ثبت شرکت در ساری

ثبت شرکت در ساری

ثبت شرکت در ساری

ثبت شرکت در ساری موضوع این مقاله است. از جمله پرجمعیت‌ترین شهرهای شمالی کشور ما شهر ساری می‌باشد. شهر ساری مرکز استان مازندران است. با توجه به اینکه این شهر دارای آب و هوای بسیار مطلوبی می‌باشد باعث شده است تا افراد بسیار زیادی تمایل داشته باشند در این منطقه ثبت شرکت خود را به انجام برسانند. ثبت شرکت در زمینه توزیع محصولات کشاورزی و یا گردشگری در شهر ساری  پزتقاضا می‌باشد.
همان‌طور که اطلاع دارید، شرکت از تجمع دو یا چند نفر شریک و یا سهام‌دار، شکل می‌گیرد. افراد شرکا و یا سهام‌دار می‌توانند از اشخاص حقیقی و یا حقوقی باشند که جهت انجام فعالیت برنامه‌ریزی شده برای تشکیل شرکت و ثبت آن اقدام می‌نمایند.
ثبت نمودن شرکت از این جهت دارای اهمیت است که به کسب و کار افراد جنبه قانونی می‌بخشد. به جهت ثبت شرکت در ساری و سایر شهرهای مازندران و همچنین انجام سایر امور ثبتی می‌توانید از خدمات موسسه ثبتی شریف بهره‌مند شوید. برای بهره‌مندی از مشاوره رایگان این موسسه می‌توانید با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید.
همچنین آدرس موسسه شریف نیز به نشانی: خیابان ولیعصر- پایین‌تر از بهشتی- بین دل آرا و دل آویز- پلاک ۲۰۷۳ – واحد جنوبی می‌باشد.

ثبت شرکت در ساری

ثبت شرکت در ساری موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

موقعیت مازندران از نظر ثبت شرکت

در حقیقت مازندران و ساری از جمله خوش آب و هوا‌ترین استان‌ها و شهرهای ایران می‌باشند. همچنین استان مازندران از لحاظ گردشگری در رتبه اول قرار دارد. با توجه به اینکه شهر ساری دارای موقعیت بسیار مناسبی می‌باشد تلاش بسیاری از شرکت‌ها بر این است که شرکت خود را در مازندران به ثبت برسانند.
در حقیقت از جمله غنی‌ترین استان‌ها از نظر طبیعت در کشور ایران استان مازندران می‌باشد. همچنین شما می‌توانید به آسانی در مناطق مختلف استان مازندران از جمله ساری به ثبت شرکت خود بپردازید. از جمله رایج‌ترین شرکت‌ها که در مازندران به ثبت می‌رسند می‌توان به شرکت‌های لبنیاتی و بسته‌بندی برنج اشاره نمود.
همچنین از جمله جالب‌ترین و مهم‎ترین ویژگی منحصر به فرد استان مازندران به عنوان یک استان مناسب جهت ثبت یک شرکت تجاری، متصل بودن این استان به روسیه، ترکمنستان، آذربایجان و قزاقستان از طرف دریای خزر می‌باشد. همچنین با توجه به اینکه استان مازندران به این کشورها نزدیک می‌باشد این استان منطقه بسیار مناسبی برای تجارت بین المللی محسوب می‌گردد. همان‌طور که اطلاع دارید شهر ساری مرکز استان مازندران می‌باشد و همچنین شهرستان ساری پرجمعیت‌ترین شهر در استان مازندران است.
با توجه به اینکه شهرها در این استان به یکدیگر نزدیک می‌باشند و مسیرها کوتاه هستند در این استان تفاوت در محل کار و محل زندگی افراد بیشتر به چشم می‌خورد. لازم است توجه داشته باشید که فرایند ثبت شرکت در ساری با ثبت شرکت در آمل و یا هر شهر دیگر از استان مازندران دارای هیچ تفاوتی نمی‌باشند. همچنین شما با یک جستجوی ساده می‌توانید به این نکته پی ببرید که تولیدکنندگان بسیار زیادی در سواحل دریای خزر مستقر می‌باشند. شهر ساری فاصله بسیار زیادی از تهران ندارد و این موضوع یک دلیل مناسب و مهم جهت ثبت شرکت در ساری می‌باشد.
شهر ساری از طریق راه آهن و فرودگاه بین المللی با سرتاسر کشور در ارتباط می‌باشد و به میزان زیادی مورد توجه سرمایه‌گذاران قرار دارد. همچنین صادرات محصولات صنایع دستی از شهرهای مختلف استان مازندران از جمله شهر ساری برای انواع شرکت‌های تجاری درآمد و سود زیادی به دنبال دارد که با توجه به موقعیت ویژه‌ای که شهر ساری دارا می‌باشد، می‌توانید با همکاری سرمایه‌گذاران اقتصادی به راحتی شرکت خود را در ساری به ثبت برسانید و در جهت افزایش تولیدات داخلی با کیفیت بالا اقدام فرمایید.
در صورتی که شرکت خود را به ثبت برسانید می‌توانید از انواع وام‌های بانکی بهره‌مند گردید و به جهت پیشرفت و تبلیغ محصولات خود اقدام نمایید و در نتیجه امتیازات بسیاری را برای شرکت خود کسب نمایید.
شهر ساری دارای کارخانجات صنعتی گوناگون می‌باشد که به تولید روغن نباتی می‌پردازند و از جمله بزرگ‌ترین تولید‌کنندگان روغن نباتی در کشور ایران به شمار می‌رود. همچنین کارخانه نوشابه سازی خوش نوش شهر ساری در حقیقت همان کارخانه نوشابه سازی کانادا سابق می‌باشد که این کارخانه محصولات متنوعی از جمله نوشابه‌های گازدار پارس کولا، شادنوش و غیره را تولید می‌نماید.
از جمله صنایع دستی شهر ساری می‌توان به: صنایع چوبی، حصیربافی، پارچه‌بافی، صندوق‌مزار، ارسی، لاک‌تراشی، جوله، کلز، کیله‌لاک، قند چوله، تنباکو چوله، سیرکوب، گلیم‌بافی، جاجیم‌بافی، جوراب‌بافی، موج‌بافی، نمدمالی، سفال‌گری و… اشاره نمود.

موقعیت مازندران از طریق ثبت شرکت

ثبت شرکت در ساری موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

انواع شرکت در ساری

در حقیقت در قانون تجارت ۷ نوع از انواع شرکت‌ها تعریف می‌شود که در ادامه مطلب نام برده شده است:
1. ثبت شرکت سهامی خاصدر ساری
2. ثبت شرکت سهامی عام در ساری
3. ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ساری
4. ثبت شرکت تضامنی در ساری
5. ثبت شرکت مختلط سهامی و شرکت مختلط غیر سهامی در ساری
6. ثبت شرکت نسبی در ساری
7. ثبت شرکت تعاونی در ساری
شرکت‌های نام برده شده در دسته‌بندی جداگانه‌ای نیز به سه نوع تقسیم بندی می‌شوند که شامل شرکت‎های سرمایه، شرکت‌های اشخاص و شرکت‌های تعاونی هستند.
در حقیقت به ثبت رساندن یک شرکت در کشور ایران یک فرآیند اختیاری و با تعامل و قراردادی در بین دو یا چند نفر به صورت شرکت‌های سهامی و یا به صورت سهم الشرکه‌ای و یا ترکیبی از هر دو می‌باشد. اما در برخی از مواقع ممکن است تاسیس شرکت به صورت اجباری هم صورت پذیرد.
شرکت‌هایی که به صورت کاملا اختیاری شکل می‌گیرند در حقیقت بر طبق قراردادی بین دو یا چند نفر به عنوان شریک تشکیل می‌شوند. این افراد می‌توانند قسمتی از سرمایه خود را به صورت اختیاری و با خواست قلبی برای انجام موضوعی مورد توافق با شرکای دیگر، در شرکت در میان بگذارند و همچنین در سود و زیان با یکدیگر شریک می‌باشند.
همچنین این افراد شریک می‌توانند با پذیرفتن مسئولیت‌هایی که در این شرکت به آن‌ها سپرده می‌شود، به عنوان فردی کاردان در شرکت فعالیت‌های خود را به انجام برسانند. البته آورده شرکا به جهت تشکیل شرکت همیشه به صورت وجه نقد نمی‌باشد و در بعضی از مواقع شرکا با آورده‌های غیر نقدی همانند طلا، ملک، ماشین آلات و غیره سهم خود را در شرکت مورد نظر پرداخت می‌کنند و در نتیجه در شرکت سهام‌دار و یا سهم‌الشرکه‌دار محسوب می‌گردند که لازم است به وسیله خود موسسین در شرکت‌های اشخاص و به وسیله کارشناس رسمی دادگستری در انواع شرکت‌های سهامی این آورده تقویم و به سهام و سهم‌الشرکه تبدیل شود.

انواع شرکت در ساری

ثبت شرکت در ساری موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

ثبت شرکت خدماتی، مهندسی و پیمانکاری در ساری

1. ثبت شرکت خدماتی
در رابطه با شرکت‌های خدماتی تقسیم‌بندی‌های بسیار زیادی وجود دارد اما به صورت کلی این شرکت‌ها در موارد نام برده شده در زیر دسته‌بندی می‌شوند:
1. به انجام رساندن فعالیت در زمینه خدمات شهری، نظافت منازل و غیره
2. شرکت‌های خدماتی در حوزه برگزاری نمایشگاه
3. انجام فعالیت‌های رنگ‌آمیزی و زیباسازی
4. طراحی، ساخت و تولید نمودن خودرو
5. تهیه و طبخ غذا و خدمات مجلس
6. شرکت پشتیبانی و فنی مهندسی
مواردی که نام برده شد بخشی از خدمات مرتبط با شرکت‌های خدماتی می‌باشند که نوع فعالیت این شرکت‌ها به این موارد نام برده شده محدود نمی‌شود و شامل موارد دیگر نیز می‎باشد.
2. ثبت شرکت پیمانکاری در ساری
در گاهی اوقات ثبت شرکت به جهت انجام برخی موضوعات پیمانکاری می‌باشد که در این زمینه لازم است شاخه پیمانکاری و فعالیت دقیق شرکت پیمانکاری تعیین شود.
1. فعالیت در حوزه ساخت و ساز
2. فعالیت‌های فنی مهندسی
3. تاسیس نمودن شرکت در حوزه تاسیسات
4. فعالیت‌های عمرانی
5. تاسیس شرکت به جهت انجام فعالیت انبوه‌سازان
6. شرکت نقشه کشی
7. شرکت با موضوع راهسازی و شهرسازی
موارد نام برده شده از جمله فعالیت‌هایی می‌باشد که در شاخه پیمانکاری موضوعات اختصاصی در رابطه با آن لازم است تنظیم شود.
3. ثبت شرکت بازرگانی در ساری
در کلیه موارد شرکت تنها موظف به فعالیت در زمینه‌هایی می‌باشد که در اساسنامه شرکت به آن‌ها اشاره شده است به همین جهت برای ثبت شرکت در زمینه بازرگانی موضوعات زیر می‌تواند مطرح گردد:
1. صادرات و واردات انواع کالاهای مجاز
2. خرید و فروش انواع کالا
3. توزیع کالا
4. ترخیص نمودن کالاها از گمرک
5. شرکت در نمایشگاه‌های بازرگانی در داخل و یا خارج از کشور

ثبت شرکت خدماتی، پیمانکاری و مهندسی در ساری

ثبت شرکت در ساری موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

اقدامات اولیه برای ثبت شرکت در ساری

1. تعیین موضوع فعالیت در ساری
از جمله مراحل اولیه به جهت راه اندازی و تاسیس یک شرکت تصمیم گیری در رابطه با تعیین موضوع شرکت می‌باشد. موضوع فعالیت شرکت مورد نظر لازم است در بند ۲ اساسنامه ذکر گردد همچنین موضوع فعالیت هر شرکت نشان دهنده هویت و اهدافی می‌باشد که آن شرکت برای انجام آن‌ها شکل گرفته است. شخص حقوقی تنها در رابطه با موضوعاتی می‌تواند عمل نماید که در موضوع شرکت تعیین شده باشد به همین جهت اصولاً تمامی شرکت‌ها موضوع شرکت را به صورت گسترده تعریف می‌کنند تا بتوانند کلیه اموری را که لازم باشد به انجام برسانند.
به صورت کلی کلیه موضوعات فعالیت جهت ثبت شرکت به سه گروه تقسیم بندی می‌شود که در ادامه نام برده شده است:
1. موضوعاتی که به صورت کلی غیر قابل ثبت و فعالیت می‌باشند.
2. موضوعاتی که پیش از ثبت نمودن نیاز به دریافت مجوز دارند.
3. موضوعاتی که بدون نیاز به اخذ مجوز از ارگان‌ها و سازمان‌ها می‌توانند به ثبت برسند.
در صورتی که موضوع تعیین شده لازم باشد به موافقت مراجع خاصی برسد باید قبل از اقدام به ثبت مجوزهای لازم دریافت گردد. این موضوعات شامل ۲۳ مورد کلی است که هر کدام از این ۲۳ مورد خود شامل چند موضوع مرتبط و مختلف می‌باشد. همچنین تعدادی از موضوعات فعالیت نیز نیاز به دریافت مجوز ندارند و بدون نیاز به دریافت مجوز قابلیت ثبت نزد مرجع ثبت شرکت‌ها را خواهند داشت.
2. انتخاب نام شرکت
از جمله اقدامات مهم و ضروری به جهت ثبت شرکت، انتخاب نام برای شرکت می‌باشد. در هنگام انتخاب نام  برای شرکت خود لازم است به نکات ذکر شده در زیر توجه داشته باشید:
1. نام‌های انتخابی برای شرکت باید حداقل دارای سه سیلاب باشند.
2. نام‌هایی که بر خلاف موازین شرعی، نظم عمومی و یا دارای واژه‌های بی معنی و الفاظ قبیح و مستهجن و خلاف اخلاق حسنه باشند، قابلیت ثبت ندارند.
3. در هنگام انتخاب و تعیین نام شرکت لازم است از اسم خاص استفاده شود. در حقیقت اسم خاص آن نامی می‌باشد که بر فردی مخصوص و معین دلالت دارد همانند حسن، اسفندیار، رستم و غیره.
4. نام انتخابی دارای سابقه ثبتی نباشد.
5. کلماتی که در نام شرکت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند نباید دارای واژه بیگانه باشند و باید فارسی باشند؛ بدین معنا که نام شرکت در یکی از فرهنگ‌های دهخدا و یا معین به عنوان کلمه ایرانی ذکر شده باشد.
6. نام‌هایی که در آن‌ها از نام‌ها، عناوین و اصطلاحات بیگانه استفاده شده باشد، نمی‌توانند به ثبت برسند.
3. مدارک ثبت شرکت در ساری
مدارک لازم به جهت ثبت شرکت در ساری در ادامه مطلب نام برده شده است:
1. شناسنامه و کارت ملی متقاضیان شامل سهام‌داران، اعضای هیئت مدیره و بازرسین
2. گواهی عدم سوء پیشینه برای اعضای هیئت مدیره و بازرسین شرکت
3. مدارک تحصیلی مورد نیاز برای آن دسته از موضوعاتی که نیاز به مدرک تحصیلی دارند.
4. مجوز فعالیت مورد نیاز برای آن دسته از موضوعاتی که نیاز به دریافت مجوز دارند.
5. ارائه نمودن آدرس صحیح به همراه کد پستی برای محل فعالیت شرکت و نیز محل سکونت متقاضیان
4. تدوین اساسنامه شرکت
در حقیقت از جمله مهم‌ترین ارکان یک شرکت اساسنامه آن شرکت می‌باشد که شامل: اختیارات مجامع شرکت، رابطه شرکا یا سهام‌داران با یکدیگر، میزان سود و زیان شرکت و تکلیف انحلال شرکت می‌باشد. همچنین نحوه فعالیت شرکت و اعضای آن و جانشین شدن اعضا هم از جمله مواردی می‌باشد که در اساسنامه شرکت مطرح می‌شود. در حقیقت اساسنامه شرکت سند اعتباربخشی به شرکت شما می‌باشد به همین دلیل تدوین اساسنامه امری بسیار تخصصی می‌باشد و توصیه ما به شما این است که به جهت تدوین اساسنامه حتماً با کارشناسان متخصص در این زمینه مشورت نمایید. 
به صورت کلی اساسنامه شخصیت حقوقی سند لازم الرعایتی می‌باشد که به شرکت مورد نظر هویت و اعتبار می‌بخشد لذا تدوین اساسنامه امری بسیار تخصصی و حساس می‌باشد.
به جهت بهره‌مندی از مشاوره رایگان موسسه شریف و طرح سوالات خود می‌توانید با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید.
همچنین آدرس موسسه شریف نیز به نشانی: خیابان ولیعصر- پایین‌تر از بهشتی- بین دل آرا و دل آویز- پلاک ۲۰۷۳- واحد جنوبی می‌باشد.

اقدامات اولیه برای ثبت شرکت در ساری

ثبت شرکت در ساری موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

مراحل ثبت شرکت در ساری

برای ثبت شرکت در ساری می‌توانید به سامانه  http://irsherkat.ssaa.ir مراجعه نمایید و درخواست ثبت شرکت خود را کامل نمایید. در مرحله اول لازم است اطلاعاتی همانند اطلاعات درخواست کننده، اطلاعات شرکت شامل نام شرکت، موضوع شرکت، آدرس دفتر مرکزی شرکت، سرمایه اولیه شرکت، اعضای شرکت، سهام و سرمایه هر شخص، مقام اشخاص، ارتباط بین اشخاص، شعب شرکت، روزنامه و سال مالی شرکت، متن صورت‌جلسه شرکت، متن اظهارنامه، اساسنامه شرکت و سایر موارد را وارد نمایید.
پس از اینکه اطلاعات نام برده شده را در سامانه تکمیل نمودید لازم است منتظر بمانید تا کارشناس مربوطه اطلاعات شما را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهد و در صورتی که در اطلاعات وارده هیچ گونه مشکل و یا مغایرت یا نقصی وجود نداشته باشد، باید با توجه به تقاضای اداره ثبت شرکت‌ها مدارک مورد نیاز را به این اداره ارسال نمایید.
در این مرحله لازم است شما یک پرینت از ورقه‌های چاپ شده در سامانه تهیه و تدوین نمایید و ذیل آن را کلیه اعضای شرکت لازم است به امضا برسانند. پس از آن مدارک به وسیله پست به صورت سفارشی به آدرس ذکر شده در تایید نامه پذیرش ارسال می‌شود. همچنین لازم است شماره مرسوله را در سامانه اداره ثبت شرکت‌ها وارد نمایید.

مراحل ثبت شرکت در ساری

ثبت شرکت در ساری موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

هزینه و زمان ثبت شرکت در ساری

جهت تعیین میزان هزینه‌های ثبت شرکت در ابتدا باید مشخص شود که چه نوع شرکتی قرار است به ثبت برسد. در مرحله دوم لازم است مشخص شود که سرمایه اولیه‌ای که برای شرکت در نظر گرفته‌اید چقدر است. در مرحله سوم باید تعداد نفرات در شرکت مشخص شود و همچنین موضوع فعالیت شرکت تعیین شود. تمامی موارد نام برده شده در تعیین هزینه تمام شده ثبت شرکت در ساری تاثیر گذار می‌باشد.
شما عزیزان به منظور اطلاع از هزینه‌های دقیق ثبت شرکت در ساری می‌توانید با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان کارشناسان موسسه شریف بهره‌مند شوید. همچنین زمان حدودی صدور آگهی ثبت از اداره ثبت شرکت‌ها از زمان پست مدارک در حدود ۱۴ روز کاری خواهد بود.

هزینه و زمان ثبت شرکت در ساری

ثبت شرکت در ساری موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

شماره تلفن و آدرس اداره ثبت ساری

فرایند ثبت شرکت در ساری نیز مانند دیگر شهرها به صورت متوسط به مدت زمانی بین ۱۵ تا ۲۰ روز کاری زمان لازم خواهد داشت. موسسه ثبت شریف نیز ثبت شرکت شما را در شهر ساری به طور معمول در طی همین مدت زمان به انجام خواهند رساند. به جهت تسریع در امور ثبت شرکت می‌توانید به آدرس موسسه شریف به نشانی: خیابان ولیعصر- پایین‌تر از بهشتی- بین دل آرا و دل آویز- پلاک ۲۰۷۳ – واحد جنوبی مراجعه نمایید.
آدرس اداره ثبت ساری : مدارک و اسناد مورد نیاز لازم است به آدرس ساری- خیابان ملامجدالدین- ساختمان اداره پست- شهید قندی -طبقه سوم پست شوند.
تلفن: 33362301 
همچنین واحدهای ثبت شرکت در استان مازندران در زیر نام برده شده است:
1. ثبت شرکت واقع در بابل
2. ثبت شرکت واقع در آمل
3. ثبت شرکت واقع در قائم شهر
4. ثبت شرکت واقع در بهشهر
5. ثبت شرکت واقع در چالوس
6. ثبت شرکت واقع در نکا
7. ثبت شرکت واقع در بابلسر
8. ثبت شرکت واقع در تنکابن
9. ثبت شرکت واقع در نوشهر
10. ثبت شرکت واقع در فریدونکنار
11. ثبت شرکت واقع در رامسر
12. ثبت شرکت واقع در جویبار
13. ثبت شرکت واقع در محمودآباد
14. ثبت شرکت واقع در نور
15. ثبت شرکت واقع در گلوگاه
16. ثبت شرکت واقع در سوادکوه
17. ثبت شرکت واقع در عباس آباد
18. ثبت شرکت واقع در کلاردشت

شماره تلفن و آدرس اداره ثبت ساری

ثبت شرکت در ساری موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

فواید و مضرات ثبت شرکت در ساری

در ادامه مطلب انواع فواید ثبت شرکت در ساری نام برده شده است:
1. ایجاد نمودن یک شخصیت حقوقی
2. امکان استفاده از تسهیلات و وام‌های بانکی گوناگون
3. امکان استفاده از مزایای قانونی و دولتی برای شرکت به ثبت رسیده
4. امکان مشارکت در مناقصه‌ها و مزایدات
5. اعتماد بیشتر اشخاص حقیقی و حقوقی به دلیل اعتباری که پس از ثبت شرکت ایجاد می‌شود.
6. منعقد نمودن قراردادهای معتبر و بزرگ
7. امکان شرکت در انواع نمایشگاه‌ها
8. دریافت نمایندگی و ایجاد شعبه شرکت
9. امکان فعالیت در خارج از کشور وجود خواهد داشت.
10. تقسیم شدن مسئولیت‌ها و تعهد شرکا و کارمندان نسبت به کار
11. امکان بیمه کردن خود و سایر اعضا یا کارمندان شرکت وجود خواهد داشت.
در کنار انواع فواید ثبت شرکت لازم است به مضرات ثبت شرکت نیز اشاره نماییم:
در دسترس اداره مالیات بودن و رعایت اصول پرداخت مالیات در شرکت
هر تصمیمی که مرتبط با ماهیت شرکت باشد، لازم است در اداره ثبت شرکت‌های ساری طی صورت‌جلسه‌ای به ثبت برسد.

فواید و مضرات ثبت شرکت در ساری

ثبت شرکت در ساری موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

سخن پایانی

در این مقاله در رابطه با ثبت شرکت در ساری اطلاعاتی را خدمت شما عزیزان ارائه نمودیم. از جمله مطالبی که در این مقاله عنوان شد می‌توان به عناوین نام برده شده در زیر اشاره نمود:
موقعیت مازندران از نظر ثبت شرکت، انواع شرکت در ساری، ثبت شرکت خدماتی، مهندسی و پیمانکاری در ساری، اقدامات اولیه برای ثبت شرکت در ساری، مراحل ثبت شرکت در ساری، هزینه و زمان ثبت شرکت در ساری، شماره تلفن و آدرس اداره ثبت ساری، فواید و مضرات ثبت شرکت در ساری و غیره.
همان‌طور که اطلاع دارید استان مازندران و شهر ساری از جمله مناطق خوش آب و هوا و سرسبز کشور ایران می‌باشد. با توجه به اینکه این استان ظرفیت‌های گوناگونی را دارا می‌باشد اشخاص بسیار زیادی تمایل به ثبت شرکت خود در این منطقه دارند. انواع شرکت‌های لبنیاتی و بسته بندی برنج در مازندران بسیار رایج می‌باشند. همچنین با توجه به اینکه این استان در نزدیکی کشورهای گوناگونی قرار دارد، این استان برای انجام انواع فعالیت‌ها در زمینه تجارت بین المللی نیز بسیار مناسب می‌باشد.
در صورتی که قصد دارید شرکت خود را در ساری و یا سایر شهرهای استان مازندران به ثبت برسانید لازم است کلیه مراحل را به درستی به انجام برسانید تا از اتلاف وقت و هزینه خود جلوگیری به عمل آورید.
در صورتی که برای ثبت شرکت خود در ساری وقت لازم را ندارید و یا اطلاعات شما در این زمینه کافی نمی‌باشد، می‌توانید این کار را به کارشناسان موسسه شریف بسپارید؛ کارشناسان این موسسه شرکت شما را در کم‌ترین زمان ممکن و با مناسب‌ترین تعرفه به ثبت خواهند رساند.
جهت بهره‌مندی از مشاوره رایگان موسسه شریف می‌توانید با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید.
همچنین آدرس موسسه شریف نیز به نشانی: خیابان ولیعصر- پایین‌تر از بهشتی- بین دل آرا و دل آویز- پلاک ۲۰۷۳- واحد جنوبی می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *