ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت در کرج موضوع این مقاله است. در حقیقت ثبت کردن یک شرکت، به شرکت مورد نظر اعتبار ویژه‌ای می‌بخشد و باعث می‌شود که تمایل به همکاری بیشتر و مستمر شود. در واقع ثبت کردن شرکت به نوعی یک رسیدگی می‌باشد که متصدیان امور ثبتی به انجام می‌رسانند تا مشخص شود که آیا برای ایجاد این شخصیت حقوقی دقت‌های لازم، قوانین و مقررات رعایت شده است و یا خیر؟
زمانی که شرکتی در کرج به ثبت برسد قراردادهایی که در بین شرکا منعقد می‌شود جنبه رسمی و قانونی خواهد داشت و در آینده هیچ کدام از شرکا نمی‌توانند اسناد رسمی و قانونی شامل شرکت‌نامه و اساسنامه و نیز تصمیمات دیگری که به ثبت می‌رسد را کتمان نمایند و یا به ایراداتی که در رابطه با اسناد غیر رسمی ممکن است وارد شود، استناد کنند.
در صورتی که شما قصد ثبت شرکت در کرج و یا سایر مناطق را دارید، به جهت اطلاع از شرایط، مراحل و مدارک مورد نیاز می‌توانید با کارشناسان مجرب موسسه ثبتی شریف ارتباط برقرار نمایید و از مشاوره رایگان موسسه شریف بهره‌مند شوید. به این منظور می‌توانید با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید. همچنین آدرس موسسه شریف به نشانی: خیابان ولیعصر- پایین‌تر از بهشتی- بین دل آرا و دل آویز- پلاک ۲۰۷۳ -واحد جنوبی می‌باشد.

ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت در کرج موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

معرفی شهر کرج از لحاظ اقتصادی

با توجه به اینکه استان البرز و شهرهای آن همانند کرج، در مجاورت پایتخت قرار دارند از امکانات و ویژگی‌های بسیاری بهره‌مند هستند. این مناطق چالش‌ها و مشکلاتی که در استان تهران مطرح می‌باشد را ندارند. به همین با توجه به دلایلی که ذکر شد تمایل به فعالیت صنعتی و یا اقتصادی در این استان رشد چشمگیری داشته است. همچنین با توجه به اینکه البرز و کرج در همسایگی ۴ استان بزرگ و صنعتی دیگر قرار دارند و نیز دارای مسیر ارتباطی با یازده استان ایران هستند، از جمله بهترین شهرها با دارا بودن پتانسیل بالا به جهت انجام انواع فعالیت‌های صنعتی، تجاری و اقتصادی می‌باشد.
این امکان برای شما وجود دارد که در شهر کرج انواع مختلف شرکت‌ها شامل؛ شرکت‌های سهامی، شرکت با مسئولیت محدود، شرکت‌های تضامنی، شرکت‌های مختلط سهامی، شرکت‌های غیر مختلط سهامی، شرکت‌های نسبی و شرکت‌های تعاونی را به ثبت برسانید.
توجه داشته باشید که شهر کرج با توجه به ترقی هر روزه خود در انواع صنایع، تولید محصولات و ارائه خدمات جدید به افراد، از جمله پرتقاضاترین شهرها برای ثبت شرکت و موسسه می‌باشد که در هر سال افراد بسیاری شرکت خود را به صورت قانونی در این شهر ثبت می‌کنند. نکته مهمی که در زمان ثبت شرکت در کرج لازم است به آن توجه داشته باشید؛ توجه به انتخاب موضوع و نوع شرکت تجاری مورد نظر می‌باشد.
موسسه شریف خدمات حقوقی و ثبتی گوناگونی را در کرج ارائه می‌نماید و همواره در زمینه انتخاب نوع شرکت برای متقاضیان ثبت شرکت پیشرو بوده است. از جمله خدمات اصلی موسسه شریف ثبت شرکت‌ها در زمینه کاری تجارت و ارائه خدمات ثبت شرکت در کرج می‌باشد. در صورتی که شما ثبت شرکت خود را به کارشناسان مجرب این موسسه بسپارید، در سریع‌ترین زمان ممکن شما را به اهداف‌تان خواهد رساند. برای بهره‌مندی از مشاوره رایگان موسسه شریف می‌توانید با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید.

معرفی شهر کرج از لحاظ اقتصادی

ثبت شرکت در کرج موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

ثبت موسسه در کرج

همان‌گونه که در مطالب پیشین نیز به آن اشاره کردیم، مهم‌ترین روشی که برای قانونی کردن کسب و کارها مورد استفاده قرار می‌گیرد به ثبت رساندن رسمی کسب و کار می‌باشد. توجه داشته باشید که این موضوع حتی در رابطه با سایر مشاغل همانند انواع موسسات و آموزشگاه‌ها نیز صدق می‌کند. هرگونه موسسه غیر تجاری، انتفاعی و غیر انتفاعی با هر موضوع فعالیت آموزشی، حسابداری و حسابرسی، ورزشی، هنری، سینمایی، موسیقی، امور خیریه، امور علمی و ادبی، فرهنگی و غیره، لازم است مطابق با آیین نامه‌های مشخص شده و با طی نمودن مراحل خاص و مشخص شده‌ای، به ثبت رسمی برسند. برای اینکه بتوانید موسسه خود را در کرج به ثبت برسانید لازم است تا مواردی همانند میزان سرمایه (حداقل مبلغ یک میلیون ریال) تعداد شرکا (حداقل دو نفر) ، اخذ مجوزهای لازم از سازمان‌های مربوطه و موارد دیگر را نیز مدنظر قرار دهید.
هر کدام از این سازمان‌ها طبق آیین نامه‎‌ های داخلی و منشورهای سازمانی ویژه خود، شرایط مخصوص به خود  و گوناگونی را به جهت اعطای مجوزهای لازم در زمینه‌های مختلف به اشخاص حقیقی و حقوقی متقاضی ثبت موسسه دارند.
لازم است توجه داشته باشید زمانی که اشخاص حقیقی در این امر با یکدیگر شریک می‌شوند، هر یک از شرکا به میزان سهم الشرکه خود در برابر هزینه‌ها، قروض و دیون و نیز سودی که از این کسب و کار حاصل می‌شود، مسئول می‌باشند. توجه داشته باشید که موضوع فعالیت رسمی و قانونی یک موسسه به صورت به طور حتمی در مجوزهای تهیه شده برای آن موسسه، ذکر می‌شود تا بعد از ثبت موسسه بتواند به عنوان یک شخصیت حقوقی به آسانی فعالیت‌های خود را ادامه دهد.

ثبت موسسه در کرج

ثبت شرکت در کرج موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

انواع ثبت شرکت در کرج

به طور کلی در ایران می‌توان تعداد مشخصی شرکت را به ثبت رساند که ثبت شرکت در کرج نیز شامل آن خواهد بود.
در ادامه مطلب انواع ثبت شرکت در کرج نام برده خواهد شد:
1. ثبت شرکت سهامی عام و ثبت شرکت سهامی خاص در کرج
2. ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج
3. ثبت شرکت تضامنی در کرج
4. ثبت شرکت نسبی در کرج
5. ثبت شرکت مختلط سهامی در کرج
6. ثبت شرکت مختلط غیرسهامی در کرج
7. ثبت شرکت تعاونی و تولید مصرف در کرج

انواع ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت در کرج موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

مدارک ثبت شرکت در کرج

برای اینکه بتوانید شرکتی را به ثبت برسانید  به مدارک گوناگونی نیاز خواهید داشت . همچنین برای ثبت شرکت در کرج نیز مدارک مختلفی مورد نیاز خواهد بود که در ادامه مطلب به بررسی اسناد و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در کرج خواهیم پرداخت.
1. به جهت ثبت شرکت به مدارک هویتی و شناسایی شامل؛ کارت ملی و شناسنامه کلیه شرکا و مدیران شرکت نیاز خواهید داشت.
2. لازم است تا کلیه شرکا و هیئت مدیره دارای گواهی عدم سوء پیشینه باشند (برای این کار نیاز به دریافت هیچ نوع گواهی نیست و در صورتی که افراد سوء پیشینه‌ا‌ی نداشته باشند، استعلام این کار به صورت آنلاین انجام خواهد گرفت و می‌توان مراحل ثبتی را ادامه داد).
3. در این مرحله لازم است دو نسخه از اساسنامه شرکت و نیز دو نسخه از اظهارنامه شرکت مورد نظر ارائه گردد.
4. همچنین ارائه دو نسخه از صورت‌جلسه مجمع عمومی نیز لازم است.
5. ارائه نمودن دو نسخه از صورت‌جلسه هیئت مدیره شرکت مورد نظر
6. از جمله دیگر اسناد مورد نیاز جهت ثبت شرکت در کرج، خط تلفن همراه برای هر کدام از اعضای شرکت می‌باشد که لازم است این خط به نام خودشان باشد.
7. در ابتدا لازم است مدارک نام برده شده، به دقت تهیه و جمع آوری شوند و در ادامه اقدام به ثبت شرکت کنید تا بتوانید زمان فرایند ثبت شرکت خود را کاهش دهید.

مدارک ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت در کرج موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

روش ثبت شرکت در کرج با 10 گام ساده

با توجه به اینکه در دنیای امروز تکنولوژی پیشرفت‌های فراوانی داشته است، برای تاسیس شرکت نیز شما دارای مشکل چندانی نخواهید بود. امروزه در صورتی که افراد دارای اینترنت باشند با مراجعه به سامانه‌های مختلف می‌توانند به راحتی به سایت سامانه اداره ثبت شرکت‌های کرج وارد شوند.
مرحله اول: دارا بودن یک شریک مورد اطمینان و مناسب
توجه داشته باشید که برای ثبت شرکت در قالب مسئولیت محدود لازم است حداقل دو نفر سهامدار و در قالب شرکت سهامی خاص حداقل سه نفر سهامدار وجود داشته باشد. در ابتدای کار لازم است شریک مناسبی را برای خود انتخاب نمایید.
سهامداران شرکت باید اطلاع داشته باشند که در شرکت با مسئولیت محدود، با توجه به مقدار آورده نقدی خود در شرکت ضامن هستند. شخصی که سرمایه بیشتری را داشته باشد، دارای رای بالاتری نیز خواهد بود پس در نتیجه این شخص مسئولیت بالاتری در مقابل قروض و دیون شرکت خواهد داشت. همچنین تکمیل کردن مدارک هویتی برابر اصل شده کلیه اعضای هیئت مدیره شرکت نیز لازم خواهد بود.
از جمله سایر اسناد مورد نیاز، گواهی عدم سوء پیشینه می‌باشد که ارائه این گواهی برای ثبت شرکت لازم است. در صورتی که فعالیت شرکت مورد نظر شما نیاز به دریافت مجوز داشته باشد، ارائه نمودن مجوز دریافتی نیز الزامی می‌باشد.
مرحله دوم: ارتباط و بارگذاری در سامانه ثبت شرکت‌ها
پس از اینکه مدارک مورد نظر در مرحله اول را جمع آوری نمودید، لازم است وارد سامانه اینترنتی اداره کل ثبت شرکت‌ها به آدرس اینترنتی Irsherkat.ssaa شوید. در این مرحله لازم است در سامانه بر روی قسمت پذیرش درخواست ثبت شرکت کلیک نمایید و تیکه گزینه را به حالت فعال در آورید. در ادامه فرمی برای شما فعال می‌شود که شما می‌توانید اطلاعات هویتی خود را در این مرحله بارگذاری و تکمیل نمایید. برای اینکه بتوانید به مرحله بعدی بروید باید اطلاعات هویتی شما به صورت صحیح بارگذاری شود؛ زیرا اگر این اطلاعات به درستی وارد نشوند شما دسترسی به مرحله بعد نخواهید داشت.
مرحله سوم: نام‌های درخواستی و انتخاب شده برای شرکت
در این مرحله لازم است 5 نام برای شرکت خود انتخاب نمایید و در فرم مربوطه به ترتیب اولویت وارد نمایید. توجه داشته باشید که نام‌های انتخابی باید دارای سه بخش یا بیشتر از سه بخش باشند. در قسمت بالای فرم نام‌های درخواستی و در پنجره اولویت‌ها، نام‌های انتخابی خود را به ترتیب اولویت و اهمیت وارد نمایید.
توجه به این نکته ضروری می‌باشد که نام‌های انتخابی شما نباید تکراری باشند و از اسامی اختصاری و خلاصه که ویژه ادارات دولتی می‌باشد استفاده نکنید زیرا این نام‌ها تنها با اخذ مجوز قابل قبول هستند.
پس از اینکه مراحل نام برده شده را انجام دادید، در مرحله بعدی یک شماره ۱۹ رقمی که شماره پیگیری می‌باشد به شما داده می‌شود که این شماره اهمیت بالایی دارد زیرا شما به جهت ورود به سامانه و پیگیری مراحل ثبتی به این شماره و کد رهگیری نیاز خواهید داشت.
مرحله چهارم :تعیین نمودن عنوان، مدت و موضوع فعالیت شرکت مورد نظر
این مرحله اهمیت بسیار زیادی دارد و لازم است تا شما برای انجام این مرحله حتما با شرکای خود مشورت نمایید و به توافق برسید. اهمیت موضوع به این دلیل است که بر روی نوع فعالیت و کسب و کار شما در آینده کاریتان بسیار تاثیر گذار می‌باشد.
در این فرم با توجه به نوع شرکت شما (با مسئولیت محدود یا شرکت سهامی خاص) یکی از دو مورد محدود یا نامحدود را انتخاب نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید بر روی گزینه “موضوع فعالیت‌هایی که نیاز به مجوز دارند” کلیک نمایید و در رابطه با موضوع فعالیت خود راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید. سامانه فهرست‌های گوناگونی از موضوعات مطرح شده را در اختیار شما قرار خواهد داد.
در صورتی که در این زمینه سوال و یا ابهامی دارید می‌توانید از مشاوره رایگان موسسه ثبتی شریف بهره‌مند شوید و با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید.
مرحله پنجم: مشخص کردن آدرس شرکت مورد نظر
در این مرحله لازم است که یک کد پستی صحیح و دقیق برای دفتر مرکزی شرکت به جهت ارائه به اداره ثبت شرکت‌های کرج بدهید که این کد پستی باید در قسمت کدپستی بارگذاری شود و می‌توانید با کلیک کردن بر روی “دریافت نشانی کد پستی از اداره پست کرج” آدرس را در پنجره نشانه مرکز اصلی رویت نمایید. در صورتی که شما مکان مناسبی برای کسب و کار یا حرفه‌ی خود پیدا نکرده‌اید، می‌توانید از آدرس و کد پستی منزل خود استفاده کنید. البته پیشنهاد ما به شما این است که در صورت موافقت با چنین موردی در رابطه با آدرس منزل حتما با کارشناسان و متخصصان موسسه ثبتی شریف مشورت نمایید.
مرحله ششم: مشخص کردن سرمایه مقرر شده شرکت
در این مرحله با توجه به میزان و مقدار هزینه و سرمایه گذاشته شده در شرکت به وسیله اشخاص، به صورت کل سرمایه (سرمایه شخصیت حقوقی) در این قسمت بارگذاری خواهد شد. البته نحوه ثبت سرمایه در شرکت‌های سهامی دارای تفاوت‌هایی می‌باشد و لازم است تعداد سهام و ارزش اسمی آن نیز در فرم مربوطه وارد شود.
حداقل سرمایه لازم به جهت ثبت یک شرکت با مسئولیت محدود حدوداً یک میلیون ریال می‌باشد که این قانون مربوط به سال ۱۳۱۱ است و در پیش‌نویس جدید قانون تجارت حداقل سرمایه لازم برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود ۱۰میلیون تومان است و همچنین حداقل سرمایه لازم برای ثبت شرکت سهامی خاص نیز ۵۰ میلیون تومان می‌باشد. این میزان سرمایه نشان دهنده اعتبار شرکت مورد نظر می‌باشد. توجه داشته باشید که در انتخاب سرمایه شرکت مورد نظر خود باید دقت لازم را داشته باشید زیرا سرمایه شرکت شما نشان دهنده میزان اعتبار و ماهیت شرکت شما می‌باشد.
پیشنهاد ما به شما این است که در این زمینه با کارشناسان موسسه ثبتی شریف مشورت نمایید. به جهت دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید. همچنین آدرس موسسه شریف نیز به نشانی: خیابان ولیعصر- پایین‌تر از بهشتی- بین دل آرا و دل آویز- پلاک ۲۰۷۳- واحد جنوبی می‌باشد.
مرحله هفتم: معرفی شرکای شرکت مورد نظر
در این مرحله یک صفحه جدید برای شما باز خواهد شد که لازم است مشخصات هویتی شرکا مانند شماره شناسنامه، تاریخ تولد و سایر مشخصات را وارد نمایید. توجه داشته باشید در صورتی که تعداد شرکای ثبت شرکت در کرج از ۱۵۰ نفر بیشتر باشد، باید فرمی را که از قبل تهیه شده و در سایت اداره ثبت شرکت‌های کرج وجود دارد را دانلود کرده و این فرم را تکمیل نمایید و مجدداً به همراه مدارک دیگر بارگزاری کنید.
مرحله هشتم: مشخص کردن سهام هر یک از شرکای شرکت
در این مرحله از مراحل ثبت سامانه لازم است مشخصات مربوط به سهام و سرمایه هر کدام از شرکای شرکت بارگذاری و تکمیل شود که با تعیین کردن نام هریک از اعضا اذعان بر این دارد که چه تعداد سهم دارند.
در حقیقت نوع سهام نشان دهنده منقول یا غیرمنقول بودن و نیز میزان سرمایه شریک می‌باشد. همچنین لازم است سمت افراد و ارتباط آن‌ها با یکدیگر را در مراحل بعدی بارگذاری نمایید. توجه به این نکته ضروری می‌باشد که منظور از ارتباط افراد با یکدیگر، مشخص شدن وکیل و موکل و قیم قانونی و غیره در ارتباط با شرکا و اشخاص شرکت می‌باشد.
مرحله نهم: نشان دادن شعبه‌های شرکت مورد نظر
در این مرحله و در این قسمت از فرم سامانه ثبت شرکت‌ها، لازم است تعیین کنید که شما دارای چه تعداد شعب در استان‎ها و شهرهای مختلف خواهید بود که با باز شدن پنجره مربوط به این قسمت می‌توانید مشخصات شعب مورد نظر را وارد نمایید. در صورتی که از سمت اعضای سهامدار هنوز در این رابطه تصمیمی گرفته نشده است، می‌توانید معرفی شعب شرکت مورد نظر را به زمان دیگری موکول نمایید و پس از این که تعیین تکلیف شعب شرکت و سمت اشخاص در این شعبه‌ها، صورت پذیرفت  اقدام به تکمیل نمودن مشخصات مربوط به آن نمایید. در مرحله بعدی لازم است سال مالی شرکت را تعیین نمایید و در مرحله بعدی فرم مربوط به صورت‌جلسات را تکمیل خواهید کرد. 
مرحله دهم: ارائه نمودن اساسنامه شرکت
پس از این که کلیه اطلاعات اشخاص در سامانه موردنظر بارگذاری شد، پنجره درخواست اساسنامه و فرم‌های پیش‌نویس برای شما نمایش داده خواهد شد که لازم است به مطالعه آن بپردازید و در انتها طبق قوانین مخصوص به شرکت خود، اطلاعات مورد نظر را وارد نمایید.
پس از انجام این مرحله کار ثبت‌نام سامانه شما به انتها می‌رسد و باید منتظر بمانید تا اداره ثبت شرکت‌های کرج اقدام به بررسی درخواست شما نماید و از طریق سامانه مذکور به شما اطلاع‌رسانی نماید. باید پیگیری درخواست خود را از طریق کد رهگیری به انجام برسانید.
مرحله پایانی: چاپ آگهی در روزنامه رسمی
زمانی که کلیه اسناد و مدارک شما از طرف اداره ثبت مورد تایید قرار گرفت و از سمت اداره ثبت برای شما شماره ثبت ارائه شد، چاپ آگهی روزنامه انجام خواهد گرفت. شما می‌توانید با دارا بودن این شماره ثبتی یک قدم باقی مانده تا شروع فعالیت کسب و کار خود را طی نمایید و آگهی ثبت شرکت خود را در روزنامه رسمی به چاپ برسانید.
افرادی که قصد ثبت شرکت خود را دارند لازم است به این نکته توجه داشته باشند که برای شروع هر اقدامی در آینده به اصل یا کپی آگهی روزنامه رسمی نیاز خواهند داشت و در آگهی که به چاپ می‌رسد لازم است اطلاعاتی در رابطه با نام شرکت، نوع و موضوع فعالیت شرکت مطرح شود. به این نکته توجه داشته باشید که مدت زمان ثبت آگهی شما در روزنامه رسمی به مدت ۳۰ روز کاری می‌باشد.

روش ثبت شرکت در کرج با 10 گام ساده

ثبت شرکت در کرج موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

اداره ثبت شرکت‌ها در استان البرز

به جهت ثبت شرکت مورد نظر و اداره‌های غیر تجاری در کرج لازم است به نشانی: میدان آزادگان- ابتدای خیابان مطهری- جنب پل آزادگان- اداره ثبت مربوط به اسناد و املاک استان البرز مراجعه نمایید.

هزینه و مدت زمان ثبت شرکت در کرج

در واقع هزینه ثبت شرکت در کرج با هزینه ثبت شرکت در سایر شهرها دارای تفاوت زیادی نمی‌باشد زیرا هزینه‌های مورد نیاز جهت ثبت شرکت کاملاً به صورت قانونی می‌باشند و این هزینه‌ها از طرف وزارت دارایی مشخص می‌شوند. اما لازم است به این نکته توجه داشته باشید که هزینه‌های ثبت شرکت با توجه به نوع شرکت حقیقی یا حقوقی بودن، بدون سهام یا با سهام، بازرگانی و یا تضامنی و و همچنین نوع کسب و کار کاملاً متفاوت و متغیر می‌باشد.
هزینه‌های ثبت شرکت، شامل موارد نام برده شده در زیر می‌باشد:
1. هزینه حق ثبت
2. هزینه انتشار آگهی تاسیس در روزنامه رسمی
3. هزینه انتشار آگهی در روزنامه کثیرالانتشار
4. در صورت داشتن نماینده یا وکیل، هزینه حق الوکاله نیز باید در نظر گرفته شود.
همچنین میزان سرمایه ثبتی شرکت و مدت زمان اعتبار جواز شرکت، از جمله مواردی می‌باشد که در هزینه‌های ثبت شرکت تاثیر‌گذار است.
در واقع تعیین مدت زمان لازم جهت ثبت شرکت در کرج بستگی به انجام مراحل و تایید و صدور رای به وسیله کارشناسان دارد. برای مثال برای مشخص کردن برند شرکت به مدت ۲۴ الی ۴۸ ساعت زمان نیاز خواهید داشت و برای بررسی نمودن مدارک ارائه شده به وسیله کارشناسان و ابلاغ رای بین ۵ تا ۷ روز زمان لازم است  و همچنین از انتشار تاسیس شرکت در روزنامه تا دومین مرحله جهت انتشار به ۳۰ روز زمان نیاز خواهید داشت.
در صورتی که  در رابطه با هزینه‌های ثبت شرکت در کرج و یا مدت زمان ثبت شرکت در کرج سوالی دارید می‌توانید از مشاوره رایگان موسسه ثبتی شریف بهره‌مند شوید و با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید.

هزینه و مدت زمان ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت در کرج موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

سخن پایانی

در این مقاله در رابطه با ثبت شرکت در کرج اطلاعات گوناگونی را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم. از جمله مطالبی که در این مقاله عنوان شد می‌توان به معرفی شهر کرج از لحاظ اقتصادی، ثبت موسسه در کرج، انواع ثبت شرکت در کرج، مدارک ثبت شرکت در کرج، روش ثبت شرکت در کرج با ۱۰ گام ساده، اداره ثبت شرکت‌ها در استان البرز، هزینه و مدت زمان ثبت شرکت درکرج و غیره اشاره نمود.
در حقیقت تشکیل یک شرکت تجاری با مشارکت و همکاری دو یا چند نفر آغاز می‌شود که هدف تمامی افراد کسب سود و کسب درآمد می‌باشد. هر کدام از شرکا مبلغی را به عنوان سرمایه شرکت در نظر می‌گیرند تا در اداره شرکت و کسب سود و زیان شرکت سهیم باشند.
با توجه به اینکه استان البرز و شهر کرج از لحاظ جغرافیایی با چندین استان تجاری و صنعتی دیگر همسایگی دارد می‌تواند به عنوان یکی از مراکز پرتقاضا برای انجام فعالیت‌های اقتصادی و تجاری و در نتیجه آن، ثبت انواع شرکت‌ها محسوب شود. در صورتی که شما قصد انجام فعالیت‌های تجاری و اقتصادی را دارید و همچنین قصد پرداخت هزینه‌های جاری بسیاری را در استان تهران ندارید، می‌توانید ثبت شرکت خود را در کرج به انجام برسانید که هزینه کم‌تری برای شما به دنبال خواهد داشت.
در صورتی که شما عزیزان قصد ثبت شرکت در کرج و یا سایر مناطق را دارید، می‌توانید ثبت شرکت خود را به کارشناسان و متخصصان موسسه شریف بسپارید. کارشناسان این موسسه ثبت شرکت شما را در حداقل زمان ممکن و با مناسب‌ترین هزینه به انجام خواهند رساند.
در صورتی که در این زمینه نیاز به دریافت مشاوره دارید می‌توانید از مشاوره رایگان موسسه شریف بهره‌مند شوید و با شماره تماس 02188557402  تماس حاصل فرمایید. همچنین آدرس موسسه شریف به نشانی: خیابان ولیعصر- پایین‌تر از بهشتی- بین دل آرا و دل آویز- پلاک ۲۰۷۳- واحد جنوبی می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *