ثبت شرکت در کیش

ثبت شرکت در کیش
 • ۲۳ آذر, ۱۴۰۱
 • دیدگاه: 0
 • وبلاگ

ثبت شرکت در کیش

ثبت شرکت در کیش توجه سرمایه‌گذاران بسیاری را به خود جلب کرده‌است. در صورتی که شما قصد دارید به ثبت شرکت در مناطق آزاد همانندِ منطقه قشم، ارس، انزلی، و همینطور در جایگاه ویژه جزیره کیش بپردازید، حتما اطلاع دارید که این مناطق بخش گسترده‌ای از سیستم تجاری و بازرگانی انواع شرکت‌ها را دارا هستند پس بنابراین لازم است به این نکته توجه داشته باشید که این مناطق جهت سرمایه گذاری بلند مدت بسیار مطلوب و همراه با سود بسیاری هستند. شما می‌توانید در این مناطق نیز همانند دیگر مناطق کشور تمام انواع شرکت‌ها را به ثبت برسانید البته برطبق قانون منطقه. اما در اینجا یک تفاوت وجود دارد و آن این است که با ثبت شرکت در این مناطق می‌توانید از مزیت‌های گوناگونی بهره‌مند شوید.
شما عزیزان می‌توانید به جهت اطلاع در رابطه با ثبت شرکت در منطقه آزاد کیش و همینطور سایر مناطق دیگر با کارشناسان مجرب موسسه شریف تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان این موسسه بهره‌مند شوید. شما عزیزان به جهت بهره مندی از مشاوره رایگان می‌توانید با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید.

 همچنین آدرس موسسه شریف به نشانی: خیابان ولیعصر- پایین‌تر از بهشتی- بین دل آرا و دل آویز- پلاک ۲۰۷۳- واحد جنوبی می‌باشد.

ثبت شرکت در کیش

ثبت شرکت در کیش موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

موقعیت کیش از نظر تجاری

در ابتدا و قبل از اینکه شرایط ثبت شرکت در منطقه آزاد کیش را خدمت شما عزیزان ارائه نماییم، به توصیف موقعیت جغرافیایی و اقتصادی این جزیره می‌پردازیم. جزیره کیش از جمله مناطق دیدنی و بسیار شگفت‌انگیز استان هرمزگان واقع در جنوب ایران می‌باشد که این جزیره در ۱۸ کیلومتری کرانه جنوبی ایران قرار دارد. جزیره کیش با توجه به دارا بودن امکانات بسیار زیاد و طبیعت منحصر به فرد خود در هر سال بیش از یک میلیون نفر گردشگر را برای دیدن این طبیعت زیبا به خود جذب می‌نماید که تعداد گردشگران روز به روز در حال افزایش می‌باشد. با توجه به اینکه منطقه آزاد کیش ماهیت ویژه‌ای دارد در طول سالیان متمادی مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران قرار گرفته است. فرایند سرمایه گذاری در جزیره کیش با توجه به شرایط خاص این جزیره و قوانین حاکم بر گمرک و مالیات دارای تنوع بسیار زیادی می‌باشد. ایجاد منطقه آزاد در جزیره زیبای کیش می‌تواند در جذب سرمایه گذاران، جذب و انتقال تکنولوژی به درون اقتصاد کشور، افزایش کارایی اقتصادی و تربیت نیروی انسانی ماهر و مجرب، کمک به ورود کالاهای واسطه‌ای و سرمایه‌ای با شرایط و قیمت مناسب‌تر، کمک به کشور برای ورود به بازارهای جهانی و همچنین آشنایی با تجارت خارجی و گسترش و متنوع کردن صادرات و نیز جذب سرمایه خارجی به ویژه در بخش‌های مولد، تاثیر بسیاری داشته باشد. به گونه‌ای که امروزه جزیره کیش به عنوان اولین منطقه آزاد توسعه یافته کشور ایران محسوب می‌گردد که این جزیره همچنین دارای دارای امکانات متنوعی همانند راه آهن، شبکه‌های مخابراتی و برق و آبیاری و انبارهای گمرکی نیز می‌باشد.

موقعیت کیش از نظر تجاری

ثبت شرکت در کیش موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

منظور از منطقه آزاد چیست؟

در رابطه با منطقه آزاد می‌توان این‌گونه بیان کرد که در واقع این مناطق شامل مناطقی می‌باشند که در بخش‌های بندری و غیر بندری قرار دارند و برخی از انواع قوانین کشور در مناطق آزاد اجرایی نمی‌شود. مناطق آزاد دارای مزایای بیشماری از جمله معافیت‌های مالیاتی، آسان‌گیری در رابطه با سود و عوارض گمرکی و غیره می‌باشند. با توجه به موضوعی که در قانون مشخص شده است دسته زیادی از قوانین فعلی در مناطق آزاد اجرایی نمی‌شود و دلیل این امر منافع بسیار زیادی است که این گونه از مناطق برای هر کشوری فراهم می‌آورد. توجه داشته باشید که آسان گیری در این مناطق معمولاً با هدف انجام امور زیربنایی، توسعه اقتصادی، پیشرفت آبادانی و عمران هرچی بیشتر، افزایش یافتن درآمدهای داخلی و گسترش یافتن سرمایه‌گذاری در کشور، توسعه اقتصادی در زمینه‌های گوناگون، اشتغال‌زایی وسیع و سالم، تنظیم نمودن بازار کار و افزایش فعالیت در بازارهای جهانی و منطقه، تولید هر چه بیشتر کالاهای صنعتی و صادرات آن‌ها، ارائه خدمات عمومی و موارد دیگر صورت می‌پذیرد.
در کشور ایران ۷ منطقه آزاد تجاری صنعتی وجود دارد که برای هر کدام از این مناطق سازمانی مجزا و یکپارچه وجود دارد که مسئول مدیریت و نظارت بر فعالیت‌های منطقه مورد نظر می‌باشد. به عنوان مثال به جهت ثبت نمودن شرکت در انزلی، ثبت شرکت در اروند، ارس، چابهار و مناطق دیگر لازم است تا از همان منطقه اقدام فرمایید. البته همان‌طور که اطلاع دارید در دنیای امروز انجام بسیاری از کارها از طریق اینترنت میسر می‌باشد و برای انجام دادن بسیاری از مراحل ثبت شرکت نیازی نیست که شما به صورت حضوری مراجعه نمایید. در هر یک از مناطق آزاد واحد ثبت شرکت‌ها و مالکیت معنوی برای امور سرمایه‌گذاری و رسمیت شناختن مالکیت صنعتی و معنوی مشغول به فعالیت می‌باشند.
مناطق آزاد و ویژه دارای تفاوت‌هایی می‌باشند که در زیر به آن‌ها اشاره شده است:
انواع شرکت‌ها در مناطق آزاد به مدت ۱۵ سال از پرداخت مالیات معاف می‌باشند اما در مناطق ویژه اقتصادی تخفیف‌ها بر اساس مقررات مالیاتی اعمال می‌گردد.
برای تمامی اتباع داخلی و خارجی در مناطق آزاد خرده فروشی امکان‌پذیر می‌باشد اما در مناطق ویژه تنها اتباع خارجی این امکان را دارند که به خرده فروشی بپردازند.
در مناطق آزاد قوانین کار دارای مقررات مخصوصی می‌باشد اما در مناطق ویژه این موارد به جهت استخدام نمودن افراد خارجی تابع مقررات داخلی کشور است.

منظور از منطقه آزاد چیست

ثبت شرکت در کیش موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

مزایای ثبت شرکت در کیش

در صورتی که شما در منطقه آزاد کیش اقدام به سرمایه گذاری و ثبت شرکت نمایید، از مزیت‌های گوناگونی بهره‌مند خواهید شد. از جمله مزیت‌های ثبت شرکت در منطقه آزاد کیش و سرمایه‌گذاری در این منطقه در زیر نام برده شده است:
1. برای هر نوع فعالیت اقتصادی به مدت ۲۰ سال معافیت مالیاتی وجود خواهد داشت. (با اجرایی شدن ماده ۱۳ قانون تجاری و صنعتی کشور یعنی معافیت مالیات بر درآمد اصناف، تمامی مشاغل و فعالیت‌های تجاری اشخاص حقیقی و حقوقی در مناطق آزاد اصناف برای مدت زمان ۲۰ سال از پرداخت مالیات معاف هستند)
2. امکان ثبت نمودن شرکت با تابعیت سهامداران ۱۰۰ درصد خارجی
3. ثبت نمودن آسان شرکت‌ها و موسسات فرهنگی و مالکیت معنوی و موسسات صنعتی
4. تضمین و حمایت قانونی از سرمایه‌گذاران خارجی در این منطقه
5. سهولت در معاملات ارزی
6. خدمات متنوع پولی و بانکی
7. انجام نمودن معاملات ارزی به صورت آسان و راحت
8. دارای تشریفات ساده به جهت صادرات مجدد و ترانزیت کالا می‌باشد.
9. امکان ورود اتباع خارجی بدون اخذ ویزا وجود دارد.
10. برای مصرف انرژی نرخ های مناسبی را دارا می‌باشد.
11. اجاره بلند مدت به اتباع خارجی
12. این منطقه دارای موقعیت استراتژیک و نزدیکی به منطقه نفت خیز عسلویه می‌باشد.
13. برای سرمایه‌گذاری و مشارکت خارجی پس از ثبت شرکت در کیش محدودیتی وجود ندارد.
14. پس از ثبت نمودن شرکت در کیش ترانزیت و صادرات مجدد کالاهای خارجی با حداقل تشریفات صورت می‌پذیرد.
15. فعالیت بورس بین المللی اوراق بهادار و بورس نفت و محصولات پتروشیمی
16. معاف بودن از حقوق گمرکی به جهت واردات مواد اولیه و ماشین آلات صنعتی واحدهای تولیدی

مزایای ثبت شرکت در کیش

ثبت شرکت در کیش موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

مراحل اخذ مجوز و ثبت شرکت‌ها در منطقه آزاد

به جهت اینکه شما بتوانید در منطقه کیش و منطقه آزاد آن فعالیت‌های اقتصادی خود را شروع نمایید در مرحله اول لازم است نسبت به جهت اخذ مجوزهای لازم از مراکز و مراجع ذیربط اقدام فرمایید و سپس به فرآیند ثبت شرکت خود به صورت کاملاً قانونی بپردازید.
همان‌طور که در مطالب قبلی عنوان شد به جهت ثبت شرکت در کیش ابتدا باید در رابطه با نام شرکت‌های ثبت شده پیشین و نیز سمت‌هایی که مدیرعامل مورد نظر شما برای شرکت در آن‌ها مشغول به فعالیت است، استعلام‌های لازم را به انجام برسانید تا بتوانید اطمینان حاصل کنید که مدیرعامل مورد نظر شما به هیچ عنوان شغل رسمی در شرکت ثبت شده دیگر در منطقه کیش و یا سایر مناطق کشور را ندارد.

مراحل اخذ مجوز و ثبت شرکتها در منطقه آزاد

ثبت شرکت در کیش موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

ثبت انواع شرکت در کیش

 انواع شرکت‌های تجاری در ۷ دسته‌بندی جای می‌گیرند، به همین ترتیب لازم است تا شما با نحوه ثبت و قوانین و ضوابط ثبت شرکت در انواع گوناگون آن اطلاع یابید. در ادامه انواع ثبت شرکت در کیش به صورت مفصل توضیح داده خواهد شد:

با مسئولیت محدود

مشابه سایر مناطق ایران در مناطق آزاد همانند منطقه کیش نیز ثبت نمودن شرکت با مسئولیت محدود دارای طرفداران بیشتری در مقایسه با دیگر انواع شرکت‌های تجاری می‌باشد. به جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود لازم است تا مدارک نام برده شده در زیر را آماده نمایید.
شرایط و مدارک: دو نسخه از اساسنامه و شرکت‌نامه شرکت که توسط کلیه شرکا به امضا رسیده باشد. مدیرعامل، بازرسان و کلیه اعضای هیئت مدیره شرکت باید مدارکی شامل گواهی عدم اعتیاد و عدم سوء پیشینه کیفری را دارا باشند و آن را ارائه نمایند. نسخه کپی برابر اصل از کلیه مدارک هویتی شرکا مانند کارت ملی و شناسنامه از جمله مدارک اصلی می‌باشد. به جهت ثبت شرکت باید آگهی در همین زمینه در روزنامه رسمی چاپ شود و اصل و کپی آن ارائه گردد. جهت انجام فعالیت‌های اقتصادی در جزیره کیش لازم است از سوی سازمان منطقه آزاد این بخش مجوزات لازم دریافت شود. همچنین لازم است تا صورتجلسه‌ای همراه با مهر و امضای مدیران و شرکا ضمیمه پرونده شود و به ثبت برسد.

سهامی خاص

در حقیقت شرکت سهامی خاص از انواع شرکت‌های سهامی می‌باشد که لازم است کلیه سرمایه شرکت به وسیله موسسین شرکت تامین گردد. افرادی که تمایل دارند این نوع از شرکت‌ها را در منطقه آزاد کیش به ثبت برسانند لازم است تا به موارد اشاره شده در زیر توجه نمایند:
شرایط و ضوابط:  ارائه نمودن دو نسخه از اساسنامه و اظهارنامه شرکت مورد نظر که به وسیله کلیه اعضای شرکت و سهامداران شرکت به امضا رسیده باشد. ارائه کپی از مدارک هویتی بازرسان و کلیه سهامداران شرکت شامل شناسنامه و کارت ملی و نیز گواهی عدم سوء پیشینه کیفری و عدم اعتیاد. دو نسخه از صورتجلسه تنظیمی به وسیله هیئت مدیره و مجمع عمومی موسسان که به امضای تمامی اعضا رسیده شده است، باید تحویل داده شود. یک حساب بانکی در یکی از بانک‌های منطقه آزاد کیش باید افتتاح شود و حداقل ۳۵ درصد از کل سرمایه شرکت در آن حساب واریز شود. تحویل مجوز مرتبط با فعالیت اقتصادی در جزیره زیبای کیش.

تضامنی

در شرکت تضامنی شرکا به صورت کامل ضامن پرداخت قروض و دیون می‌باشند.
ضوابط و مدارک:  گواهی عدم اعتیاد مدیرعامل و کلیه اعضای شرکت. ارائه نمودن شرکت‌نامه و تقاضانامه در دو نسخه که کلیه شرکا شرکت آن را را امضا کرده باشند. تحویل دادن کپی برابر اصل کلیه مدارک شناسایی مدیرعامل و اعضای شرکت. ارائه نمودن مجوز انجام فعالیت اقتصادی در منطقه آزاد کیش که لازم است از سازمان مربوطه دریافت شود. صورت‌جلسه مجمع عمومی موسسان و جلسه هیئت مدیره شرکت.

ثبت دیگر شرکت ها در مناطق آزاد

زمانی که شما قصد دارید فعالیت تجاری و اقتصادی خود را در مناطق آزاد آغاز نمایید طبیعتاً به ثبت نمودن شرکت نیاز خواهید داشت. در حقیقت می‌توان گفت که مناسب‌ترین و بهترین شرکت‌ها به منظور شروع فعالیت، شرکت‌های سهامی خاص و شرکت با مسئولیت محدود می‌باشد. در صورتی که شما قصد دارید انواع دیگر شرکت‌ها را به جهت انجام فعالیت در مناطق آزاد به ثبت برسانید هیچ‌گونه محدودیت و مشکل قانونی وجود نخواهد داشت. شما قادر خواهید بود تا انواع شرکت‌های تعاونی، تضامنی و موسسات غیرتجاری، سهامی عام، مختلف و غیره را به جهت انجام فعالیت‌های خود در مناطق آزاد به ثبت برسانید.

ثبت انواع شرکت در کیش

ثبت شرکت در کیش موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

مدارک ثبت شرکت در کیش

به طور معمول به جهت ثبت شرکت‌های گوناگون در زمینه‌های متنوع در کشور ایران با توجه به قانون تجارت کشور ایران، مدارک گوناگون و متفاوتی درخواست می‌شود اما مدارک بسیاری نیز وجود دارند که در صورتی که بخواهید یک شرکت را در هر زمینه‌ای به ثبت برسانید حتماً لازم است تا این مدارک را ارائه دهید.
روشی که آن‌ها را به طور رسمی تنظیم خواهند کرد ممکن است متفاوت باشد. همچنین شخصی که پیگیری این مدارک را به انجام می‌رساند و قرار است ارائه این مدارک را انجام دهد، باید دارای تجربه و تخصص لازم در این خصوص باشد در صورتی که فردی که این کارها را به انجام می‌رساند دارای تجربه و تخصص لازم نباشد ممکن است با کوچک‌ترین اشتباهی در ارائه مدارک لازم باعث برگشت خوردن پرونده شما شود.
در دنیای امروز و با توجه به امکان استفاده از اینترنت نیازی به مراجعه حضوری و همچنین نگرانی برای این چنین مشکلات و خطاهای انسانی وجود ندارد و شما می‌توانید به صورت سریع و آسان در سامانه ثبت آنلاین ثبت شرکت در کیش شرکت خود را به ثبت برسانید و همچنین کلیه مدارکی را که به جهت ثبت شرکت لازم است ارائه نمایید، می‌توانید به صورت آنلاین در این سامانه بارگذاری نمایید و دیگر نیازی نخواهد بود که به صورت حضوری به اداره مراکز مراجعه نمایید و مدارک خود را تحویل دهید.

مدارک ثبت شرکت در کیش

ثبت شرکت در کیش موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

مراحل ثبت شرکت در کیش

جهت ثبت شرکت در کیش لازم است تا پس از اینکه مدارک ثبت شرکت را آماده نمودید، به سامانه اداره ثبت شرکت‌ها به نشانی اینترنتیhttp://irsherkat.ssaa.ir مراجعه فرمایید و اطلاعات لازم را تکمیل نمایید و سپس مدارک مورد نیاز را در این سامانه بارگذاری نمایید. در واقع تکمیل نمودن اطلاعات فرد متقاضی اولین گام از مراحل ثبت شرکت در کیش از طریق سامانه می‌باشد. مراحل مرتبط با درج نمودن اطلاعات فرد متقاضی در زیر ذکر شده است:
1. وارد کردن شماره ملی فرد در صورتی که از جمله اتباع ایرانی می‌باشد و در صورتی که از اتباع خارجی است شماره گذرنامه خود را وارد می‌نماید. سپس مشخص کردن نوع شرکت که آیا شرکت مورد نظر شعبه خارجی است و یا نمایندگی یک شرکت خارجی.
2. تکمیل نمودن اطلاعات مرتبط با نام متقاضی (نام و نام خانوادگی)
3. وارد نمودن سمت شخص متقاضی مبنی بر اینکه فرد اصیل است یا وکیل.
4. تکمیل نمودن اطلاعات مرتبط با امضا کننده دفتر (به معنای شخصی که اطلاعات شرکت را در اداره ثبت شرکت‌ها تایید می‌نماید)
5. تعیین نمودن سمت امضا کننده دفتر که آیا از مدیران شرکت است یا شرکای شرکت و یا از سهامداران و یا وکیل رسمی و سپس کلیک کردن بر روی کلید گام بعدی.
6. مراحل دیگر ثبت شرکت در کیش در سامانه ثبت شرکت‌ها پس از درج اطلاعات شخص متقاضی:
1. وارد کردن ۵ نام انتخابی برای نام شرکت مورد نظر به ترتیب اولویت بندی. با انتخاب نمودن نام شرکت به شما یک کد رهگیری داده خواهد شد.
2. درج نمودن موضوع شرکت بر اساس نوع فعالیت و مدت آن. در ابتدا انتخاب نوع فعالیت بالاتر و سپس مدت فعالیت بر طبق این که محدود و یا نامحدود است و در صورت محدود بودن لازم است تا حداکثر مدت فعالیت به ماه تعیین شود.
3. درج نمودن آدرس مرکز اصلی شرکت به همراه کد پستی و یک تلفن ثابت.
4. مشخص نمودن سرمایه شرکت
5. مشخص نمودن تعداد و ارزش سهم برای شرکت
6. انتخاب نمودن گزینه وجود و یا عدم وجود مجوز برای فعالیت‌هایی که نیاز به دریافت مجوز از سازمان یا ارگان خاصی دارند و وارد نمودن شماره مجوز و تاریخ مجوز در صورت نیاز به وجود آن.
7. درج نمودن مشخصات اعضای شرکت، مشخصات اشخاص حقیقی شامل نام، نام خانوادگی، نام پدر، شماره شناسنامه و غیره و شناسه ملی برای اشخاص حقوقی. کد پستی برای افراد حقیقی و حقوقی و شماره ثبت برای افراد حقوقی.
8. تکمیل نمودن فیلد تاریخ شروع سمت، مدت زمان تصدی، تاریخ پایان یافتن اعتبار سمت و نیز مشخص کردن وضعیت حق امضا و در آخر کلید ثبت سمت شخص.
9. تکمیل نمودن اطلاعات مرتبط با نمایندگان قانونی. نماینده مورد نظر، نوع نمایندگی، مستند نمایندگی، شماره و تاریخ مستند نمایندگی و نیز تاریخ شروع و اتمام نمایندگی در صورت وجود نماینده.
10. ثبت نمودن اطلاعات مرتبط با تاسیس شعبه در صورتی که شعبه وجود داشته باشد. ابتدا وارد نمودن کد پستی شعبه، شماره تماس واحد ثبتی شعبه، آدرس شعبه و در آخر ثبت نمودن شعبه. در صورتی که هنوز از طرف سهامداران برای این موضوع تکلیفی تعیین نشده باشد تا مشخص شدن تکلیف شعب شرکت گزینه مربوط به نداشتن شعبه را انتخاب کنید.
11. تکمیل نمودن اطلاعات سال مالی شرکت و اطلاعات روزنامه شرکت با انتخاب از فهرست روزنامه شرکت.
12. تایپ اطلاعات متن اظهارنامه، شرکت‌نامه و اساسنامه شرکت.
13. انتخاب نمودن گزینه تایید مدارک مورد نیاز، پذیرش نهایی و اخذ رسید پذیرش اینترنتی.
14. امضای مدارک تایید شده و پرینت شده از طریق سامانه به وسیله اعضای شرکت مورد نظر.
15. بعد از پایان، سامانه به شما یک شماره ثبت خواهد داد که جهت چاپ در روزنامه به این شماره نیاز خواهید داشت.
7. ارسال مدارک تقاضای ثبت شرکت از طریق پست
8. پس از اینکه پذیرش اینترنتی از طریق سامانه تایید شد و تأییدیه پذیرش دریافت شد، لازم است تا نسخه اصلی صورت‌جلسات تنظیمی و ضمائم آن‌ها را امضا نموده و از طریق باجه‌های پست به صورت سفارشی به آدرس مذکور در تاییدیه پذیرش ارسال نمایید.
8. حضور در اداره ثبت
بعد از اینکه درخواست ثبت شرکت دو نسخه با ضمایم به متصدی تحویل داده شد، یک نسخه از آن را در پرونده ضبط کرده و مندرجات آن را در دفتر مخصوص ثبت شرکت‌ها به ثبت می‌رساند و متصدی نامبرده شده نسخه دوم آن را با قید نمودن تاریخ و شماره ثبت بعد از امضا و مهر به فرد متقاضی ارائه می‌نماید و صاحبان امضای مجاز، دفتر مخصوص را به امضا می‌رسانند. ثبت در دفتر مزبور مانند ثبت سند در دفترخانه اسناد رسمی است.
زیرا با توجه به ماده ۵ اصلاح آیین نامه ثبت شرکت‌ها، اداره ثبت شرکت‌ها در جزیره کیش و اداره ثبت شرکت در شهرستان‌ها در ثبت شرکت‌نامه قائم مقام دفترخانه‌های رسمی هستند.
9. درج آگهی در روزنامه‌ی رسمی جمهوری اسلامی ایران
آخرین مرحله از مراحل ثبت شرکت در کیش صدور آگهی ثبت شرکت در روزنامه رسمی می‌باشد. مطابق ماده ۱۹۷ ق.ت در ماه اول تشکیل هر شرکت خلاصه شرکت نامه و منضمات آن بر طبق آیین نامه وزارت دادگستری اعلان خواهد شد.

مراحل ثبت شرکت در کیش

ثبت شرکت در کیش موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

ثبت شرکت در کیش چقدر زمان میبرد؟

همان‌گونه که اطلاع دارید ثبت نمودن شرکت در زمینه‌های گوناگون بسته به نوع فعالیت انتخابی شما در زمان‌های متفاوتی انجام خواهد گرفت. اما معمولاً به جهت ثبت شرکت در کیش شما به دو هفته کاری زمان نیاز خواهید داشت. همچنین لازم است توجه داشته باشید که کلیه مراحل ثبت نمودن شرکت در کیش لازم است به درستی و مرحله به مرحله انجام شود. کلیه مدارکی که شما به جهت ثبت شرکت در کیش ارائه می‌نمایید پس از آنکه کامل شوند و مورد بازبینی و بررسی قرار گیرند به اداره ثبت شرکت‌ها فرستاده می‌شوند.
در اداره ثبت شرکت‌ها، کارشناسان مدارک شما را به دقت مورد بررسی قرار می‌دهند  و اگر نقص و مشکلی در مدارک مشاهده شود، مدارک شما به جهت تکمیل و یا اصلاح برگشت داده می‌شود.شرکت شما در زمانی به ثبت نهایی می‌رسد که کارشناسان اداره ثبت شرکت‌ها گواهی آگهی شرکت مورد نظر را صادر نمایند.
موسسه ثبتی شریف با دارا بودن کارشناسان و متخصصان مجرب در این زمینه می‌تواند یاری رسان شما عزیزان باشد. به جهت بهره‌مندی از مشاوره رایگان در این زمینه می‌توانید با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید.
همچنین آدرس موسسه شریف به نشانی: خیابان ولیعصر- پایین‌تر از بهشتی- بین دل آرا و دل آویز- پلاک ۲۰۷۳- واحد جنوبی می‌باشد.

ثبت شرکت در کیش چقدر زمان می برد

ثبت شرکت در کیش موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

آدرس اداره ثبت شرکت‌های کیش

اداره ثبت شرکت‌های کیش در خیابان لوپ دیدار، برج صدف، طبقۀ سوم، واحد ۳۰۲ واقع شده است. شماره تلفن‌های آن نیز ۴۴۴۵۳۲۸۰- ۰۷۶ و ۴۴۴۵۳۲۸۱- ۰۷۶ می‌باشد که در ساعات اداری پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود. 
همچنین شهرک‌های صدف و سفین از جمله مهم‌ترین مراکز ثبت شرکت در منطقه آزاد تجاری کیش می‌باشد. دفتر موسسات ثبت شرکت در کیش نیز به طور عمده در این قسمت‌ها قرار دارد.

فرصت‌های سرمایه‌گذاری در کیش

 1. فعالیت در زمینه احداث نمودن و مدیریت هتل، متل، هتل آپارتمان و ویلا. شما عزیزان می‌توانید در این زمینه ثبت برند بین المللی را نیز داشته باشید.
 2. انواع مجتمع‌های اداری، تفریحی، مسکونی و تجاری
 3. فعالیت نمودن در زمینه انواع رستوران‌های ایرانی و بین المللی، فست فود، سوپرمارکت و غیره.
 4. احداث نمودن و فعالیت در زمینه‌های گوناگون درمانی، زیبایی، داروخانه، بهداشتی، دراگ استور و غیره
 5. تاسیس نمودن موسسه‌های آموزشی در زمینه‌های گوناگون هنری، فنی، حقوقی، و فرهنگی.
 6. تاسیس نمودن موسسه‌های آموزشی گوناگون با اهداف و زمینه‌های فعالیت مختلف برای رده‌های سنی مختلف.
 7. احداث نمودن اسکله، مراکز تفریحی و گردشگری متفاوت
 8. ایجاد نمودن گلخانه و فعالیت‌های مرتبط با آن همانند فروش انواع کود، سم و غیره
 9. تاسیس نمودن کارگاه و مراکز تولیدی از تولید تا واردات و صادرات محصولات مجاز
 10. فعالیت در زمینه انواع انبار‌ها و دفاتر تجاری مختلف
 11. تاسیس نمودن ترمینال‌های صادرات و واردات
 12. ارائه نمودن خدمات گردشگری الکترونیک، خدمات تجارت الکترونیک و خدمات دولت الکترونیک
 13. ایجاد نمودن سردخانه‌های گوناگون
 14. فعالیت نمودن در زمینه جواهرات، تولید، واردات و صادرات جواهرات
 15. فعالیت در زمینه‌های کشاورزی و دام‌پروری به صورت صنعتی و واردات و صادرات در این رابطه
 16. احداث نمودن پارک، شهربازی و مکان‌های تفریحی دیگر
 17. ثبت نمودن شرکت دانش بنیان
 18. فعالیت نمودن به صورت شرکت‌های نرم افزاری در زمینه‌های گوناگون.
فرصت های سرمایه گذاری در کیش

ثبت شرکت در کیش موسسه ثبتی و حقوقی شریف، مشاوره رایگان: 02188557402

سخن پایانی

در این مقاله در رابطه با ثبت شرکت در منطقه آزاد کیش مطالبی را خدمت شما عزیزان ارائه دادیم. از جمله مطالبی که در این مقاله به توضیح آن‌ها پرداخته شد، می‌توان به موقعیت کیش از نظر تجاری، منظور از منطقه آزاد چیست، مزایای ثبت شرکت در منطقه آزاد کیش، مراحل اخذ مجوز و ثبت شرکت‌ها در منطقه آزاد، ثبت انواع شرکت در کیش، مدارک ثبت شرکت در کیش، مراحل ثبت شرکت در کیش، مدت زمان لازم برای ثبت شرکت در کیش، آدرس اداره ثبت شرکت‌های کیش، فرصت‌های سرمایه گذاری در کیش و غیره اشاره نمود.
همان‌طور که اطلاع دارید، جزیره کیش دارای امکانات گوناگون رفاهی، اقتصادی و موقعیت جغرافیایی ویژه می‌باشد که به همین دلیل منطقه مناسبی به جهت سرمایه گذاری و ثبت شرکت می‌باشد. شما برای انجام این اقدام می‌توانید از قابلیت‌های ثبت شرکت آنلاین در این زمینه استفاده کنید تا در صورتی که در شهرهای دیگر ایران ساکن هستید بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن به نتیجه مطلوب برسید.
فرایند ثبت شرکت در منطقه آزاد کیش و سایر مناطق دارای مراحل گوناگونی می‌باشد که لازم است شما اطلاعات کامل را در این زمینه کسب نمایید و سپس اقدام به ثبت شرکت در این مناطق نمایید. در صورتی که شما عزیزان وقت لازم جهت ثبت شرکت در منطقه آزاد کیش را ندارید و یا در این زمینه اطلاعات شما کافی نمی‌باشد، می‌تواند ثبت نمودن شرکت خود را به موسسه ثبتی شریف بسپارید. این موسسه دارای کارشناسان و متخصصین مجرب در این زمینه می‌باشد که می‌توانند ثبت شرکت شما را در کم‌ترین زمان ممکن و با مناسب‌ترین قیمت به انجام برسانند.
همچنین شما عزیزان می‌توانید جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان موسسه ثبتی شریف، با شماره تماس 02188557402 تماس حاصل فرمایید.
آدرس موسسه ثبتی شریف نیز به نشانی: خیابان ولیعصر- پایین‌تر از بهشتی- بین دل آرا و دل آویز- پلاک ۲۰۷۳- واحد جنوبی می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *