ثبت شرکت در منطقه شینگن

ثبت شرکت در منطقه شینگن
  • ۲۲ آذر, ۱۴۰۱
  • دیدگاه: 0
  • وبلاگ

ثبت شرکت در شینگن

ثبت شرکت در منطقه شینگن رویای بسیاری از افراد است. خیلی از افرادی که در زمینه اقتصاد فعالیت دارند رویای ثبت شرکت در منطقه شینگن را دارند زیرا از طریق آن می‌توانند به تجارت و کسب و کارهای متفاوت پرداخته و به راحتی وارد بازرهای بزرگ بین‌المللی و اروپایی بشوند.
دقت کنید که با اینکه تعدار زیادی از کشورهایی که در اتحادیه شینگن کشورهای اروپایی عضویت دارند نباید منطقه شینگن را با منطقه اروپایی اشتباه بگیرید.
مرزهای خارجی منطقه شینگن فاصله ۵۰۰۰۰ کیلومتری داشته که ۸۰ درصد این مساحت را آب فرا گرفته و ۲۰ درصد باقی مانده آن را زمین در بر گرفته است. این ناحیه به لحاظ تعداو فرودگاه و بنادر دریایی بسیار غنی بوده و مساحت تقاطع‌های زمینی چیزی در حدود ۴ میلیون کیلومتر مربع است و جمعیت آن تقریبا ۲۴۰ میلیون نفر می‌باشد.
شما عزیزان می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ثبت شرکت در منطقه شینگن با مشاورین موسسه شریف در تماس باشید.
آدرس: خیابان ولیعصر، پایین تر از بهشتی، بین دل آرا و دل آویز، پلاک ۲۰۷۳، واحد جنوبی
مشاوره رایگان:
02188557402

ثبت شرکت در شینگن

ثبت شرکت در منطقه شینگن موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

منطقه شینگن در واقع شامل چه مناطق و کشورهایی می‌شود

منطقه شینگن از ۲۶ کشور شامل اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتونی، لیختن اشتاین، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالتا، هلند، نروژ، پرتغال، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد و سوئیس تشکیل می‌شود و شهروندان این کشورها می‌توانند به راحتی بدون نیاز با هیچ گونه روادیدی به تمام کشورهای شامل این لیست سفر کنند. فقطباید دقت داشته باشید که تمامی این ۲۶ کشور ذکر شده در بالا جزو کشورهای اروپایی نیستند مانند نروژ، ایسلند، سوئیس و لیختن اشتاین که از کشورهاب اتحادیه اروپا نبوده اما در منطقه شینگن قرار گرفته‌اند. همچنین تعدادی از کشورها مانند ایرلند، بریتانیا، رومانی، بلغارستان، کرواسی و قبرس نیزدرخواست خود رای برای عضویت در این منطقه به ثبت رسانده اند و پس از تایید خیلی زود از اعضای این پیمان خواهند شد.
هر فردی که قصد سفر به یکی از این مناطق را داشته باشد ابتدا باید ویزای شینگن را دریافت کند پس از آن می‌تواند به راحتی به تمام کشورهای نان برده شده در لیست بالا سفر کند. فقط باید بدانید که دارندگان ویزای شینگن تحت شرایط خاص و مشخص و برای مدت زمان معلومی می‌توانند به هر کدام از این کشورهای عضو پیمان شینگن سفر کنند.

چگونگی ثبت شرکت در منطقه شینگن

در ارتباط با موضوع ثبت شرکت در منطقه شینگن، کسانی که تقاضای ثبت شرکت در منطقه شینگن را دارند می‌توانند بر اساس شرایط موجود و امکانات مناسب خودشان کشور مورد نظر تود را پیدا کرده و بر اساس قوانین حاکم در آن کشور شرکت خود را به ثبت برسانند. پس از ثبت شرکت در منطقه شینگن می‌توانند به راحتی و آزادانه به دیگر کشورهای این منطقه سفر کرده و با آن‌ها ارتباط کاری و اقتصادی داشته باشند.
توجه داشته باشید که تنها با ثبت شرکت در یک کشور عضو منطقه شینگن نمی‌توان اقامت آن کشور اروپایی را به دست آورد بلکه باید برای دریافت اقامت این کشورها نخست بر اساس قوانین حاکم در آن کشور شرکت خود را به ثبت برسانید ، مالیات‌های آن را پرداخت کنید و با توجه به قوانین افرادی را در شرکت خود استخدام کنید و حقوق و مزایای آن‌ها را پرداخت کنید و … تا بالاخره بتوانید اقامت آن کشور را به دست بیاورید.
برای ثبت شرکت در منطقه شینگن ابتدا باید یک طرح کاری یا بیزینس پلن ارائه بدهید. در این طرح فرد درخواست کننده در واقع باید کسب و کار و نقاط قوت و چشم اندازهای آینده شرکت و نحوه به سود رساندن شرکت را به تفصیل شرح بدهد تا بتواند کشور مورد نظر خودش را برای راه اندازی ایت کسب و کار قانع کند و نشان بدهد که قرار است کار پرسود و مفیدی باشد.
همانطور که پیش‌تر گفته شد برای اطلاع پیدا کردن از چند و چون نحوه ثبت شرکت در منطقه شینگن ابتدا باید کشور مناسب خودتان را براساس شرایطتان انتخاب نموده و پس از آن با توجه به شرایط و قوانین حاکم بر آن کشور مراحل ثبت شرکت در منطقه شینگن را پیش ببرید.
۱. در حال حاضر ۲۶ کشور هستند که عضو شینگن بوده و همه ان‌ها کشورهای اروپایی می‌باشند و به ویزای شینگن نیاز دارند. (برای دریافت ویزای شینگن می‌توانید با موسسه ثبتی شریف ارتباط بر قرار کنید.)
۲. ۲۲ کشور به صورت کامل قوانین شینگن را اجرا می‌کنند.
۳. ۴ کشور دیگر که در اصطلاح به آنها اعضای (EFTA) گفته می‌شود، قوانین شینگن را از طریق موافقت نامه‌های خاص مربوط به توافقنامه شینگن اجرا می‌کنند.
۴. کشورهای ایسلند، نروژ، سوئیس و لیختن اشتاین عضو کشورهای شینگن هستند، اما عضو اتحادیه اروپا نیستند.
۵. موناکو، سان مارینو و شهر واتیکان شهرهایی هستند که مرزهای خودشان را مانند کشورهای عضو شینگن باز گذاشته اند اما عضو منطقه آزاد ویزا محسوب نمی‌شوند.
۶. جزایر قناری، مادیرا و آزور با اینکه خارج از اتحادیه اروپا هستند، عضو اتحادیه اروپا به حساب می‌آیند و بخشی از منطقه شینگن هستند.
۷. پنج کشور هستند که عضو اتحادیه اروپا بوده اما عضو کشورهای شینگن نیستند. ایرلند همچنان قصد عضو شدن در منطقه شینگن را ندارد، اما چهار کشور دیگر رومانی، بلغارستان، کرواسی و قبرس درخواست خود را ارسال کرده اند و به زودی به کشورهای عضو شینگن خواهند پیوست.

چگونگی ثبت شرکت در منطقه شینگن

ثبت شرکت در منطقه شینگن موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

کشورهای عضو اتحادیه شینگن

افرادی ویزای شینگن دارند به راحتی می‌توانند به کلیه ۲۶ کشوری که عضو شینگن هستند سفر کنند.

ثبت شرکت در منطقه شینگن: اتریش

از سالی که کشور اتریش در اتحادیه اروپا و منطقه شینگن عضو شد یعنی سال ۱۹۹۷ شهروندانب که خارج از اتحادیه اروپا هستند می‌توانند برای دریافت ویزای شینگن اتریش قدم بردارند. شهروندان غیر اروپایی زمانی که وارد بندر اتریش می‌شوند باید مدارک مسافرتی و مدارک شناسایی خود را به افسران مرزی اتریش ارائه بدهند. این مدارک شامل موارد زیر می‌شود:
1. گذرنامه معتبری که در ۱۰ سال گذشته گرفته شده است و حداقل ۳ ماه اعتبار دارد.
2. اگر شما در مرحله دریافت ویزای اتریش هستید ویزای خودتان را نیز باید ارائه بدهید.
دقت کنید که تصمیم نهایی بر عهده افسر مرزی اتریش خواهد بود و اوست که می‌تواند تصمیم بگیرد به شما اجازه ورود به خاک اتریش را بدهد یا ندهد. افسر مدارک شما را بررسی می‌کند و امکان دارد در ارتباط با سفر شنا به اتریش چند سوال از شما بپرسد. از مهر کردن گذرنامه‌تان به هنگام ورود به منطقه شینگن توسط افسر مرزی اتریش اطمینان حاصل فرمایید. بدون مهر امکان دارد که شما در اتریش جریمه شده یا بارداشت بشوید.

ثبت شرکت در منطقه شینگن: بلژیک

یکی از ۵ کشور اولی که قرارداد شینگن را در تاریخ ۱۴ ژوئن ۱۹۸۵ امضا کرد کشور بلژیک بود که از تاریخ ۲۶ مارس ۱۹۹۵ آن را به اجرا در آورد. بلژیک به لحاظ مساحت کشور کوچکی است که پرجمعیت بوده و مساحت آن ۳۰۵۲۸ کیلومتر مربع و جمعیت آن چیزی حدود ۱۱ میلیون نفر می‌باشد. در سال ۲۰۱۷ ، ۲۳۱۴۳۷ نفر از سرتاسر جهان تقاضای دریافت ویزای شینگن این کشور را کردند. اگر به روش هوایی به این کشور مسافرت کنید بعد از ورود به فرودگاه بلژیک باید مدارک و اسناد شناسایی خودتان را به افسر مرزی این کشور ارائه کنید‌. ممکن است مدارک و اسنادی مانند دعوت نامه یک میزبان بلژیکی و مدارک اقامت و بلیط برگشت نیز از شما تقاضا شود.

ثبت شرکت در منطقه شینگن: جمهوری چک

در مرکز اروپا یه کشور وجود دارد و آن جمهوری چک می‌باشد مساحت این کشور ۷۸۸۶۶ کیلومتر مربع بوده و جمعبتی حدود ۱۰ میلیون نفر در این کشور زندگی می‌کنند از این جمعیت حدود ۶۴ درصد آن ملیت چکی داشته و الباقی آن از کشورهایی مانند اسلواکی، مرویان و اوکراین و … می‌باشند. شهر پراگ که در این کشور جاذبه‌های گردشگری زیادی دارد و پنجمین شهر پر بازدید در قاره قدیمی هم محسوب می‌شود باعث شده این کشور درآمد قابل توجهی را به دست بیاورد. تعداد افرادی که رر سال ۲۰۱۸ تقاضای دریافت ویزای شینگن این کشور را داده اند ۶۲۳۲۵۵ نفر بوده است. جمهوری چک در تاریخ ۱۶ آپریل ۲۰۰۳ موافقت‌نامه شینگن را امضا کرد و در تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۰۷ آن را اجرا نمود.

ثبت شرکت در منطقه شینگن: دانمارک

جنوبی‌ترین کشور در میان کشورهای اسکاندیناوی دانمارک است و مساحت آن چیزی حدود ۴۳۰۹۴ کیلومتر مربع است. این کشور د  جنوب غربی سوئد و جنوب نروژ قرار گرفته است. کشور دانمارک در تاریخ ۱۹ دسامبر ۱۹۹۶ توافقنامه شینگن را امضا نموده و در تاریخ ۲۵ مارس ۲۰۰۱ به آن جامه عمل پوشاند. با تمام این تفاسیر کشور دانمارک در حال حاضر به علت مسائل و شرایط امنیتی و تهدیداتی که از حرکات ثانویه سرچشمه می‌گیرد یکی از شش کشور شینگن با کنترل نرزی مجدد محسوب می‌شود. جمعیت این کشور چیزی حدود ۵ میلیون نفر بوده و به لحاظ شرایط زندگی یکی از کشورهایی است بالاترین استانداردها را برای زندگی نه تنها در اروپا بلکه در سراسر جهان داراست. تعداد افرادی که در سال ۲۰۱۷ برای دریافت ویزای شینگن دانمارک اقدادم کرده اند ۱۵۲۴۶۷ نفر اعلام شده است. این آمار نسبت به سال ۲۰۱۴ افزایش چشمیگیری داشته است.

ثبت شرکت در منطقه شینگن: استونی

مساحت کشور استونی حدود ۴۵۳۳۸ کیلومتر مربع بوده و جمعیتی در حدود ۱ میلیون نفر در آن زندگی می‌کنند و از این لحاظ جزء کشورهای کم جمعیت اروپا به شمار می‌آید. این کشور ۲۲۲۲ جزیره در دریای بالتیک دارد.
با گذشت قرن‌ها منطقه کشور استونی به وسیله کشورهای دانمارک، سوئد و جماهیر شوروی تحت کنترل در آمده است. استونی در تاریخ ۱۶ آپریل ۲۰۰۳ توافقنامه شینگن را امضا کرد و در تاریخ ۲۱ دسامبر سال ۲۰۰۷ آن را اجرا نمود. تعداد افرادی که در سال ۲۰۱۷ برای دریافت ویزای شینگن این کشور اقدام نمودند ۱۳۸۲۴۹ نفر از سراسر دنیا اعلام شده است اما با تمام این تفاسیر آمار و ارقام نشان می‌دهند که بیش از ۳ میلیون نفر بیشتر از یک شب در استونی اقامت گزیده‌اند که ۶.۶ درصد نسبت به سال گذشته بیشتر بوده است.

ثبت شرکت در منطقه شینگن: فنلاند

فنلاند به صورت رسمی با عنوان جمهوری فنلاند شناخته می‌شود و به دلیل داشتن سیستم آموزشی پرقدرت و غنی در دنیا شهرت دارد. همچنین عنوان یکی از امن‌ترین کشورهای دنیا را نیز به خودش اختصاص داده است. جمعیت این کشور چیزی حدود ۵ میلیون نفر اعلام شده است و جزء شادترین کشورهای دنیا به حساب می‌آیند. مساحت فنلاند در حدود ۳۳۸۱۴۵ کیلومتر مربع است. این کشور در تاریخ ۱۹ دسامبر سال ۱۹۹۶ توافقنامه شینگن را امضا نموده و در تاریخ ۲۵ مارس ۲۰۰۱ به آن جامه عمل پوشاند. در سال ۲۰۱۸ تعداد افرادی که درخواست دریافت ویزای شینگن این کشور را داشتند ۸۲۷۵۲۰ نفر اعلام شده است . آمار و ارقام نشان می‌دهد که جمعیتی حدود ۳ میلیون نفر گردشگر در سال ۲۰۱۷ وارد فنلاند شده اند و تقریبا نیمی از این جمعیت از شهروندان اتحادیه اروپا بوده اند.

ثبت شرکت در منطقه شینگن: فرانسه

کشوری که در میان تمام کشورهای اروپایی بیشترین بازدید را به خودش اختصاص داده است فرانسه می‌باشد. این امار فقط با دلیل برج ایفل میسر نشده است. در سال ۲۰۱۳ جمعتی حدود ۸۵ میلیون نفر به عنوان گردشگر جذب فرانسه شده اند که این رقم برای این کشور یک رکورد به حساب می‌آید. این کشور مساحتی در حدود ۵۵۱۶۹۵ کیلومتر مربع داشته و جمعیت آن ۶۵ میلیون نفر اعلام شده است که می‌توانند آزادانه و به راحتی در منطقه شینگن رفت و آمد داشته باشند. فرانسه یکی از ۵ کشور بنیان گذار منطقه شینگن به شمار می‌رود که در تاریخ ۱۴ ژوئن ۱۹۸۵ توافقنانه آن را امضا نمودا و از تاریخ ۲۶ مارس ۱۹۹۵ به آن جامه عمل پوشاند. در طول سال گردشگرهای بسیاری از سراسر جهان برای بازدید از اماکن دیدنی فرانسه تقاضای دریافت ویزای شینگن فرانسه را می‌کنند.

ثبت شرکت در منطقه شینگن: آلمان

آلمان با حمعیتی در حدود ۸۱ میلیون نفر کشور اختراعات و نوآوری‌ و دومین کشور پرجمعیت منطقه شینگن می‌باشد. آلمان با داشتن ۱۶ ایالت و مساحتی در حدود ۶۸۳۷۵۳ کیلومتر مربع یکی از محبوب‌ترین کشورهای اروپایی به شمار رفته و نسبت به کشورهای اروپایی دیگر از تعداد مرزهای بیشتری برخوردار می‌باشد. کشور آلمان میان اروپای غربی و مرکزی قرار گرفته است و پاسپورت آن جزء سه تا از قدرتمندترین پاسپورت‌های دنیا به شمار می‌رود و شهروندان آلمانی می‌توانند به راحتی به ۱۸۸ کشور دنیا بدون نیاز به ویزا سفر کنند. آلمان نیز مانند فرانسه از ۵ تا کشور اصلی توافقنامه شینگن به شمار می‌رود و در تاریخ ۱۴ ژوئن ۱۹۸۵ آن را امضا کرده و در تاریخ ۲۶ مارس ۱۹۹۵ به آن جامه عمل پوشانده است. تعداد گردشگرانی که در سال ۲۰۱۷ از این کشور بازدید کرده اند حدود ۲ میلیون نفر اعلام شده است که این تعداد از سرتاسر جهان برای دریافت ویزای شینگن آلمان درخواست داده اند و حدودی از درخواست‌های این جمعیت با موافقت رو به رو نشده است.

ثبت شرکت در منطقه شینگن: یونان

کشور یونان به لحاظ جغرافیایی در تقاطع اروپا، آسیا و آفریقا واقع شده است که با عناوینی همچون جایگاه دموکراسی ، ادبیات غربی، تاریخ نگاری، علوم سیاسی و بازی‌های المپیک در سرارس جهان شناخته شده است. با اینکه در طی سالیان دراز مرزهای این کشور دستخوش تغییر شده است یونان امروزی با آلبانی از غرب، جمهوری مقدونیه و بلغارستان از شمال و با ترکیه از شمال شرقی مرز مشترک دارد. یونان در تاریخ ۶ نوامبر سال ۱۹۹۲ با توافقنامه شینگن موافقت نمودا و آن را به امضا رساند و پس از ۸ سال در تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۰۰ به آن حامه عمل پوشانید اما هنوز هیچ کدام ار همسایگان این کشور وارد منطقه شینگن نشده اند. مساحت کشور یونان چیزی در حدود ۱۳۱۹۹۰ کیلومتر مربع بوده و جمعیت آن حدود ۱۱ میلیون نفر اعلام شده است
کشور یونان به علت داشتن میراث فرهنگی غنی و خاص اعم از جزایر و سواحل زیبا مقصد بسیاری از گردشگران در سراسر دنیا می‌باشد. تعداد نفراتی که در سال ۲۰۱۷ تقاضای دریافت ویزای شینگن این کشور را داشته اند ۱ میلیون نفر اعلام شده است و این تعداد درخواست باعث شده است تا کشور یونان رتبه پنجمین کشور دریافت کننده تقاضای ویزای شینگن را به خودش اختصاص بدهد.

ثبت شرکت در منطقه شینگن: مجارستان

کشور مجارستان به لحاظ مساحتی حدود ۹۳۰۳۰ کیلومتر مربع را به خودش اختصاص داده است و جمعیتی در حدود ۱۰ میلیون نفر در این کشور زندگی می‌کنند. هر ساله تعداد زیادی از گردشگران از سراسر جهان برای بازدید به این کشور سفر می‌کنند به طوری که در سال ۲۰۱۷ تعداد ۲۶۳۹۴۰ نفر برای دریافت ویزای شینگن مجارستان اقدام کرده اند. هنگامی که از گردشگری حرفی به میان بیاید قطعا مجارستان یکی از مقاصد گردشگری پزشکی پر طرفدار در اروپا به حساب می‌آید. گردشگری پزشکی در مجارستان به این معناست که یک گردشگر از خدمات پزشکی ای که توسط یک پزشک برای او تجویز شده است در یک حمام یا هتل پزشکی استفاده می‌کند. مجارستان در تاریخ ۱۶ آپریل سال ۲۰۰۳ توافقنانه شینگن را امضا کرد و در تاریخ ۱۲ دسامبر ۲۰۰۷ به آن جامه عمل پوشانید. تعداد نفراتی که در سال ۲۰۱۷ برای دریافت ویزای شینگن مجارستان از طریق کنسولگری‌ها و سفارت‌خانه ها اقدام کرده اند ۲۶۳۹۴۰ اعلام شده است و حدود ۵ درصد این درخواست مورد قبول واقع نشده است.

ثبت شرکت در منطقه شینگن: ایسلند

کشور ایسلند به لحاظ جغرافیایی در جزیره نوردیک در شمال آتلانتیک قرار گرفته است و به لحاظ آتشفشان و زمین شناسی فعال می‌باشد. جمعیت این کشور چیزی حدود ۳۴۸۵۸۰ نفر اعلام شده است که بیشتر از ۵۰ درصد این جمعیت در پایتخت این کشور زندگی می‌کنن یعنی در شهر ریکاویک و حومه آن سکنه گزیده اند. یکی از جاذبه‌های گردشگری این کشور تماشای نهنگ‌ها است اما با این حال در سال ۲۰۱۷ تعداد ۷۶۱۰ تقاضای ویزای شینگن از سرتاسر دنیا برای این کشور ارسال شده است که کمترین درخواست ویزای شینگن در میان تمامی کشورهای منطقه شینگن به شمار می‌رفت. ایسلند در تاریخ ۱۰ دسامبر ۱۹۹۶ موافقتنامه شینگن را امضا کرد و سرانجام در تاریخ ۲۵ مارس ۲۰۰۱ به آن جامه عمل پوشانید.

ثبت شرکت در منطقه شینگن: ایتالیا

ایتالیا در قلب دریای مدیترانه قرار گرفته است . این کشور مساحتی حدود ۳۰۱۳۱۸ کیلومتر مربع داشته و همسایه‌هایی همچون فرانسه، سوئیس، اتریش و اسلوونی دارد. جمعیت این کشوری چزی بالغ بر ۶۰ میلیون نفر اعلام شده است و از این لحاظ چهارمین کشور پرجمعیت اتحادیا اروپا محسوب می‌شود. ایتالیا جانشین رم باستان شناخته می‌شود. به لحاظ فرانگ و اماکن دیدنی این کشور بسیار غنی بوده و بر همین اساس ایتالیا یکی از مقاصد پر طرفدار گردشگری اروپا به حساب می‌آید. این کشور هندمندان، دانشمندان و متفکران مشهوری همچون میکل آنژ، لئوناردو داوینچی   رافائل   گالیله و ماکیوالی را به دنیا معرفی کرده است. کشور ایتالیا در تاریخ ۲۷ نوامبر سال ۱۹۹۰ توافقنامه شینگن را امضا نموده و در تاریخ ۲۶ اکتبر سال ۱۹۹۷ به آن جامه عمل پوشاند. تعداد نفراتی که در سال ۲۰۱۷ درخواست ویزای شینگن ایتالیا را داشتند جمعیتی بالغ بر ۲ میلیون نفر اعلام شده است این تعداد درخواست از سراسر جهان برای ویزای شینگن ایتالیا این کشور را در رتبه سومین کشور پر طرفدار برای فرستادن تقاضای ویزای شینگن قرار داد.

ثبت شرکت در منطقه شینگن: لتونی

کشورهایی که جمهوری لتونی با آن‌ها مرز مشترک دارد استونی از شمال، لیتوانی از جنوب ، روسیه از شرق و بلاروس از جنوب شرق است. مساحت این کشور ۶۴۵۸۹ کیلومتر مربع بوده و جمعیت آن حدود ۲ میلیون نفر اعلام شده است. در حال حاضر کشور لتونی در اتحادیه اروپا، ناتو، شورای اروپا، سازمان ملل متحد و صندوق بین المللی پول عضویت دارد.  لتونی در تاریخ ۱۶ آپریل ۲۰۰۳ توافقنامه شینگن را امضا کرد و در تاریخ ۱۲ دسمبر ۲۰۰۷ به آن جامه عمل پوشاند.
پایخت کشور لتونی شهر ریگا بوده و با نعماری خاص و زیبایی که دارد صاحب چندین میراث فرهنگی می‌باشد و باعق شهرت این کشور در سطح جهان شده . نام شهر ریگا در نیراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. در سال ۲۰۱۴ این شهر پایتخت اروپا لقب گرفت. مجموع تعداد نفراتی که در سال ۲۰۱۶ برای کشور لتونی درخواست صدور ویزای شینگن ارسال کرده اند چیزی بالغ بر ۱۶۳۳۷۲ نفر اعلام شده است که حدود ۴۱۴۰۵ نفر کمتر از تعداد تقاضای ویزای شینگن برای سال ۲۰۱۷ بوده است.

ثبت شرکت در منطقه شینگن: لیختن اشتاین

این کشور به لحاظ جغرافیایی در اروپایی مرکزی واقع شده است و مردم آن به زبان آلمانی با یکدیگر صحبت می‌کنند. این کشور از نظر مرزی کشور کوچکی بوده و مساحت ۱۶۰ کیلومتر مربع می‌باشد. ۳۷۶۶۶ نفر هم در این کشور زندگی می‌کنند. از منظر جمعیت کشور لیختن اشتاین چهارمین کشور کوچک و کم جمعیت اروپا لقب گرفته است. این کشور از سمت غرب با سوئیس و از جنوب با کشور اتریش همایسه اند و مناطق این کشور اکثرا کوهستانی می‌باشد پس یک مقصد جذاب و پرطرفدار برای گردشگران در فصل زمستان به حساب می‌آید‌. آخرین کشوری که به توافقنامه شینگن پیوست همین کشور لیختن اشتاین بود که در تاریخ ۲۸ فوریه ۲۰۰۸ آن را امضا نموده و در تاریخ ۱۹ دسامبر ۲۰۱۱ به آن عمل کرد. معمولا تعدا کسانی که در طول سال درخواست صودر ویزای شینگن لیختت را می‌کنند زیاد است.

ثبت شرکت در منطقه شینگن: لیتوانی

لیتوانی کشوری با مساحت ۶۵۳۰۰ کیلومتر مربع بوده و از سمت شمال با کشور لتونی، از شرق و جنوب با بلاروس و از جنوب با لهستان مرزهای مشترک دارد. جمعیت این کشور حدود ۳ میلیون نفر بوده و یورو ارز رایج این کشور است. زبان مردم این کشور یکی از قدیمی‌ترین زبان‌های شناخته شده در دنیا است که همراه با زبان لتونی یکی از دو زبان زنده در شاخه بالتیک خانواده زبان هندو اروپایی می‌باشد. کشور لیتوانی در تاریخ ۱۶ آپریل سال ۲۰۰۳ توافقنامه شینگن را امضا نموده و در تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۰۷ به آن جامه عمل پوشاند. تعداد نفرلتی که در سال ۲۰۱۷ برای ویزان شینگن کشور لیتوانی درخواست ارسال کردند جمعیتی بالغ بر ۶۶۹۳۱۴ نفر اعلام شده است و این تعداد از تعداد درخواست‌های گردشگران برای ویزای شینگن از کشورهایی همچون اتریش، پرتغال، سوئد، دانمارک یا نروژ بیشتر بوده است.

ثبت شرکت در منطقه شینگن: لوکزامبورگ

کشور لوکزامبورگ به لحاظ گستردگی مساحتی حدود ۶۸۵۲ کیلومتر داشته و جمعیت آن ۵۷۵۷۴۷ نفر گزارش شده است. این کشور یکی از کشورهای منطقه شینگن می‌باشد که در تاریخ ۱۴ ژوئن ۱۹۸۵ در یکی از روستاهای این کشور توافقنامه شینگن امضا شد. پایتخت کشور لوکزامبورگ شهر لوکزامبورگ بوده که یکی از سه پایتخت اصلی اتحادیه اروپا نیز می‌باشد. کشور لوکزامبورگ مطابق آمار PDG ، به واسطه تولید ناخالص داخلی دومین کشور ثروتمند جهان به حساب می‌آید. میانگین درآمد شهروندان در این شکور از تمام کشورهای اروپایی بیشتر است و به لحاظ امنیت نیز بسیار کشور امنی محسوب می‌شود. شعار مردم این کشور این است: ما می‌خواهیم آنچه که هستیم باقی بمانیم. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویزای شینگن لوکزامبورگ می‌توانید از سایت موسسه ثبتی شریف دیدن کنید.

ثبت شرکت در منطقه شینگن: مالتا

مالتا جزیره ای است کخ در جنوب اروپا در دریای مدیترانه واقع شده است و مساحت آن حدود ۶۱۳ کیلومتر مربع می‌باشد. جمعیت این کشور ۴۲۹۳۶۲ نفر اعلام شده است. با تمام این تفاسیر که این کشور یک کشور کم جمعیت و کوچک است تعداد گردشگرانی که در سال ۲۰۱۷ از سراسر جهان تقاضای دریافت ویزای شینگن این کشور را داشته اند ۳۷۸۸۱ نفر اعلام شده است. جاذبه‌های گردشگری این کشور خورشید، دریا و سواحل شناخته شده آن می‌باشد. یکی دیگر از جذابیت‌های گردشگری این کشور برای مسافران عجایب باستانی این کشور مثل حجر قیم با ۵۰۰۰ سال قدمت و هال فیلیپینی هیپگوئوم با ۴۰۰۰ سال قدمت می‌باشد. مالتا در تاریخ ۱۶ آپریل سال ۲۰۰۳ توافقنامه شینگن را امضا نموده و در تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۰۷ به آن جامه عمل پوشاند.

ثبت شرکت در منطقه شینگن: هلند

کشور هلند ۱۲ تا استان دارد که به علت داشتن لاله‌های رنگی ، آسیاب‌های بادی و پنیرهای خوشمزه و لذیذ زبانزد خاص و عام هستند. همسایگان این کشور آلمان از شرق ، بلژیک از جنوب بوده و با آن‌ها مرز مشترک دارد. مساحت این کشور حدود ۴۱۵۲۶ کیلومتر مربع بوده و جمعیت آن به ۱۶ میلیون نفر می‌رسد. کشور هلند جزء ۵ کشور بنیان‌گذار منطقه شینگن به شمار رفته و در تاریخ ۱۴ ژوئن ۱۹۸۵ توافقنامه آن را امضا کرده است. بزرگترین بندر در اروپا به کشور هلند تعلق داشته و به نام بندر روتردام شناخته می‌شود. این کشور به لحاظ دانش زبان انگلیسی در رتبه بالایی قرار داشته و به عنوان دومین کشور صادر کننده آب جو در سراسر جهان شناخته می‌شود. تعداد نفراتی که در سال ۲۰۱۷ برای دریافت ویزای شینگن هلند اقدام کرده اند حدود ۶۲۱۴۳۱ نفر اعلام شده است که با حدود ۱۰ درصد از این تعداد تقاضا موافقت نشده است.

ثبت شرکت در منطقه شینگن: نروژ

کشور نروژ در برخی مناطق در بخشی از فصل تابستان به مدت ۲۴ ساعت نور خورشید را دریافت می‌کند به همین علت به آن سرزمین آفتاب نینه شب گفته می‌شود. کستردگی این کشور ۳۸۵۱۵۵ کیلومتر مربع بوده و جمعیت آن ۵ میلیون نفر اعلام شده است. در سراسر جهان گدشگران بیشتر به علت فجرهای زیبا و چشم‌نواز و میراثی که از وایکینگ‌ها به جا مانده است به این کشور سفر کرده و از آن‌ها بازدید می‌کنند. تعداد نفراتی که در سال ۲۰۱۷ برای دریافت ویزای شینگن نروژ به سفارتخانه‌های این کشور مراجعه کرده اند ۱۹۶۰۸۲ نفر بوده است. کشور نروژ در تاریخ ۱۹ دسامبر سال ۱۹۹۶ توافقنامه شینگن خود را مطابق قانون اتحادیه اروپا و با معاهده آمستردام امضا نموده و در تاریخ ۲۵ مارس ۲۰۰۱ به آن جامه عمل پوشاند.

ثبت شرکت در منطقه شینگن: لهستان

لهستان یکی از کشورهایی است که عضو اتحادیه اروپا بوده و به لحاظ جغرافیایی در اروپای مرکزی واقع شده است. این کشور به ۱۶ تا قسمت مختلف اداری تقسیم‌بندی شده و مساحت آن ۳۱۲۶۸۳ کیلومتر مربع اعلام شده است. تعداد جمعیتی که در این کشور سکونت گزیده‌اند جمعیتی بالغ بر ۳۸ میلیون نفر است. ورشو، شهر قردن وسطی مالبورک، لوبلین، تورون، کراکوف و پوزنان از مشهورترین شهرهای این کشور می‌باشد. کشور لهستان برای پارک ملی تاترا شناخته شده است و آمار و ارقام‌نشان‌ می‌دهد که بازدید کنندگان از کشورهای آلمان ، بریتانیا و روسیه اکثریت جمعیت را به خودشان اختصاص داده اند. تعداد نفراتی که در سال ۲۰۱۷ برای دریافت ویزای شینگن لهستان از سراسر جهان درخواست داده اند ۸۲۳۱۰۱ نفر اعلام شده است این میزان تقاضا کشور لهستان را در رتبه هفتمین کشور محبوب برای درخواست دریافت ویزای شینگن قرار داده است. لهستان مورخ ۱۶ آپریل سال ۲۰۰۳ توافقنامه شینگن را امضا نموده و در پایان سال ۲۰۰۷ به آن جامه عمل پوشاند.

ثبت شرکت در منطقه شینگن: پرتغال

کشور پرتغال به لحاظ مختصات جغرافیایی در غرب اروپا قرار گرفته است و اسپانیا تنها کشوری است که با آن همسایگی دارد. گستردگی این کشور ۹۲۳۹۱ کیلومتر مربع بوده و جمعیتی نزدیک به ۱۰ میلیون نفر در آن زندگی‌ می‌کنند. قدیمی‌ترین کشور در شبه جزیره ایبرین و یکی از قدیمی‌ترین شهرهای اروپا کشور پرتغال است. فوتبال، سواحل جذاب و دیدنی و اماکن تاریخی‌ای که دارد هر ساله باعث جذب تعداد زیادی گردشگر می‌شود. لیبسون (پایتخت پرتغال) ، جزیره زیرزمینی ، پورتو (دومین شهر بزرگ) ، روستای کوچک ماهگیری و … از پر طرفدارترین مناطق این کشور به شما می‌آیند. کشور پرتغال در روز ۲۵ ژوئن ۱۹۹۱ با همراهی تنها کشور همسایه خود یعنی اسپانیا توافقنامه شینگن را امضا نموده و در تاریخ ۲۶ مارس ۱۹۹۵ به آن جامه عمل پوشاند. تعداد نفراتی که در سال ۲۰۱۷ برای دریافت ویزای شینگن پرتغال به کنسولگری‌ها و سفارتخانه‌های این کشور درخواست ارسال کرده اند ۲۶۳۵۰۲ نفر اعلام شده که با ۱۴ درصد از این تعداد درخواست موافقت نشده است‌.

ثبت شرکت در منطقه شینگن: اسلواکی

این شکور ۴۹۰۳۷ کیلومتر مربع از مساحت سطح زمین را به خودش اختصاص داده است.موقعیت جغرافیایی این کشور در اروپای مرکزی بوده و جمعیتی حدود ۵ میلیون نفر در آن زندگی می‌کنند. زبان ملی این کشور اسلواکی بوده و مردم آن به این زبان با یکدیگر صحبت می‌کنند. همسایگان اسلواکی، لهستان از شمال ، اوکراین از شرق ، جمهوری چک از غرب ، مجارستان از جنوب  و اتریش از جنوب غربی بوده و با این کشورها مرز مشترک دارد. بعد از فروپاشیدن صلح آمیز چکسلواکی در تاریخ ۱ ژانویه ۱۹۹۴ اسلواکی به یک کشور مستقل تبدیل شد و در تاریخ ۱۶ آپریل ۲۰۰۳ بود که توافقنامه شینگت را امضا کرد و پس از آن در تاریخ ۱۲ دسامبر ۲۰۰۷ آن را به مرحله اجرا رساند. اسلواکی بیشترین تعداد قلعه در سراسر جهان را دارد و قلعه spis یکی از معروف‌ترین قلعه‌های آن بوده که بخشی از فهرست یونسکو از میراث طبیعی و فرهنگی جهان به شمار می‌رود. در سال ۲۰۱۷ تعداد نفراتی که برای دریافت ویزای شینگن این کشور به کنسولگری‌ها و سفارتخانه‌های آن‌ مراجعه کرده ۴۱۶۳۹ نفر اعلام شده است که با ۲ درصد از آن‌ها موافقت نشده است.

ثبت شرکت در منطقه شینگن: اسلوونی

اسلوونی ۲۰۲۷۳ کیلومتر مربع از مساحت سطح زمین را به خودش اختصاص داده است و جمعیتی بالغ بر ۲ میلیون نفر در آن مشغول زندگی می‌باشند. کشور اسلوونی از سمت غرب با ایتالیا، از سمت شمال با اتریش ، از سمت شمال شرقی با مجارستان و از سمت جنوب شرقی با کشور کرواسی همسایگی داشته و مرز مشترک دارند. اسلوونی بعد از لوکزامبورگ و مالتا کوچک‌ترین کشور منطقه شینگن به شمار می‌رود که در تاریخ ۱۶ آپریل سال ۲۰۰۳ بفد از امضای توافقنامه به منطقه شینگن پیوسته تقریبا ۴ سال بعد در تاریخ ۱۲ دسامبر ۲۰۰۷ آن را به صورت کامل اجرا کرد. مجموع درخواست‌های مبنی بر دریافت ویزای شینگن اسلوونی در سال ۲۰۱۷ ، ۲۹۲۵۷ عدد بوده که به کنسولگری‌ها و سفارتخانه‌های این کشور ارسال شده است.

ثبت شرکت در منطقه شینگن: اسپانیا

کشور اسپانیا حدود ۵۱۰۰۰۰ کیلومتر مربع از مساحت سطح زمین را به خودش اختصاص داده است دومین کشور بزرگ در اتحادیه اروپا به شمار می‌رود. این کشور حدود ۶۴ میلیون نفر حمعیت داشته و با فرانسه و آندورا از سمت شمال و پرتغال از غرب همسایه است. از دیدنی‌ترین و جذاب‌ترین اماکن اسپانیا ، شهرهای مادرید و بارسلونا بوده که هرساله گردشگران زیادی را از سرتاسر جهان جذب خود می‌کند. کشور اسپانیا توافقنامه شینگن را به همراهی کشور پرتغال باهم امضا کرده و هر دوی آن‌ها در تاریخ ۲۶ مارس ۱۹۹۵ آن را اجرا کردند. مجموع درخواست‌هایی که برای دریافت ویزای شینگن این کشور در سال ۲۰۱۷ ارسال شده است حدود ۱۶۲۴۲۷۶ بوده لست که با ۸ درصد آن موافقت نشده است.

ثبت شرکت در منطقه شینگن: سوئد

سوئد کشور اسکاندیناوی‌ای است که در شمال اروپا قرار گرفته است و ۴۶۹۹۴۴ کیلومتر مربع از مساحت سطح زمین را به خودش اختصاص داده است. سوئد با کشورهای نروژ و فنلاند همسایه است. این کشور توافقنامه شینگن خود را در تاریخ ۹ دسامبر ۱۹۹۶ امضا نموده و در تاریخ ۲۵ مارس ۲۰۰۱ به آن جامه عمل پوشانید. مجموع درخواست‌های دریافت ویزای شینگن سوئد که در سال ۲۰۱۷ از سرارسر جهان به کنسولگری‌ها و سفارتخانه‌های این کشور ارسال شده است ۲۴۸۳۴۷ بوده است.

ثبت شرکت در منطقه شینگن: سوئیس

کشور سوئیس جز کشورهای اتحادیه اروپا به حساب نمی‌آید ولی بعد از امضا کردن توافقنامه شینگن در تاریخ ۲۶ اکتبر ۲۰۰۴ وارد منطقه شینگن شد و در تاریه ۲۱ دسامبر ۲۰۰۸ آن را اجرا کرد. کشور سوئس ۴۱۲۸۵ کیلومتر مربع از مساحت سطح زمین را به خودش اختصاص داده است و چهار زبان ملی فرانسه، آلمانی، ایتالیایی و رومانی را شامل می‌شود.
سوئس یکی از کشورهایی است که قدرتمندترین اقتصاد را در میان کشورهای اروپایی دارا می‌باشد. حدود ۸ میلیون نفر در این کشور زندگی می‌کنند که تمام این افراد در حال زندگی در یکی از بهترین کشورهای دنیا می‌باشند. مجموع درخواست‌هایی که برای دریافت ویزای شینگن این کشور در سال ۲۰۱۷ از سرار دنیا با سفارتخانه‌های آن ارسال شده است ۵۱۷۰۱۰ عدد بوده که باعث شده این کشور در رتبه دهم محبوبیت برای ویزای شینگن باشد.

ثبت شرکت در منطقه شینگن موسسه ثبتی شریف 02188557402 3

ثبت شرکت در منطقه شینگن موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

ویژگی اساسی منطقه شینگن

لغو مرزهای بین کشورهای منطقه شینگن باعث شده به این ۸ نتیجه برسد :
1. مهاجران هر کشور جهان، زمانی که در منطقه شینگن هستند به طور آزادانه و بدون بررسی مرزی از مرزهای داخلی اعضای شینگن عبور می‌کنند.
2. استانداردهای مشترک برای عبور از مرزهای خارجی.
3. شرایط ورود، هماهنگی و اقامت کوتاه مدت برای همه اعضای شینگن.
4. همکاری بین پلیس کشورهای عضو شینگن دچار بهبود شده است.
5. همکاری بین اعضا، از جمله اعتراض سریعتر از مجرمان و جابجایی آسان.تر برای احکام کیفری.
6. یک پایگاه داده مشترک پیشرفته که به کشورهای عضو شینگن کمک می‌کند تا به سرعت اطلاعات مربوط به افراد و کالاها را به یکدیگر اطلاع رسانی کنند.
7. با وجود آزادی که توسط منطقه شینگن تضمین شده است، پلیس اختیارات لازم برای انجام بررسی در مرزهای داخلی در شرایط خاص را دارد، اما به این دلیل نیست که یک بررسی مرزی باشد. پلیس می‌تواند از افراد در مرزهای داخلی اطلاعات مربوط به اقامت در منطقه شینگن و سوالات اضافی مرتبط با اقامت را درخواست کند.
8. اگر بدلیل تهدید جدی، کشور عضو شینگن امنیت داخلی نداشته باشد، این کشور می‌تواند به طور موقت مرزهای داخلی خود را برقرار کند، اما نمی‌تواند این کار را بیشتر از ۳۰ روز انجام دهد.

سخن پایانی

در این مقاله در رابطه با ثبت شرکت در منطقه شینگن توضیح دادیم. 
توجه داشته باشید که ممکن است ثبت شرکت در منطقه شینگن گاهی اوقات برای فرد متقاضی اقدامی مفید باشد اما لازم است تا به صورت تخصصی و عمومی به وسیله کارشناسان مجرب و نیز وکلای مهاجرتی موسسات معتبر مورد بررسی قرار گیرد.
موسسه شریف با دارا بودن کارشناسان مجرب می‌تواند در زمینه ارائه انواع خدمات نوین در رابطه با ثبت شرکت در منطقه شینگن و نیز کشورهای دیگر به شما عزیزان خدمات گوناگونی را ارائه نماید.
در صورتی که شما عزیزان در رابطه با فرایند ثبت شرکت در منطقه شینگن و یا ثبت شرکت در کشورهای دیگر نیاز به دریافت مشاوره دارید می‌توانید به جهت بهره مندی از مشاوره رایگان با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید.
آدرس موسسه شریف به نشانی خیابان ولیعصر- پایین تر از بهشتی- بین دل آرا و دل آویز- پلاک ۲۰۷۳- واحد جنوبی می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *