ثبت شرکت در شهرکرد

ثبت شرکت در شهرکرد

ثبت شرکت در شهرکرد

ثبت شرکت در شهرکرد موضوع این مقاله است. در رابطه با ضرورت ثبت شرکت در شهرکرد به این نکته اشاره می‌کنیم که در صورتی که شما با یک فرد شریک شوید با ثبت کردن شرکت خود، در صورت ایجاد هرگونه مشکلات قانونی می‌توانید در یک چهارچوب ثبت شده و مشخص این مشکل را حل و فصل نمایید و همین موضوع را می‌توان از جمله فواید ثبت شرکت در نظر گرفت.
ثبت شرکت در شهرکرد به جهت ایجاد یک چارچوب قانونی برای شرکا، و نیز به جهت توسعه سطح کاری شرکت و نیز تحقق اهداف شغلی شما، لازم می‌باشد به این دلیل که ادارات دولتی و شرکت‌های خصوصی معتبر در صورتی می‌توانند با شما قراردادی را منعقد نمایند که شما دارای شرکت ثبت شده باشید.
در صورتی که شما هم قصد ثبت شرکت در شهرکرد و یا سایر مناطق را دارید، لازم است تا در ابتدا با شرایط، مراحل و مدارک مورد نیاز آشنا شوید و سپس اقدام به ثبت شرکت خود نمایید. در صورتی که در این زمینه نیاز به دریافت مشاوره دارید، می‌توانید با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان موسسه ثبتی شریف بهره‌مند شوید. همچنین می‌توانید فرایند ثبت شرکت خود را به کارشناسان مجرب موسسه شریف بسپارید تا در کم‌ترین زمان ممکن و با مناسب‌ترین تعرفه، شرکت مورد نظر شما به ثبت برسد.
همچنین آدرس موسسه شریف به نشانی: خیابان ولیعصر- پایین‌تر از بهشتی- بین دل آرا و دل آویز- پلاک ۲۰۷۳- واحد جنوبی می‌باشد.

ثبت شرکت در شهرکرد

ثبت شرکت در شهرکرد موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

چرا ثبت شرکت در شهرکرد؟

با توجه به اینکه استان چهارمحال و بختیاری در مجاور مکان‌های تاریخی و گردشگری بیشماری قرار دارد، به عنوان یکی از استان‌های تولید کننده بسیار پیشرفته و قوی در زمینه‌های گوناگون کشاورزی و باغداری، سهم وسیعی از تولیدات کشور را به خود اختصاص می‌دهد. انواع گوناگون شرکت‌ها در زمینه‌های کشاورزی و پیمانکاری و نیز شرکت‌های گوناگونی در حوزه تولید محصولات کشاورزی مختلف و بسته‌بندی آن‌ها، در شهرکرد راه‌اندازی شده‌اند که شرکت‌های نام برده شده به جهت افزایش اعتبار کسب و کار خود و همچنین توانایی رقابت با شرکت‌های بزرگ و برند‌هایی که در حوزه‌های مورد نظر مطرح می‌باشند، تلاش کرده‌اند تا با ثبت کردن قانونی شرکت و بیزینس خود باعث افزایش اعتبار خود در میان مشتریان شوند.
از جمله مهم‌ترین مزیت‌هایی که ثبت شرکت در شهرکرد به همراه دارد، افزایش ارزش و اعتبار بیزینس مورد نظر در بین مشتریان و نیز دیگر شرکت‌هایی که قصد همکاری با آن‌ها را دارند، می‌باشد. در حقیقت زمانی که شرکت و یا بیزینس شما به صورت قانونی و رسمی به ثبت می‌رسد اشخاصی که قصد دارند از کالا و یا خدمات شما استفاده نمایند می‌توانند با اعتماد و اطمینان بیشتری کالا و خدمات مورد نظر شما را تهیه نمایند و آن‌ها را خریداری کنند که این امر باعث افزایش چشمگیر اعتبار شما خواهد شد. علاوه بر این زمانی که بیزینس شما به صورت قانونی و رسمی به ثبت رسیده باشد، شما این امکان را خواهید داشت که در مزایده و مناقصه‌های رسمی و دولتی شرکت کنید و این امر باعث می‌شود تا در صورت برنده شدن در این مزایده و مناقصه‌ها بتوانید کارهای مختلفی را بگیرید و درآمد و سود قابل توجهی را کسب نمایید.
در صورتی که قصد شما این است که علاوه بر چهارمحال و بختیاری در سایر استان‌ها و یا شهرها نیز نمایندگی تاسیس نمایید، لازم است در ابتدا شرکت و بیزینس خود را به صورت رسمی و قانونی به ثبت برسانید تا این امکان را داشته باشید از این وضعیت ثبت نمودن شرکت استفاده نمایید. علاوه بر مزیت‌هایی که نام برده شد، از جمله سایر مزیت‌هایی که ثبت قانونی شرکت و کسب و کار در شهرکرد به همراه دارد می‌توان به بهره‌مندی از وام‌های گوناگون دولتی و نیز بالا رفتن ارزش و اعتبار بیزینس شما اشاره نمود.
توجه داشته باشید که اقتصاد سنتی شهرکرد مبتنی بر نمدمالی، گیوه دوزی، قالی چالشتر، قفل چالشتر و کوره‌های آجرپزی می‌باشد. در دنیای امروز و با توجه به اینکه جامعه امروزی به سمت صنعتی شدن پیش می‌رود از اهمیت آن‌ها کاسته شده است. امروزه صنایع بزرگ و کارخانه‌های مهمی در مجاورت شهرکرد قرار دارند که عده بی‌شماری از ساکنان شهرکرد و مناطق اطراف آن، در این کارخانه‌ها مشغول به کار هستند.
از جمله مهم‌ترین صنایع می‌توان به موارد نام برده شده در زیر اشاره نمود:
1. کارخانه سیمان شهرکرد
2. لوازم خانگی برفاب شهرکرد
3. فیدار پاتیرا
4. فولاد زاگرس شهرکرد
5. گاز کربنیک شهرکرد
6. نساجی حجاب شهرکیان
7. صنایع شیر و لبنی شهرکیان

چرا ثبت شرکت در شهرکرد

ثبت شرکت در شهرکرد موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

انتخاب نوع شرکت در شهرکرد

توجه به این نکته ضروری می‌باشد که زمانی که شما قصد دارید فعالیت و کسب و کار خود را به صورت رسمی به ثبت برسانید، لازم است در ابتدا نوع فعالیت شما و اینکه در چه ابعادی به فعالیت می‌پردازید را تعیین نمایید و همچنین باید مشخص شود که ثبت نمودن چه نوع شرکتی برای شما مناسب‌تر است. برای مثال در صورتی که شما و شریک شما قصد دارید در ساخت و ساز فعالیت نمایید، اما قصد انبوه‌سازی ندارید و نمی‌خواهید مناقصه ساختمانی را ببرید، در این صورت شما می‌توانید شرکت خود را از نوع شرکت با مسئولیت محدود به ثبت برسانید و این شرکت برای شما مناسب‌تر می‌باشد.
اما در صورتی که قصد دارید فعالیت‌های وسیعی انجام دهید همانند شهرسازی، لازم است به ثبت شرکت‌هایی از نوع شرکت سهامی خاص یا شرکت سهامی عام بپردازید تا بتوانید از اعتبار لازم به جهت این کار برخوردار شوید. پس در نتیجه می‌توان گفت که نوع شرکت ثبتی شما با توجه به هدف شما تعیین می‌شود و با مشخص کردن هدف خود می‌توانید قالب ثبتی شرکت خود را تعیین نمایید. به همین جهت در طی مشاوره رایگان با کارشناسان موسسه شریف لازم است در ابتدا اهداف کاری خود را به صورت کامل شرح نمایید تا مشاورین بتوانند قالب ثبتی شرکتی که برای شما مناسب‌تر است را مشخص نمایند. برای دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید.
توجه داشته باشید که شرکت‌ها در هفت نوع طبقه‌بندی می‌شوند که در بین این هفت نوع، پنج نوع از آن‌ها مهم‌تر هستند و این شرکت‌ها عبارتند از: ثبت شرکت با مسئولیت محدود در شهرکرد، ثبت شرکت سهامی خاص در شهرکرد، ثبت شرکت سهامی عام در شهرکرد، ثبت شرکت تعاونی در شهرکرد، ثبت شرکت تضامنی در شهرکرد.
در صورتی که در رابطه با مشخص کردن نوع قالب ثبتی شرکت خود نیاز به دریافت مشاوره دارید می‌توانید با کارشناسان موسسه شریف ارتباط برقرار نمایید و از مشاوره رایگان بهره‌مند شوید. همچنین کارشناسان موسسه شریف برای هر یک از انواع شرکت‌های نام برده شده خدمات ثبتی کامل و جامعی را خدمت شما عزیزان ارائه می‌نمایند. به جهت برقراری ارتباط با کارشناسان موسسه شریف می‌توانید با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید.

انتخاب نوع شرکت در شهرکرد

ثبت شرکت در شهرکرد موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

دو نمونه از شرکت‌های پرطرفدار در شهرکرد

دو نمونه از شرکت‌های پر تقاضا و متداول در شهرکرد، شرکت با مسئولیت محدود و شرکت سهامی خاص می‌باشد که در ادامه مطلب به توضیح شرایط این دو نوع شرکت خواهیم پرداخت.

شرایط ثبت شرکت مسئولیت محدود در شهرکرد

توجه داشته باشید که به جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود در شهرکرد، نیازی به داشتن شریک ندارید و همچنین در رابطه با تغییر مدیرعامل و اعضای شرکت در هر زمانی نیز محدودیتی نخواهید داشت به همین دلیل ثبت شرکت با مسئولیت محدود از جمله پرتقاضاترین و پرطرفدار‌ترین انواع ثبت شرکت‌ها در شهرکرد و همچنین سایر استان‌های کشور می‌باشد. در صورتی که قصد دارید شرکت خود را به صورت مسئولیت محدود ثبت نمایید نیازی به پرداخت سرمایه نخواهید داشت و تنها اگر آن را در اساسنامه قید نمایید کافی است. همانطور که در مطالب قبلی نیز عنوان شد، برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود شما هیچگونه محدودیتی به جهت تغییر مدیرعامل در هر زمانی نخواهید داشت و به راحتی می‌توانید بدون نیاز به تشکیل مجمع و بدون محدودیت زمانی مدیر عامل مورد نظر خود را تغییر دهید.
البته توجه داشته باشید که از جمله نقاط ضعف این نوع ثبت شرکت که باعث شده است شرکت‌ها از ثبت کردن شرکت خود به صورت مسئولیت محدود سرباز زنند، عدم اعتبار ویژه برای شرکت در مناقصه‌ها و مزایده‌ها می‌باشد که اغلب افراد را به سمت ثبت شرکت سهامی خاص سوق می‌دهد.
شرایط ثبت شرکت به صورت سهامی خاص در ادامه مطلب به صورت کامل توضیح داده خواهد شد.

شرایط ثبت شرکت سهامی خاص در چهارمحال و بختیاری

از جمله مهم‌ترین مزایایی که ثبت شرکت سهامی خاص به همراه دارد، می‌توان به افزایش اعتماد و ارزش شرکت در مناقصات و مزایده‌ها اشاره نمود که از جمله مهم‌ترین روش‌های سودآوری و گسترش شرکت در بازارهای امروزی محسوب می‌گردد. به جهت ثبت شرکت و بیزینس خود به صورت سهامی خاص نیاز دارید تا ۵ نفر برای شرکت به صورت قانونی در نظر گرفته شوند که تغییر دادن این افراد حداقل دارای محدودیت دو ساله می‌باشد. این افراد در حقیقت دو نفر عضو اصلی و سه نفر عضو علی البدل بازرس در این اعضا وجود خواهد داشت که هر کدام از اعضا به نسبت در سرمایه شرکت سهیم می‌باشند.
توجه داشته باشید که اگر شما از قبل شرکت خود را به صورت مسئولیت محدود در شهرکرد به ثبت رسانده باشید، هم‌اکنون می‌توانید به جهت تبدیل شرکت با مسئولیت محدود به سهامی خاص با شرایط ویژه‌ای که در مطالب بالا عنوان شد، اقدام نمایید.

دو نمونه از شرکت های پرطرفدار در شهرکرد

ثبت شرکت در شهرکرد موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

مدارک ثبت شرکت در شهرکرد

در ادامه مقاله به بررسی مدارک لازم به جهت ثبت دو نوع از رایج‌ترین شرکت‌های ثبتی در شهرکرد خواهیم پرداخت. لازم است توجه داشته باشید که در صورتی که ثبت شرکت خود را به موسسه ثبتی شریف بسپارید، فقط با ارائه نمودن کارت ملی و شناسنامه اعضا و نیز گواهی بانکی، شرکت شما به ثبت خواهد رسید.
مدارک لازم دیگر را کارشناسان موسسه ما به صورت تخصصی تنظیم می‌نمایند.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت سهامی خاص در شهرکرد

 1. تعیین کردن مدیران شرکت (حداقل ۳ نفر) و بازرسان شرکت (حداقل دو نفر)
 2. ارائه تصویر شناسنامه و کارت ملی مدیران، سهامداران و بازرسان شرکت
 3. تکمیل نمودن و امضای دو نسخه از اساسنامه به وسیله کلیه اعضای شرکت
 4. تکمیل و امضای دو نسخه از اظهارنامه شرکت سهامی خاص به وسیله اعضای شرکت
 5. ارائه نمودن دو نسخه از صورت‌جلسه مجمع عمومی موسسین که به وسیله کلیه اعضای شرکت امضا شده باشد.
 6. ارائه نمودن گواهی بانکی مبنی بر پرداخت حداقل ۳۵ درصد از سرمایه اولیه شرکت

مدارک لازم برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در شهرکرد

 1. تعیین نمودن مدیر و یا مدیران شرکت مورد نظر
 2. ارائه تصویر شناسنامه و کارت ملی مدیران و سهامداران شرکت
 3. تکمیل و امضای دو نسخه از تقاضانامه ثبت شرکت به وسیله کلیه اعضای شرکت
 4. تکمیل و امضای دو نسخه از شرکت‌نامه رسمی به وسیله کلیه اعضای شرکت
 5. تکمیل و امضای دو نسخه از اساسنامه شرکت به وسیله کلیه اعضای شرکت
 6. ارائه نمودن دو نسخه از صورت‌جلسه مجمع عمومی موسسین و هیئت‌مدیره شرکت
 7. واریز سرمایه اولیه شرکت به حساب شرکت در شرف تاسیس و نیز اخذ گواهی بانکی
مدارک ثبت شرکت در شهرکرد

ثبت شرکت در شهرکرد موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

مراحل ثبت شرکت در شهرکرد

شرکت به معنای یک شخصیت حقوقی مستقل می‌باشد. در حقیقت قانون تجارت با معرفی نمودن شرکت‌های تجاری گوناگون، این زمینه را فراهم آورده است تا شراکت‌های شخصی افراد در قالب یک شرکت جنبه قانونی به خود بگیرد و به اعتبار قانون، شخصیت حقوقی اعتبار پیدا نماید. در حقیقت ثبت شرکت با مشارکت اشخاص به انجام می‌رسد و اگر فعالیت مثمر ثمری وجود نداشته باشد یا به هر دلیلی که ادامه شراکت ممکن نباشد، شرکت قابل انحلال و از بین رفتن می‌باشد.
به جهت اینکه بتوانید شرکت و بیزینس خود را به صورت کاملا قانونی و رسمی در شهرکرد به ثبت برسانید، در ابتدا لازم است استعلام‌های مرتبط با نام شرکت و موقعیت شغلی مدیر عامل مورد نظر را برای شرکت خود به انجام برسانید. پس از این مرحله لازم است تا از بین ۷ نوع شرکت قابل ثبت در کشور که نام برده شد، با توجه به شرایط و مدارکی که هر کدام از این نوع شرکت‌ها نیاز دارند، یک نوع شرکت مناسب خود را انتخاب نمایید و به جهت ثبت کردن آن اقدام نمایید.
پیشنهاد ما به شما این است که در اوایل کار با توجه به اینکه هزینه‌ها پایین‌تر می‌باشد و شرایط آسان‌تری را دارا می‌باشد، در ابتدا شرکت خود را با عنوان شرکت مسئولیت محدود در شهرکرد به ثبت برسانید و در مراحل بعدی به سراغ تبدیل شرکت مسئولیت محدود به سهامی خاص و یا دیگر انواع شرکت‌ها بروید.
پس از انجام این مراحل لازم است کلیه مدارکی را که برای شرکت انتخاب شده لازم است، جمع آوری و تهیه نمایید و مابقی مراحل ثبتی را به وسیله سامانه‌های آنلاین و یا اداره ثبت شرکت در شهرکرد به انجام برساند.
در مراحل پایانی نیز لازم است تا کلیه هزینه‌های مربوط به پرداخت روزنامه رسمی و روزنامه کثیرالانتشار را پرداخت نمایید و به این وسیله به شرکت و بیزینس خود، به صورت کاملا قانونی و رسمی اعتبار ویژه‌ای ببخشید.

مراحل ثبت شرکت در شهرکرد

ثبت شرکت در شهرکرد موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

هزینه ثبت شرکت در شهرکرد چقدر است؟

از جمله نکات مهم در رابطه با بسیاری از شرکت‌ها و کسب و کارها، بالا بودن برخی هزینه‌های مرتبط با ثبت شرکت و ثبت علامت تجاری برای بیزینس می‌باشد. در حقیقت می‌توان دلیل اصلی تفاوت تعرفه‌های سازمان‌ها و موسسات گوناگون را برای ثبت شرکت، این موضوع عنوان نمود که امور ثبتی در ایران دارای تعرفه و مصوبه خاص و تصویب شده‌ای نیستند و سازمان‌های گوناگون بر اساس خدماتی که ارائه می‌کنند، تعرفه‌های مختلفی را در نظر می‌گیرند که در بعضی از موارد این طرح‌ها و هزینه‌های ثبت شرکت از مقدار مشخص شده بسیار بیشتر می‌باشد و همین موضوع باعث می‌شود تا شرکت و کسب و کار مورد نظر از ثبت کردن قانونی فعالیت خود صرف‌نظر کند و به صورت غیرقانونی به فعالیت بپردازد.
به همین جهت تلاش کارشناسان موسسه شریف بر این است تا کلیه امور مرتبط با ثبت شرکت در شهرکرد را به صورت اینترنتی و آنلاین انجام دهند تا افراد بتوانند با مناسب‌ترین هزینه و با روال کاملاً آنلاین، در هزینه و وقت خود صرفه‌جویی نمایند و تمایل آن‌ها برای ثبت شرکت و کسب و کار به صورت قانونی، افزایش یابد.
به جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان موسسه شریف می‌توانید با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید.
همچنین آدرس موسسه شریف به نشانی: خیابان ولیعصر- پایین‌تر از بهشتی- بین دل آرا و دل آویز- پلاک ۲۰۷۳- واحد جنوبی می‌باشد.
معمولاً برای این که بتوانید شرکت خود را به ثبت برسانید، در صورتی که مراحل ثبت شرکت به صورت کاملا آنلاین انجام شود، به مدت زمانی بین ۱۴ روز تا یک ماه نیاز خواهید داشت و در صورتی که کلیه مدارک مورد نیاز و مراحل را به درستی انجام دهید، این مدت زمان کاهش خواهد یافت.

هزینه ثبت شرکت در شهرکرد چقدر است

ثبت شرکت در شهرکرد موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

آدرس اداره ثبت شرکت‌های شهرکرد

آدرس اداره ثبت شرکت‌ها در شهرکرد به نشانی: استان چهارمحال و بختیاری- شهرکرد- میدان انقلاب- واحد ثبت شرکت‌های شهرکرد می‌باشد.
همچنین واحدهای ثبت شرکت در استان چهارمحال و بختیاری عبارتند از:
1. اداره ثبت شرکت واقع در بروجن
2. اداره ثبت شرکت واقع در فرخ شهر
3. اداره ثبت شرکت واقع درفارسان
4. اداره ثبت شرکت واقع درلردگان
5. اداره ثبت شرکت واقع دراردل
6. اداره ثبت شرکت واقع درکوهرنگ

آدرس اداره ثبت شرکت های شهرکرد

ثبت شرکت در شهرکرد موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

سخن پایانی

در این مقاله در رابطه با ثبت شرکت در شهرکرد اطلاعات کاملی را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم تا بتوانید در این زمینه اطلاعات جامعی را کسب نمایید.
از جمله مطالبی که در این مقاله عنوان شد می‌توان به موارد نام برده شده در زیر اشاره نمود:
چرا ثبت شرکت در شهرکرد؟ انتخاب نوع شرکت در شهرکرد، دو نمونه از شرکت‌های پرطرفدار در شهرکرد، شرایط ثبت شرکت مسئولیت محدود در شهرکرد، شرایط ثبت شرکت سهامی خاص در چهارمحال و بختیاری، مدارک ثبت شرکت در شهرکرد، مراحل ثبت شرکت در شهرکرد، هزینه ثبت شرکت در شهرکرد چقدر است؟ آدرس اداره ثبت شرکت‌های شهرکرد و غیره.
با توجه به اینکه در دنیای امروز صنعت و تجارت دارای پیشرفت چشم‌گیری بوده است، اکثر فعالان اقتصادی به جهت بهره‌مندی از رقابتی سالم در بستر فعالیت‌های سازماندهی شده، با هدف گسترش کسب و کار خود نیازمند ثبت شرکت هستند. از جمله استان‌های پرمتقاضی به جهت ثبت شرکت، شهرکرد می‌باشد. در صورت بررسی توانمندی و قابلیت‌های اقتصادی شهرکرد می‌توان دریافت که این استان قابلیت بسیار بالایی به جهت سرمایه‌گذاری دارد و همین امر باعث شده است تا چشم‌انداز بسیار روشنی به جهت سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در شهرکرد فراهم شود.
برای اینکه بتوانید شرکت خود را در شهرکرد و یا سایر استان‌های کشور به ثبت برسانید، در ابتدا لازم است با شرایط، مراحل، هزینه‌ها و مدارک مورد نیاز آشنا شوید تا بتوانید با آگاهی لازم نسبت به ثبت شرکت خود اقدام نمایید.
در صورتی که شما وقت کافی به جهت ثبت شرکت در شهرکرد را ندارید و یا در این زمینه دارای اطلاعات کاملی نمی‌باشید، می‌توانید این کار را به کارشناسان و متخصصان موسسه ثبتی شریف بسپارید. کارشناسان این موسسه با بهره‌گیری از تجارب خود در این زمینه، ثبت شرکت مورد نظر شما را در حداقل زمان ممکن و با مناسب‌ترین تعرفه به انجام می‌رسانند.
به جهت بهره‌مندی از مشاوره رایگان موسسه شریف، می‌توانید با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید. همچنین آدرس موسسه شریف به نشانی: خیابان ولیعصر- پایین‌تر از بهشتی- بین دل آرا و دل آویز- پلاک -۲۰۷۳ واحد جنوبی می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *