ثبت شرکت در بوشهر

ثبت شرکت در بوشهر

ثبت شرکت در بوشهر

ثبت شرکت در بوشهر موضوع این مقاله است.
از جمله شهرهایی که به عنوان یک پل ارتباطی میان ایران و تمام کشورهای دنیا محسوب می‌شود، شهر بوشهر می‌باشد. با توجه به اینکه شهر بوشهر دارای پتانسیل و ظرفیت بالای اقتصادی در منطقه می‌باشد و نیز دارای اهمیت بالا و گسترده‌ای در حوزه صنعت و تولید در کشور است، ثبت شرکت در بوشهر می‌تواند باعث پیشرفت، رشد و گسترش چشمگیرکسب و کارها شود. برای اینکه بتوانید به ثبت شرکت در بوشهر بپردازید لازم است تا در رابطه با مدارک، مراحل و اطلاعات ثبت شرکت‎‌ها، اطلاعاتی را کسب نمایید.
در رابطه با ثبت شرکت در بوشهر، برای سهامداران و مدیران شرکت، ثبت نمودن شرکت دارای اهمیت بسیار زیادی می‌باشد زیرا اشخاص می‌توانند از حقیقی به حقوقی تبدیل شوند و امروزه شرکت‌هایی که دارای اعتبار حقوقی و قانونی باشند، دارای جایگاه والایی می‌باشند. به همین جهت انواع شرکت‌هایی که به ثبت می‌رسند و شماره ثبت اخذ می‌نمایند، برای مشتریان دارای ارزش و اعتبار بیشتری هستند.
در صورتی که شما هم قصد ثبت شرکت در بوشهر را دارید و یا نیاز به دریافت مشاوره در این زمینه دارید، می‌توانید با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید و با برقراری ارتباط با کارشناسان مجرب موسسه شریف، پاسخ کلیه سوالات خود را دریافت نمایید.
همچنین آدرس موسسه شریف نیز به نشانی: خیابان ولیعصر- پایین‌تر از بهشتی- بین دل آرا و دل آویز- پلاک ۲۰۷۳- واحد جنوبی می‌باشد.

ثبت شرکت در بوشهر

ثبت شرکت در بوشهر موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

چرا باید در بوشهر شرکت ثبت کنیم؟

ممکن است برای شما سوال پیش بیاید که اصولاً چرا باید شرکتی را به ثبت برسانیم؟ فعالیت در قالب یک شرکت چه محدودیت‌هایی به دنبال دارد و چه مزیت‌هایی دارد؟
به جهت انجام هرگونه فعالیت تجاری و غیرتجاری منظم و سازماندهی‌شده می‌توانید از طریق ثبت شرکت و یا ثبت یک موسسه اقدام نمایید و از مزایای گوناگونی که قانون برای شرکت‌های ثبت شده در نظر گرفته است بهره‌مند شوید.
بهترین روش جهت انجام فعالیت‌های سودآور گسترده، عظیم و سازماندهی‌شده با هدف پیشرفت و دستیابی به مدارج بالاتر و دستیابی به اهداف بالاتر، ثبت نمودن یک شرکت و پیشبرد اهداف به وسیله فعالیت تحت عنوان شرکت ثبت شده می‌باشد. در صورتی که تحت عنوان شرکت ثبت شده به فعالیت‌های گوناگون بپردازید از مزیت‌های مختلفی بهره‌مند خواهید شد. همچنین معایبی نیز دارد که هر شخص باید با توجه به شرایط و ایده‌آل‌های خود، این موارد را به دقت بررسی نماید و به جهت فعالیت به صورت حقیقی (شخصی) و یا حقوقی (شرکت) تصمیم‌گیری نهایی را انجام دهد.
از جمله مهم‌ترین شهرهای بندری کشور ایران، شهر بوشهر می‌باشد که حجم گسترده‌ای از فعالیت‌های بازرگانی و واردات و صادرات کشور ما از طریق این بندرگاه انجام می‌پذیرد. استان بوشهر از لحاظ مناطق ویژه اقتصادی، جایگاه بسیار مناسبی را در کشور ایران دارا می‌باشد و سه منطقه مهم بندر بوشهر، بوشهر و انرژی پارس در این استان قرار گرفته است. شهر بوشهر دارای جایگاه استراتژیک ویژه‌ای می‌باشد و این موضوع چشم‌انداز مناسبی را به جهت ثبت شرکت در این استان به وجود آورده است. به صورتی که اکثر فعالان اقتصادی از سراسر کشور ایران تمایل دارند که شرکت خود را در بوشهر به ثبت برسانند.
استان بوشهر دارای بنادر بسیار مهمی همانند بندر دیر و بندر گناوه می‌باشد و به همین خاطر می‌تواند در آینده نقش استراتژیک‌تری هم داشته باشد به همین جهت ثبت نمودن شرکت تجاری در این استان می‌تواند امکان گسترش کسب و کار شما را در آینده نه چندان دور فراهم آورد.

چرا باید در بوشهر شرکت ثبت کنیم

ثبت شرکت در بوشهر موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

شرکت‌های قابل ثبت در بوشهر

ثبت شرکت مسئولیت محدود در بوشهر

از جمله شرکت‌های تجاری، شرکت‌های مسئولیت محدود هستند که جهت ثبت این نوع از شرکت‌ها لازم است قوانین و مقررات مندرج در اداره ثبت شرکت‌ها در خصوص آن‌ها رعایت شود. توجه داشته باشید که شرکت‌های مسئولیت محدود با بیش از دو شخص امکان ثبت خواهند داشت. به همین جهت برای انتخاب شرکای ثبتی خود لازم است قبل از ثبت شرکت اقدام نمایید و با در نظر داشتن اهداف مورد نظر خود در مسیر ثبت شرکت مسئولیت محدود گام بردارید.

ثبت شرکت سهامی خاص در بوشهر

شرکت‌های تجاری از نوع سهامی در دو دسته سهامی عام و سهامی خاص قرار می‌گیرند. از جمله پرتقاضاترین و متداول‌ترین شرکت‌های تجاری، شرکت‌های سهامی خاص هستند که قابلیت ثبت در بوشهر را دارند و با ارائه نمودن مدارک ثبت شرکت‌ها در اداره ثبت اسناد می‌توانید اقدامات لازم را به جهت ثبت این نوع شرکت انجام دهید. در حقیقت در شرکت‌های سهامی خاص مجامع عمومی وجود ندارد و به همین دلیل با استناد به قوانین اداره ثبت به تعداد شرکای کم‌تری از شرکت‌های سهامی عام نیاز خواهید داشت.
زمانی که قرار است این نوع از شرکت‌ها را به ثبت برسانید لازم است ۳۵ درصد سرمایه در حسابی نزد بانک پرداخت گردد. در صورتی که قصد دارید ثبت شرکت سهامی خود را انجام دهید می‌توانید از مشاوره رایگان موسسه شریف بهره‌مند شوید و به جهت ارتباط با کارشناسان این موسسه با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان موسسه شریف راهنمایی‌های لازم را به شما عزیزان ارائه نمایند.

ثبت شرکت تعاونی در بوشهر

برای ثبت شرکت‌های تعاونی در بوشهر لازم است حداقل پنج عضو سهامدار و هیئت مدیره وجود داشته باشد و همچنین دو نفر بازرس هم مورد نیاز است. شرکت‌های تعاونی از لحاظ فعالیت بیشتر تحت عنوان تعاونی تولید و مصرف دارای فعالیت می‌باشند. همچنین شرکت‌های تعاونی با هر موضوعی که قصد فعالیت داشته باشند، لازم است از اداره تعاون مجوز مربوطه را دریافت نمایند. همچنین لازم است ۲۵ درصد از سرمایه کل شرکت تعاونی قبل از ثبت شرکت در حساب تعاونی واریز گردد.

ثبت شرکت تضامنی در بوشهر

شرکت‌های تضامنی به جهت برخی از موضوعات همانند صرافی‌ها قابلیت ثبت دارند و کلیه اعضا در برابر شرکت و بدهی‌های شرکت ضامن هستند. حداقل به دو نفر ضامن نیاز خواهید داشت. همچنین برخی از این شرکت‌ها نیاز به دریافت مجوز خواهند داشت.

ثبت شرکت نسبی در بوشهر

از جمله انواع شرکت‌ها، شرکت‌های نسبی هستند که نسبت مسئولیت اعضا در برابر شرکت به نسبت مقدار سهام آن‌ها می‌باشد. برای ثبت شرکت نسبی لازم است حداقل دو نفر شریک داشته باشید.

ثبت موسسه در بوشهر

به صورت کلی موسسات غیر تجاری در کشور ایران در دو دسته بندی انتفاعی و غیرانتفاعی قرار می‌گیرند. به همین جهت بهتر است اطلاع داشته باشید که این موسسات غیرتجاری در ایران اقداماتی همانند خیریه، آموزش، موسسات فنی و خدمات شهری، موسسات حسابداری و حسابرسی ادارات و ارگان‌ها، دفاتر وکالت و یا حقوقی و همچنین مطب پزشکی را شامل می‌شوند.
توجه داشته باشید که موسسه غیر تجاری انتفاعی زمانی به ثبت می‌رسد که موسسین موسسه را با هدف کسب درآمد و سود به ثبت رسانده باشند. همچنین موسسه غیر تجاری غیرانتفاعی هنگامی به ثبت خواهند رسید که موسسین قصد داشته باشند یک موسسه مردم نهاد را به جهت انجام فعالیت‌های خیریه به ثبت برسانند. انواع موسسات غیر تجاری با توجه به موضوع آن‌ها در دسته‌بندی‌های گوناگونی قرار دارند اما به صورت کلی شرایط ثبت کلیه موسسات بر اساس قوانین تجاری در  باب شرکت‌ها می‌باشد.
در صورتی که شما عزیزان قصد دارید در بوشهر اقدام به ثبت موسسه نمایید می‌توانید از مشاوره رایگان موسسه شریف بهره‌مند شوید و با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان مجرب این موسسه بتوانند راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه نمایند.

ثبت شرکت بازرگانی در بوشهر

در حقیقت منظور از بازرگانی همان تجارت می‌باشد که شما می‌توانید در قالب شرکت به آن اعتبار و ارزش بیشتری ببخشید. در شرکت‌های بازرگانی  بحث تجارت اولویت اول می‌باشد به همین خاطر به جهت ثبت شرکت بازرگانی در بوشهر بهتر است در ابتدا با مشاوران مجرب در این زمینه مشورت کنید تا بتوانید از کمک‌های آن‌ها جهت اقداماتی همانند تعیین نوع شرکت تجاری و موضوع فعالیت و مدارکی که برای ثبت آن نیاز خواهید داشت ، در یک جلسه حضوری یا آنلاین بهره‌مند شوید. در این صورت خیال شما از بابت انجام اقدامات شرکت بازرگانی آسوده خواهد بود.

ثبت شرکت خدماتی در بوشهر

در حقیقت شرکت خدماتی از جمله شرکت‌هایی می‌باشد که به جهت تاسیس و راه اندازی این شرکت شما نیازی به تحصیلات دانشگاهی و عالی نخواهید داشت و فقط با رعایت شرایط اداره ثبت برای ثبت قانونی این نوع از شرکت‌ها، می‌توانید کسب سود نمایید و بازدهی خود را چندین برابر افزایش دهید. هدف شرکت‌های خدماتی در حقیقت ارائه خدمات می‌باشد. همچنین شما این امکان را خواهید داشت که شرکت خدماتی خود را از نوع شرکت خدماتی سهامی خاص به ثبت برسانید.

ثبت شرکت پیمانکاری در بوشهر

انواع شرکت‌های پیمانکاری در بوشهر را می‌توان از جمله شرکت‌هایی دانست که جهت ثبت آن در اداره ثبت شرکت‌ها ابتدا لازم است موضوع مورد نظر خود را مشخص نمایید و سپس با تعیین یک شریک مناسب نسبت به انجام اقدامات آن اقدام فرمایید. در ابتدا به جهت ثبت نمودن شرکت‌های پیمانکاری لازم است شرکتی تجاری را از بین شرکت‌های قابل ثبت اداره ثبت اسناد و املاک انتخاب نمایید. شرکت سهامی خاص و یا شرکت مسئولیت محدود در این زمینه برای مجموعه شما مناسب‌تر می‌باشد. به این نکته توجه داشته باشید که شرکت‌های سهامی خاص نزد شرکت‌های مناقصه‌گذار اعتبار بیشتری دارند و به جهت تاسیس شرکت پیمانکاری بهتر است شرکت خود را از نوع سهامی خاص به ثبت برسانید.

شرکت های قابل ثبت در بوشهر

ثبت شرکت در بوشهر موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

شرایط اشخاص برای ثبت شرکت در بوشهر

هر فردی که به یک شرکت وارد می‌شود یا عضو هیئت مدیره آن شرکت است و یا جزء بازرسین و یا از شریکان و سهامداران شرکت است. ممنوعیت‌هایی برای عضو شدن هر یک از آن‌ها وجود دارد که در ادامه مطلب به این موضوعات خواهیم پرداخت:
1. افراد زیر ۱۸ سال: افرادی که کم‌تر از ۱۸ سال سن دارند تنها می‌تواند در شرکت سهامدار و یا شریک باشند و کلیه تصمیمات مربوطه آن‌ها باید به وسیله نماینده قانونی این افراد صورت پذیرد.
2. اتباع خارجی: اتباع خارجی تنها باید کد فراگیر و پاسپورت ترجمه شده داشته باشند و به جهت هیئت مدیره و بازرس و سهامدار شدن در انواع شرکت‌ها برای اتباع خارجی هیچ‌گونه ممنوعیتی وجود ندارد.
3. مستخدمین دولت: مستخدمین دولت در انواع شرکت‌ها فقط می‌توانند از سهامداران شرکت باشند.
4. سوء سابقه کیفری: اشخاصی که سوء سابقه کیفری دارند به هیچ عنوان نمی‌توانند به شرکت وارد شوند.
5. افراد محجور: افراد مجبور تنها می‌توانند در انواع شرکت‌ها سهامدار آن شرکت باشند.

شرایط اشخاص برای ثبت شرکت در بوشهر

ثبت شرکت در بوشهر موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

مدارک اولیه و مراحل ثبت شرکت در بوشهر

کپی مدارک شناسایی: شامل شناسنامه و کارت ملی کلیه اعضای هیئت مدیره و شرکا (هیئت مدیره، سهامداران و بازرسین برای انواع شرکت‌های سهامی خاص) گواهی عدم سوء پیشینه اعضای هیئت مدیره و نیز مدیرعامل و بازرسین( اشخاصی که تنها شریک یا سهامدار هستند و در هیئت مدیره دارای سمت نمی‌باشند و بازرس هم نیستند نیازی نیست که گواهی عدم سوء پیشینه ارائه نمایند) کپی مجوز و یا مدرک تحصیلی با توجه به موضوع فعالیت شرکت در صورتی که نیاز باشد.
ارائه نمودن گواهی بانکی خطاب به اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری مبنی بر واریز کردن حداقل ۳۵ درصد سرمایه اولیه شرکت در حساب افتتاح شده به اسم شرکت با قید عبارت شرکت در شرف تاسیس (تنها برای شرکت‌های سهامی خاص واریز حداقل ۳۵ درصد و ارائه گواهی، لازم است انجام شود).
به جهت ثبت شرکت حرفه‌ای در بوشهر، ممکن است سه مرحله به این منظور طی شود. هر کدام از این مراحل دارای مواردی می‌باشند که باید قبل از مرحله بعد به درستی به انجام برسند.
مرحله اول: لازم است این مرحله پیش از کلیه مراحل انجام پذیرد.
انتخاب نمودن نوع شرکت: در کشور ایران شما می‌توانید 8 نوع شرکت را به ثبت برسانید که در ابتدا لازم است یکی از این ۸ نوع را که برای فعالیت شما و اهداف آینده شما مناسب‌تر است، انتخاب نمایید.
1. انتخاب کردن اسم: لازم است پنج نام به ترتیب اولویت که دارای ۳ الی ۴ سیلاب هستند برای شرکت مورد نظر انتخاب شود.
2. تعیین نمودن سمت: اعضای هیئت مدیره شرکت باید پیش از ثبت شرکت تعیین شوند.
3. انتخاب کردن دارندگان حق امضا
4. مشخص کردن میزان سرمایه نقدی و غیر نقدی شرکت
5. مشخص کردن میزان سهام و سهم‌الشرکه اعضا
مرحله دوم: این مراحل لازم است در زمان ثبت شرکت انجام پذیرد که شامل موارد زیر می‌باشد:
1. در ابتدا ورود به سامانه ثبت شرکت‌ها و تکمیل نمودن درخواست اینترنتی ثبت شرکت
2. مشخص کردن نام شرکت به وسیله کارشناس اداره ثبت شرکت‌های بوشهر
3. تنظیم کردن اوراق و مدارک و اخذ امضا از کلیه اعضا
4. پست کردن اسناد و مدارک مربوط به ثبت به اداره ثبت شرکت بوشهر
5. اخذ آگهی تاسیس شرکت پس از بررسی کارشناس
مرحله سوم: این مرحله لازم است بعد از به ثبت رسیدن شرکت انجام شود و انجام این مراحل الزامی می‌باشد.
1. مراجعه به سایت روزنامه رسمی قوه قضاییه جهت پرداخت و چاپ روزنامه
2. پرداخت کردن هزینه و چاپ روزنامه کثیرالانتشار تاسیس
3. اخذ پلمپ دفاتر به جهت گزارش سالانه صورت‌های مالی شرکت مورد نظر
4. تشکیل دادن پرونده مالیاتی یا دارایی
5. اخذ کد اقتصادی شرکت مورد نظر

مدارک اولیه و مراحل ثبت شرکت در بوشهر

ثبت شرکت در بوشهر موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

تعرفه و زمان ثبت شرکت در بوشهر

با توجه به مقدار سرمایه اولیه و نوع شرکت مورد نظر که قرار است به ثبت برسد، هزینه ثبت شرکت متغیر می‌باشد و دارای نوسان است و در حقیقت نمی‌توان هزینه ثابتی را عنوان نمود.
اما خروجی‌های هزینه برای کلیه شرکت‌ها یکسان می‌باشد همانند حق الثبت، هزینه روزنامه رسمی و کثیرالانتشار ،هزینه حق الوکاله وکیل در صورتی که وکیل گرفته باشید و هزینه پست برای ثبت شرکت در بوشهر.
در حال حاضر هزینه ثبت شرکت‌ها در کلیه شرکت‌های ثبتی با توجه به نوع شرکت (یعنی مسئولیت محدود باشد و یا سهامی خاص) و تعداد اعضای شرکت محاسبه می‌گردد و هزینه‌های گوناگونی دریافت می‌شود. برای مثال برای ثبت نمودن شرکت سهامی خاص که دارای ۸ نفر عضو می‌باشد لازم است هزینه بیشتری را در مقایسه با ثبت شرکت مسئولیت محدود که دارای دو نفر عضو می‌باشد، پرداخت نمایید.
در صورتی که قصد دارید از هزینه‌های دقیق ثبت شرکت در بوشهر اطلاع یابید می‌توانید با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان کارشناسان مجرب موسسه شریف بهره‌مند شوید.
در رابطه با مدت زمان لازم برای ثبت شرکت نیز باید بگوییم که با توجه به نوع شرکت و مراحل و شرایط اعضای شرکت، این مدت زمان متغیر می‌باشد اما زمان حدودی پس از پست کردن مدارک برای صدور آگهی ثبت ۱۴ روز کاری می‌باشد.
در صورتی که شما عزیزان قصد دارید شرکت خود را در بوشهر و یا سایر مناطق به ثبت برسانید و در این زمینه سوالاتی دارید می‌توانید با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان موسسه شریف بهره‌مند شوید تا بتوانید کلیه ابهامات و سوالات خود را رفع کنید.
همچنین آدرس موسسه شریف نیز به نشانی: خیابان ولیعصر- پایین‌تر از بهشتی- بین دل آرا و دل آویز- پلاک -۲۰۷۳ واحد جنوبی می‌باشد.

تعرفه و زمان ثبت شرکت در بوشهر

ثبت شرکت در بوشهر موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

آدرس اداره ثبت شرکت‌های بوشهر

آدرس سازمان ثبت شرکت‌ها در استان بوشهر به نشانی: بوشهر- چهارراه دادگستری- واحد ثبت اسناد و املاک استان بوشهر می‌باشد.
همچنین ثبت شرکت در استان بوشهر در شهرهای زیر نیز انجام می‌پذیرد:
1. شهر دشتستان
2. شهرکنگان
3. شهر گناوه
4. شهر دشتی
5. شهر تنگستان
6. شهر عسلویه
7. شهر جم
8. شهر دیر
9. شهر دیلم

آدرس اداره ثبت شرکت های بوشهر

ثبت شرکت در بوشهر موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

سخن پایانی

در این مقاله در رابطه با ثبت شرکت در بوشهر اطلاعات کاملی را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم. از جمله مطالبی که در این مقاله عنوان شد می‌توان به موارد نام برده شده در زیر اشاره نمود:
چرا باید در بوشهر شرکت ثبت کنیم؟ شرکت‌های قابل ثبت در بوشهر، شرایط اشخاص برای ثبت شرکت در بوشهر، مدارک اولیه و مراحل ثبت شرکت در بوشهر، تعرفه و زمان ثبت شرکت در بوشهر، آدرس اداره ثبت شرکت‌های بوشهر و غیره.
در حقیقت با توجه به اینکه استان بوشهر دارای بندرهای مهمی می‌باشد، می‌تواند به عنوان بستری بسیار مناسب جهت صادرات و واردات از طریق دریا محسوب گردد. همچنین در این استان پالایشگاه‌های مختلف نفت و گاز کشور از جمله پارس جنوبی و شمالی قرار دارد و این استان را می‌توان جزو مراکز استخراج نفت در خاورمیانه به حساب آورد. همچنین این استان دارای نیروگاه‌های هسته‌ای گوناگونی نیز می‌باشد که باعث شده است این استان به مرکز انرژی کشور مشهور شود. با توجه به دلایلی که ذکر کردیم می‌توان دریافت که این استان یک گزینه‌ی بسیار مناسب برای انجام فعالیت‌های اقتصادی می‌باشد زیرا از یک سمت به آب‌های نیلگون خلیج فارس دسترسی دارد و از سمت دیگر به جلگه‌های کشور ایران، بنابراین به همین دلیل برای انجام انواع مبادلات تجاری گزینه بسیار مطلوبی می‌باشد.
کلیه افرادی که قصد دارند کسب و کارهای اقتصادی خود، از هر نوعی را آغاز نمایند برای اینکه بتوانند به فعالیت‌های خود جنبه رسمی و قانونی ببخشند، لازم است تا به ثبت شرکت بپردازند و از این طریق بتوانند فعالیت‌هایشان را به شکل قانونی انجام دهند. با ثبت شرکت همچنین می‌توانند فعالیت‌های خود را توسعه دهند و روابط بیشتری برقرار کنند.
در صورتی که شما عزیزان نیز قصد ثبت شرکت در بوشهر و یا سایر مناطق را دارید، لازم است در ابتدا اطلاعات خود را در این زمینه کامل نمایید تا بتوانید با آگاهی‌های لازم در این مسیر قدم بگذارید. توجه داشته باشید که فرایند ثبت شرکت یک فرآیند کاملاً تخصصی می‌باشد و بهتر است که این کار را به افراد متخصص در این زمینه بسپارید؛ به همین جهت شما می‌توانید ثبت شرکت مورد نظر خود را به کارشناسان و متخصصان مجرب موسسه ثبتی شریف بسپارید؛ این کارشناسان در کم‌ترین زمان ممکن با مناسب‌ترین تعرفه، شرکت مورد نظر شما را به ثبت خواهند رساند. در صورتی که در این زمینه نیاز به دریافت مشاوره دارید می‌توانید با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان بهره‌مند شوید.
همچنین آدرس موسسه شریف نیز به نشانی: خیابان ولیعصر- پایین‌تر از بهشتی- بین دل آرا و دل آویز- پلاک2073- واحد جنوبی می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *