش دهند. به این نکته توجه داشته باشید که در قانون تجارت حداقل میزان سرمایه مبلغ ۱۰۰ هزار تومان می‌باشد.
مرحله سوم: در مرحله سوم لازم است مدت زمان فعالیت را تعیین نمایید. در حقیقت مدت زمان فعالیت شرکت‌ها در انتخاب نوع شرکت‌ها نیز تاثیرگذار است. ممکن است شرکت برای یک مدت محدودی مثلاً ۶ یا ۱۲ سال تشکیل گردد و همچنین ممکن است شرکت برای مدت نامحدودی شکل بگیرد.
مرحله چهارم: در این مرحله باید مرکز اصلی شرکت و نشانی صحیح آن مشخص و تعیین شود. در حقیقت مرکز اصلی شرکت همان مرکز اداره آن می‌باشد که به طور معمول مجامع عمومی در این مکان تشکیل می‌گردد و مدیران و بازرسان شرکت در آن مکان وظایف و مسئولیت‌های خود را به انجام می‌رسانند.
مرحله پنجم: در این مرحله لازم است مدارک مورد نیاز را تهیه نموده و ارائه نمایید تا با بررسی کارشناس ثبت تمامی مدارک مورد نیاز را تهیه و ارائه نمایید. به جهت ثبت نمودن شرکت لازم است مدارک و اسناد مورد نیاز برای ثبت هر نوع شرکتی که مورد نظر شما می‌باشد را فراهم نمایید.

مراحل ثبت شرکت در بندرعباس

ثبت شرکت در بندرعباس موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

هزینه و مدت ثبت شرکت در بندرعباس

پس از اینکه پیش شرط‌ها و مقدمات ثبت شرکت فراهم شد و با کارشناسان ثبت شریف مشورت نمودید، ثبت نام الکترونیک شما در طی مدت زمان ۴۸ ساعته انجام می‌شود و بستگی به این دارد که زمان کارشناسی اداره ثبت شرکت‌ها در بندرعباس چقدر طول بکشد تا نام شرکت شما تایید گردد. پس از دریافت این تاییدیه که به شما اعلام می‌شود در فاصله زمانی اندکی مدارک و اسناد شما تنظیم می‌شود و با امضای شما و شرکای شرکت به اداره ارسال می‌گردد تا در نوبت دوم کارشناسی اداره ثبت قرار بگیرد.
سپس در صورت اخذ تایید مجدد می‌توانید به اداره ثبت شرکت بندرعباس مراجعه نمایید و مدارک ثبت شرکت را تحویل دهید. به همین دلیل مدت زمان دقیق بستگی به اداره ثبت شرکت در بندرعباس دارد اما معمولاً به مدت زمانی در حدود ۷ تا ۱۰ روز کاری زمان لازم خواهید داشت که بستگی به پارامترهای گوناگونی دارد. همچنین شما می‌توانید به جهت اطلاع دقیق از هزینه ثبت شرکت با کارشناسان موسسه شریف تماس حاصل نمایید و از طریق شماره تلفن 02188557402 از مشاوره رایگان این موسسه بهره‌مند شوید.

هزینه و مدت ثبت شرکت در بندرعباس

ثبت شرکت در بندرعباس موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

آدرس اداره ثبت شرکت‌های بندر عباس

آدرس اداره ثبت شرکت‌ها در بندرعباس به نشانی بندرعباس- داماهی- میدان شهدا- بلوار امام خمینی- اداره ثبت شرکت‌های بندرعباس می‌باشد همچنین واحدهای ثبت شرکت در استان هرمزگان در زیر نام برده شده است:
1. ثبت شرکت واقع در جاسک
2. ثبت شرکت واقع در شاگرد
3. ثبت شرکت واقع درسیریک
4. ثبت شرکت واقع در میناب
5. ثبت شرکت واقع در رودان
6. ثبت شرکت واقع درحاجی آباد
7. ثبت شرکت واقع درخمیر
8. ثبت شرکت واقع در بندر لنگه
9. ثبت شرکت واقع در  قشم
10. ثبت شرکت واقع در پارسیان
11. ثبت شرکت واقع در بستک
12. ثبت شرکت واقع در ابوموسی

آدرس اداره ثبت شرکت های بندرعباس

ثبت شرکت در بندرعباس موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

مزایا ثبت شرکت در بندرعباس

برای اینکه بتوانید یک فعالیت تجاری، تولیدی و خدماتی و غیره را در چهارچوب تشکل حقوقی داشته باشید لازم است شرکت خود را به ثبت برسانید. ثبت شرکت در بندرعباس دارای مزیت‌های گوناگونی می‌باشد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهد شد:
1. ایجاد یک حساب بانکی (تجاری)
به جهت افتتاح یک حساب بانک تجاری لازم است مدارکی را ارائه نمایید که نشان دهد کسب و کار شما به صورت صحیح به ثبت رسیده است. حساب بانکی یک دارایی مهم برای یک تجارت محسوب می‌شود زیرا می‌توانید فعالیت‌های شخصی خود را از فعالیت‌های تجاری خود کاملاً جدا نمایید. همچنین در صورتی که به جای نام کامل خود یک نام تجاری برای پرداخت به مشتریان خود بدهید این امر بسیار حرفه‌ای می‌باشد.
2. وام
زمانی که برای وام کسب و کار کوچک درخواست می‌نمایید لازم است ثابت کنید که تاجر هستید. وام دهندگان و سرمایه‌گذاران قبل از تایید وام شما، از شما می‌خواهند مدارک ثبت شرکت را به همراه سایر الزامات ارائه نمایید.
3. مالیات
کلیه مشاغل ثبت شده باید یک شماره شناسایی کارفرما داشته باشند که بتوانند ثابت کنند آن‌ها به عنوان یک تاجر با بیزینس مشغول به کار می‌باشند. این موضوع نشان می‌دهد که کسب و کار در حال پرداخت مالیات می‌باشد و کارکنان دارای بیمه کافی هستند.
4. محبوبیت بیشتر نزد مشتریان
از جمله مزیت‌های ثبت شرکت ایجاد اعتماد مشتریان می‌باشد. مشتریان شما لازم دارند اطمینان حاصل کنند که شما دارای تجارت قانونی هستید. با به انجام رساندن مراحل ثبت شرکت در بندرعباس،  وظایف و میزان سهام موسسین شرکت طبق مدارک قانونی و ثبتی تعیین می‌گردد و در صورتی که هرگونه مشکلی به وجود آید امکان رسیدگی به آن مشکل وجود خواهد داشت.
به جهت دریافت اطلاعات کامل در رابطه با مزایای ثبت شرکت می‌توانید با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید و با کارشناسان موسسه ثبتی شریف ارتباط برقرار نمایید. آدرس موسسه شریف نیز به نشانی خیابان ولیعصر- پایین‌تر از بهشتی- بین دل آرا و دل آویز- پلاک ۲۰۷۳ -واحد جنوبی می‌باشد.

مزایای ثبت شرکت در بندرعباس

ثبت شرکت در بندرعباس موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

سخن پایانی

در این مقاله در رابطه با ثبت شرکت در بندرعباس اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم. از جمله مطالبی که در این مقاله عنوان شد می‌توان به عناوین نام برده شده در زیر اشاره نمود:
آشنایی با جغرافیای اقتصادی بندرعباس، متداول‌ترین شرکت‌های ثبتی در بندرعباس، سایر شرکت‌های ثبتی در بندرعباس، مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در بندرعباس، مراحل ثبت شرکت در بندرعباس، هزینه و مدت ثبت شرکت در بندرعباس، آدرس اداره ثبت شرکت‌های بندرعباس، مزایای ثبت شرکت در بندرعباس و غیره.
همان‌طور که اطلاع دارید بندرعباس به صورت کامل به خلیج فارس دسترسی دارد و با استان‌های با اهمیتی همانند سیستان و بلوچستان و استان فارس دارای مرز مشترک می‌باشد به همین خاطر یک بازار بسیار مطلوب و مناسبی در قسمت جنوبی ایران شکل گرفته است. اشخاص حقیقی و حقوقی زیادی سرمایه‌گذاری خود را در زمینه اقتصادی و بازرگانی در شهر بندرعباس انجام می‌دهند.
در صورتی که شما عزیزان قصد ثبت شرکت در بندرعباس و یا سایر مناطق را دارید، لازم است در رابطه با ثبت شرکت اطلاعات کاملی داشته باشید. در صورتی که شما زمان لازم به جهت طی کردن این فرایند را ندارید، بهتر است ثبت شرکت خود را به موسسه ثبتی شریف بسپارید تا کارشناسان این موسسه ثبت شرکت شما را در حداقل زمان ممکن و با مناسب‌ترین تعرفه به انجام برسانند. جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان موسسه شریف می‌توانید با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید.
همچنین آدرس موسسه شریف نیز به نشانی: خیابان ولیعصر- پایین‌تر از بهشتی- بین دل آرا و دل آویز- پلاک ۲۰۷۳ – واحد جنوبی می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *