درباره ما

0 تا 100 کار، در کنار شما هستیم

چرا مشتریان، ثبت شریف را انتخاب می‌کنند

یکی از دغدغه­‌های بسیاری از کارفرمایان یافتن یک شرکت ثبتی معتبر از بین بیشمار شرکت موجود، برای انجام خدمات ثبتی کسب وکارشان است. حال سوالی که پیش می­‌آید این است که یک شرکت ثبتی قابل اعتماد چه ویژگی­‌هایی باید داشته باشد؟ یکی از ویژگی­‌های مهم این است که آیا آن موسسه خدمات پشتیبانی 24 ساعته دارد یا خیر؟ و اینکه آیا با ارائه گزارشکارهای مدون و منظم مشتریان خود را از میزان پیشرفت پروژه­های ثبتی­‌شان مطلع می­کند؟ معیار مهم دیگر، پوشش دادن تمام خدمات ثبتی (اعم از ثبت برند و لوگو، ثبت شرکت، تغییرات شرکت، اخذ کارت بازرگانی و…) با قیمتی منصفانه است. همچنین داشتن سامانه­‌ای آنلاین به منظور ارائه تمام خدمات به صورت آنلاین و بدون نیاز به حضور فیزیکی یکی دیگر از ویژگی­های مهم یک شرکت ثبتی معتبر است.

ما در موسسه ثبت شریف افتخار این را داریم که با بهره‌گیری از سامانه­‌ی آنلاین خود، تمامی خدمات ثبتی را در سریع­ترین زمان و با قیمتی رقابتی به کارفرمایان محترم ارائه دهیم. همچنین به عنوان یک شرکت ثبتی، با ارائه گزارشکارهای منظم به همراه پاسخگویی 24 ساعته، شفافیت و آسودگی خاطر را برای مشتریان عزیز به حداکثر برسانیم.

کمترین زمان

هدف موسسه شریف این است که خدمات تخصصی در اولین فرصت ممکن و در کمترین زمان، بدون کاستی از کیفیت خدمات ارائه شود تا هر خدمت، برگ زرینی به کارنامه ثبت شریف بیافزاید.

هزینه منصفانه

هزینه و قیمت زیاد همیشه ملاک کیفیت بالا نیست، لذا موسسه ثبت شریف نسبت به هزینه خدمات، عدالت و انصاف را رعایت می‌نماید و در عین حال باکیفیت‌ترین خدمات را ارائه می‌کند.

پیگیری کار

از لحظه‌ی ایجاد یک درخواست، موسسه شریف با مشتری و مراجعه کننده همراه خواهد بود تا با پیگیری دقیق، از صحت و کیفیت انجام درخواست اطمینان حاصل نماید.

حسن انجام کار

موسسه شریف کیفیت حسن انجام کار را وظیفه اصلی خود می‌داند و لذا خدمات خود را توسط تیم مجرب بررسی و برعهده کرشناسان باسابقه و ماهر و درعین حال، خوش‌رفتار و خوش‌ برخورد می‌سپارد.

کارشناسان و مشاورین ما

ثبت شریف برای خدمت رسانی به مشتریان عزیز، درتمام زمینه‌های ثبتی و حقوقی با همکاری کارشناسان مجرب و حرفه‌ای، علاوه بر تخصص، تعهد و صداقت را سرلوحه خود قرارداده و همواره در ارائه‌ی بهترین خدمات نهایت تلاش خود را بکار می‌گیرد.

06.png
علی سالاری مدیریت مجموعه
تفاوت‌ ما با دیگران در حسن‌انجام کار و مسئولیت پذیریست
12
12
06.png
علی سالاری مدیریت مجموعه
ما رقابت نمی‌کنیم، ثابت ‌می‌کنیم که بهترینیم
12
12
06.png
علی سالاری مدیریت مجموعه
کیفیت بالای کار در کوتاه‌ترین زمان و مناسب‌ترین هزینه را تجربه کنید
12
12